Zdjęcie niedostępne
Zdjęcie niedostępne
Twoje zamówienie jest w trakcie realizacji.

Używamy plików cookies, aby dostosować zawartość strony do Twoich preferencji i oczekiwań oraz zapewnić Ci wygodę podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

#

 • 12 nc

  12-cyfrowy kod serwisowy (zaczynający się zazwyczaj liczbą 85), to kombinacja liter i cyfr, która znajduje się na srebrnej nalepce serwisowej, umieszczonej na urządzeniu.

 • 14 kompletów (zmywarki)

  Nowoczesne rozwiązania i maksymalne wykorzystanie przestrzeni sprawiają, że w zmywarkach Whirlpool możesz teraz umyć nawet 14 kompletów naczyń.

 • 6 litrów zużycia wody

  Nowe zmywarki Whirlpool 6-ty Zmysł zużywają jedynie 6 litrów wody do umycia 13 kompletów naczyń w programie Eco. To światowy rekord! Jest to możliwe dzięki specjalnemu zbiornikowi Green Tank, w którym filtrowana i przechowywana jest woda z ostatniego płukania. Zmywarka używa jej podczas kolejnego cyklu. Woda przechowywana jest maksymalnie przez 72 godziny, co niweluje ryzyko powstawania bakterii.

 • 6 litrów zużycia wody

  Nowe zmywarki Whirlpool 6-ty Zmysł zużywają jedynie 6 litrów wody do umycia 13 kompletów naczyń w programie Eco. To światowy rekord! Jest to możliwe dzięki specjalnemu zbiornikowi Green Tank, w którym filtrowana i przechowywana jest woda z ostatniego płukania. Zmywarka używa jej podczas kolejnego cyklu. Woda przechowywana jest maksymalnie przez 72 godziny, co niweluje ryzyko powstawania bakterii.

 • 6kg

  Pojemność znamionowa suszarki

 • 6th Sense AirCare

  Dzięki połączeniu technologi 6ty- Zmysł zrozwiązaniami: pompą ciepła oraz systemem Airflow, uzyskano takie same efekty jak delikatne osuszanie tkanin przez wiatr i słońce. Niewiarygodnie wydajna technologia Wave Motion w połączeniu z największym bębnem na rynku umożliwia najwyższą dbałość o tkaniny.

 • 6th Sense Colours

  6th Sense Colours to rozwinięcie technologii 6th Sense. Wszystkie korzyści płynące z wykorzystania technologii 6th Sense zostają zachowane, a dodatkowo - dzięki połączeniu dwóch unikalnych cech: funkcji Kolorowe 15° oraz technologii Wave Motion - technologia staje się jeszcze bardziej funkcjonalna! Zapewnia w sposób nieporównywalny z innymi pralkami długotrwałą ochronę kolorów oraz włókien tkaniny, oferując przy tym najwyższą wydajność prania, nawet w ultra-niskich temperaturach.

 • 6ty Zmysł Infinity care

  Pralki z technologią 6-ty Zmysł Infinite Care w najlepszy sposób zadbają o Twoje ubrania, zapewniają długotrwałą ochronę tkanin i kolorów. Innowacyjny kształt bębna i zabieraków pozwala zmniejszyć tarcie, jakiemu poddawane są tkaniny podczas prania.

 • 6ty Zmysł Infinity care

  Pralki z technologią 6-ty Zmysł Infinite Care w najlepszy sposób zadbają o Twoje ubrania, zapewniają długotrwałą ochronę tkanin i kolorów. Innowacyjny kształt bębna i zabieraków pozwala zmniejszyć tarcie, jakiemu poddawane są tkaniny podczas prania.

 • 7kg

  Pojemność znamionowa suszarki

 • 8kg

  Pojemność znamionowa suszarki

A

 • Alarm braku zasilania (chłodziarko-zamrażarki)

  W przypadku wystąpienia przerwy w dopływie energii, urządzenie automatycznie monitoruje temperaturę, aż do momentu przywrócenia dopływu prądu. Jeśli temperatura w komorze zamrażarki wzrośnie powyżej poziomu zamrożenia, alarm braku zasilania (Led oraz system dźwiękowy) poinformuje Cię o awarii.

 • Aqua - Podajnik wody (chłodziarko-zamrażarki)

  3-litrowy zbiornik, wbudowany w drzwiach chłodziarki zapewnia zawsze świeżą i przefiltrowaną wodę. Innowacyjny dozownik z filtrem pomaga wyeliminować smak i zapach chloru oraz innych drobnych zanieczyszczeń. Ochrona antybakteryjna Microban w zbiorniku na wodę zapewnia jej przechowywanie w higienicznych warunkach, wolnych od rozwijających się bakterii.

 • AquaEco

  Program AquaEco przeznaczony do prania niewielkich ilości tkanin. Wykorzystuje do 50% mniej wody niż standardowy program Whirlpool 40°C.

 • AquaSteam - pranie ze wspomaganiem pary

  Dzięki wykorzystaniu naturalnych właściwości i mocy pary wodnej, nowa pralka Whirlpool AquaSteam zapewnia najlepsze osiągi i jakość prania. Opcja „Usuwania plam za pomocą pary” skutecznie usuwa uporczywe zabrudzenia podczas trwania cyklu. Program „Odświeżanie" pomaga usunąć z garderoby woń dymu i inne uporczywe zapachy. Dzięki opcji "Dezynfekcja" możesz teraz poddawać działaniu bakteriobójczemu nawet najdelikatniejsze tkaniny.

 • AquaSteam - zmywanie ze wspomaganiem pary

  Z technologią AquaSteam, możesz mieć pewność, że Twoje naczynia będą zmywane zawsze w optymalnej temperaturze, bez względu na stopień zabrudzenia. Dzięki wytwarzaniu pary w procesie czyszczenia zmywarka gwarantuje najlepszą możliwą jakość zmywania, nawet w przypadku bardzo delikatnych elementów zastawy. Para jest niewiarygodnie skuteczna w rozmiękczaniu zabrudzeń i pomocna w eliminowaniu bakterii, a zatem naczynia są nie tylko czyszczone, lecz także odkażane.

 • Auto Steam Fitness (kuchenki mikrofalowe)

  Z myślą o osobach, które przestrzegają zdrowej, niskotłuszczowej diety, kuchenki mikrofalowe Whirlpool Max Fitness umożliwiają łatwe gotowanie na parze czterech wstępnie zaprogramowanych rodzajów produktów w trybie Auto Steam. Te niezwykle szybkie oraz łatwe w obsłudze i utrzymaniu w czystości kuchenki wyposażone są w stylowe, przezroczyste naczynie do gotowania na parze w eleganckim, pomarańczowym kolorze.

B

 • Balkonik Mega (chłodziarko-zamrażarki)

  Unikalny, dwurzędowy balkonik, dostępny w najlepiej wyposażonych modelach chłodziarko-zamrażarek. Duże, 2-litrowe butelki, można przechować w tylnym rzędzie, zaś butelki 0,5 litra z przodu.

 • Balkoniki na pizze (chłodziarko-zamrażarki)

  Innowacyjne balkoniki znajdujące się na drzwiach zamrażarki: balkonik na pizzę jest idealny do przechowywania pizzy lub gotowych posiłków, a balkonik na produkty o bardzo małych rozmiarach jest doskonały na lody czy kieliszki.

 • Best Care

  Najlepsza ochrona włókien i kolorów.

C

 • Certyfikat ECO-LABEL

  Certyfikat ECO-LABEL przyznany produktom z linii Natur jest dowodem na to, że środki Wpro są przyjazne dla środowiska, a także dla bezpieczne dla użytkownika. Oznakowanie ekologiczne ECO-LABEL jest sponsorowane przez Komisję Europejską oraz wspierane i promowane przez rządy wszystkich 27 państw UE. Produkty posiadające oznakowanie ekologiczne są testowane i sprawdzane przez niezależne laboratoria pod kątem skuteczności czyszczenia oraz bezpieczeństwa dla środowiska naturalnego.

 • Certyfikat TÜV

  Potwierdza niezawodność pralki i jej trwałość w okresie 10 lat (2 500 cykli prania).

 • Clean+ (pralki)

  Funkcja „Clean+” gwarantuje doskonałe rezultaty nawet przy praniu w niskiej temperaturze (40°C). Specjalny wielofazowy cykl prania opracowany przez Whirlpool, zapewnia optymalną skuteczność odplamiacza, wykorzystując działanie każdego pojedynczego aktywnego komponentu. Opcja „Clean+” działa tak samo skutecznie na tkaniny białe jak i kolorowe, i można ją stosować do prania delikatnej bawełny oraz tkanin syntetycznych, których nie można prać w wyższej temperaturze.

 • Cook3 (piekarniki)

  System pieczenia Cook3 umożliwia przyrządzanie 3 różnych potraw w tym samym czasie, zapewniając zawsze doskonałe rezultaty gotowania i uniemożliwiając przenikanie smaków i zapachów.

 • Cube

  CUBE to linia wzornicza wyznaczająca nowe standardy wyposażenia kuchni. Czysta, minimalistyczna elegancja w połączeniu z wyszukaną formą wykończeń stanowi niezwykłe dopełnienie nowatorskich rozwiązań technologicznych oraz intuicyjnej obsługi urządzeń. Wraz z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, innowacyjnymi funkcjami i niezwykle modernistycznym wzornictwem kreśli futurystyczną wizję kuchni, gdzie minimalizm łączy się z wyszukanym smakiem.

 • Cycle end

  Funkcja Cycle End pozwoli Ci na zaprogramowanie pralki w taki sposób, aby cały cykl prania zakończył się w dogodnym dla Ciebie czasie. Wystarczy, że podasz informacje za ile godzin Twoje pranie ma być czyste - o resztę zadba Twoja pralka.

 • Cykl odświeżania (pralki)

  Jeśli ze względu na ograniczenia czasowe nie zdążyłeś wyjąć ubrań po zakończeniu cyklu prania, opcja CYKL ODŚWIEŻANIA zapobiegnie powstaniu nieprzyjemnych zapachów, a ubrania pozostaną świeże i pachnące. Cykl Odświeżania rozpoczyna się 2 godziny po zakończeniu prania. W ciągu kolejnych 6 godzin, bęben obraca się powoli w odstępach 5 minut. Jeśli w tym czasie ubrania nie zostaną wyjęte z bębna pralka po upływie kolejnych 2 godzin powtarza cykl odświeżania – tym razem 2 godzinny.

 • Czyszczenie pirolityczne (piekarniki)

  Wykorzystując funkcję czyszczenia pirolitycznego, Whirlpool stworzył piekarniki, które nigdy nie pokrywają się warstwą zabrudzeń. Czyszczenie pirolityczne polega na rozgrzaniu piekarnika do temperatury 500°C i spaleniu wszelkich zanieczyszczeń na sypki popiół, który można szybko wytrzeć wilgotną gąbką. Gładka powierzchnia ze stali nierdzewnej dodatkowo przyspiesza proces czyszczenia, gwarantując oszczędność zarówno czasu, jak i energii.

 • Kolorowe 15°

  Funkcja Kolorowe 15° współpracuje z technologią 6th Sense Colours, pomagając jeszcze lepiej dobrać parametry prania i zoptymalizować wydajność dla programów dedykowanych dla kolorów.

D

 • Dystrybutor wody Pure First

  Dystrybutor wody Pure First z profesjonalnym filtrem dostarczy Ci zawsze czystą i świeżą wodę, pozbawioną bakterii, zanieczyszczeń oraz zapachu i smaku chloru. Może być montowany na blacie kuchennym lub na ścianie oraz podłączony bezpośrednio do wody. Nie wymaga zasilania (urządzenie zasilane jest bateriami). Wyposażony w sygnalizator wymiany filtra.

E

 • EDS 3 (okapy)

  Okap Whirlpool AKR 968 IX został wyposażony w innowacyjny system EDS3, co czyni go niezwykle cichym urządzeniem kuchennym. W czasie funkcjonowania tego okapu w kuchni jest ciszej o 15% w porównaniu do dotychczas stosowanych modeli okapów, dzięki czemu kuchnia może stać się idealnym miejscem przyjmowania gości, nawet w trakcie przyrządzania posiłku. Intuicyjny w obsłudze wyświetlacz LCD pozwala bez trudu kontrolować działanie urządzenia.

 • Eco Monitor

  Specjalny algorytm określa zużycie energii i na podstawie wprowadzonych przez użytkownika parametrów (program, temperatura, opcja prania) na bieżąco informuje go o poziomie zużycia energii. Tylko 10 sekund wystarczy, aby Eco Monitor wskazał poziom zużycia energii!

F

 • Filtr Auto Clean (zmywarki)

  Nowy filtr Auto Clean i nowatorski system przyspieszonego wtryskiwania wody kładzie kres ręcznemu spłukiwaniu naczyń przed ich załadowaniem do zmywarki. Nie ma już także potrzeby włączania intensywnych pod względem energetycznym programów mycia w wysokiej temperaturze. System przyspieszonego wtryskiwania wytwarza 30- sekundowe uderzenie intensywnego strumienia wody, który usuwa resztki potraw. Dzięki zdolnościom filtra do skutecznego samooczyszczania wystarczy przepłukać go dwa razy do roku.

 • Filtr przeciwtłuszczowy (okapy)

  Metalowy, aluminiowy lub fizelinowy stanowi stałe wyposażenie wszystkich okapów, a jego głównym zadaniem jest zbieranie drobin tłuszczu lub innych zanieczyszczeń. W odróżnieniu od filtrów fizelinowych, które należy wymieniać raz na dwa, trzy miesiące, filtry metalowe wystarczy, od czasu do czasu dokładnie umyć. Złożone z wielu warstw metalowej siatki o wysokiej trwałości, są łatwe do zdemontowania i dzięki odpowiednim rozmiarom przystosowane do mycia w zmywarce.

 • Filtr węglowy (przeciwzapachowy) (okapy)

  Jeśli okap pracuje w trybie pochłaniacza to zanieczyszczone oparami powietrze przechodzi kolejno przez dwa filtry (przeciwtłuszczowy i węglowy), po czym oczyszczone wraca do pomieszczenia. Filtr węglowy nie zbiera więc tłuszczu ale pochłania nieprzyjemne zapachy.

 • Flexible Zone (płyty indukcyjne)

  Z funkcją Flexible Zone, możesz połaczyć dwa pola grzejne i uzyskać większy obszar gotowania, na którym bez trudu przyrządzisz potrawy w dużych rondlach i garnkach. W ten sposób możesz się cieszyć smakiem nawet największych specjałów.

 • Fresh Control (chłodziarko-zamrażarki)

  Chłodziarko-zamrażarki z inteligentna technologia 6-ty zmysł FreshControl gwarantują taka świeżość produktów, jaka miały one w dniu zakupu aż do 4-ech razy dłużej. Technologia kontroluje zmiany temperatury i przywraca zadana temperaturę 5 razy szybciej niż w konwencjonalnej chłodziarko-zamrażarce, dodatkowo dba o zachowanie idealnego poziomu wilgotności. Umożliwia to zapewnienie produktom ich naturalnej wilgoci, ograniczając do minimum problem zepsutych produktów.

 • Funkcja 35o/60o (piekarniki)

  Możliwość wyboru dwóch rodzajów temperatur: 35oC - do utrzymania stałej temperatury wewnątrz piekarnika i wyrastania ciasta oraz 60oC - do utrzymywania ciepła ostatnio przygotowanych posiłków.

 • Funkcja Booster (piekarniki)

  Szybkie nagrzewanie piekarnika do zadanej temperatury; o 20% szybsze w porównaniu z tradycyjnym piekarnikiem bez trybu szybkiego nagrzewania. Dźwięk brzęczyka sygnalizuje, kiedy należy włożyć potrawę do piekarnika.

 • Funkcja Booster (płyty indukcyjne)

  Możliwość ustawienia wyższej mocy grzewczej pola pozwalająca np. na szybsze doprowadzenie wody do wrzenia. Dana strefa na kilka chwil uzyskuje temperaturę wyższą niż ta dla najwyższego poziomu 9.

 • Funkcja Ciasta (piekarniki)

  Idealna funkcja do wszelkiego rodzaju wypieków. Działa przy włączonym wentylatorze oraz pracy górnego i dolnego elementu grzewczego.

 • Funkcja Crisp/ Szósty Zmysł CRISP (kuchenki mikrofalowe)

  Gotowanie i przyrumienianie od wierzchu i spodu różnych potraw. Funkcja Crisp wykorzystuje równocześnie trzy źródła ciepła: ferrytowy talerz do opiekania, grill oraz mikrofale, dzięki czemu umożliwia szybkie i równomierne podpiekanie m.in. dań zapiekanych w cieście, pikantnych tart na kruchym spodzie i pizzy. Dodatkowo wybierając opcję AUTO (Szósty Zmysł) możesz podgrzewać gotowe zamrożone dania wymagające przyrumienienia takie jak: frytki, paluszki rybne czy skrzydełka kurczaka.

 • Funkcja Delikatne podgrzewanie (płyty grzewcze)

  Równomiernie niska temperatury dla całej strefy grzewczej. Teraz ustawiając odpowiedni okres czasu możesz bez problemu przygotować jogurt, stopić masło i czekoladę, podgrzać mleko oraz inne produkty dla Twojego dziecka a nawet zaczynić ciasto.

 • Funkcja JET (klimatyzatory)

  Funkcja ta służy do szybkiego schładzania powietrza i jest dostępna we wszystkich klimatyzatorach Whirlpool typu split. Po naciśnięciu przycisku Jet na pilocie zdalnego sterowania urządzenie będzie pracowało z maksymalną prędkością nadmuchu powodując, że temperatura w pomieszczeniu zostanie automatycznie obniżona do 18°C (poprzednie ustawienia temperatury zostaną anulowane).

 • Funkcja Jet Defrost (szybkie rozmrażanie) (kuchenki mikrofalowe)

  Szybkie rozmrażanie zamrożonej żywności, siedmiokrotnie szybsze niż w tradycyjnej kuchence mikrofalowej. Równomiernie rozchodzące się mikrofale przenikają do produktu i bezpośrednio oddziałują na cząsteczki wody w nim zawarte, co sprawia, że rozmrażanie od wewnątrz jest jeszcze dokładniejsze. Wystarczy wybrać rodzaj produktu, ustawić wagę i wcisnąć przycisk „Start”. Żywność, której nie obejmuje funkcja „Jet Defrost” możesz rozmrozić używając opcji „rozmrażanie w trybie ręcznym”.

 • Funkcja Jet Start (kuchenki mikrofalowe)

  Szybkie podgrzewanie potraw zawierających dużo wody, takich jak klarowne zupy, kawa lub herbata. Przycisk Jet Start uruchamia pełną moc kuchenki na okres 30 sekund. W każdej chwili można zmniejszyć lub wydłużyć okres gotowania wybierając odpowiednio +/- po uruchomieniu funkcji.

 • Funkcja Maxi Cooking (piekarniki)

  Kontrola górnych i dolnych elementów odpowiedzialnych za nagrzewanie piekarnika, która gwarantuje, że proces nagrzewania przebiega stopniowo i płynnie. Przy zastosowaniu tej funkcji użytkownik zyskuje większą kontrolę nad procesem pieczenia i może przygotować nawet duże kawałki mięsa, których pieczenie w tradycyjny sposób mogłoby sprawić wiele trudności. Soczyste, delikatne mięso, całkowicie upieczone w środku i idealnie chrupiące na zewnątrz.

 • Funkcja Ogrzewanie z dołu (piekarniki)

  Zarumienianie spodu potrawy tuż przed końcem pieczenia. Idealne rozwiązanie w przypadku przygotowywania dań z owocami, serników oraz gęstych sosów.

 • Funkcja Pauza (płyty grzewcze)

  Chwilowe wstrzymanie gotowania, które pozwala na uniknięcie przypalenia potrawy lub wykipienia płynów w wyniku zbyt intensywnego gotowania. Po włączeniu funkcji pauzy, wszystkie działające strefy grzewcze uzyskają tą samą temperaturę podtrzymywania, jak w przypadku funkcji delikatnego podgrzewania.

 • Funkcja Pizza/ chleb (piekarniki)

  Program wypieków, opracowany przy udziale najlepszych szefów kuchni, który zapewnia bogaty wybór specjalnie dostosowanych opcji pieczenia. Idealny do pieczenia pizzy, chleba i różnego rodzaju placków.

 • Funkcja Przyrumienianie potraw (piekarniki)

  Funkcja, którą można zaprogramować, aby włączała się automatycznie pod koniec programu pieczenia i odpowiednio rumieniła potrawę. Możliwość ustawienia 3 poziomów przyrumienienia.

 • Funkcja Rozmrażanie (piekarniki)

  Szybkie rozmrożenie potraw i ich ogrzanie do temperatury pokojowej. Wentylator umieszczony w tylnej części piekarnika rozprowadza powietrze równomiernie dokoła zamrożonej potrawy, minimalizując czas jej rozmrażania.

 • Funkcja Statyczna (grzanie konwencjonalne) (piekarniki)

  Połączenie funkcji ogrzewania z dołu i z góry, zapewniające tradycyjną metodę pieczenia, w której wyższa temperatura panuje w górnej części piekarnika. To doskonałe rozwiązanie dla końcowego opiekania lub przygotowywania zapiekanek wymagających długiego przyrządzania.

 • Funkcja Turbogrill (grill z nawiewem powietrza) (piekarniki)

  Grillowanie grubszych porcji mięsa, co zapewnia potrawom efekt przypiekania na ruszcie i nadaje im soczysty smak. Dzięki pracy wentylatora pieczenie odbywa się w krótszym czasie i jest bardziej równomiernie ze względu na szybszy ruch gorącego powietrza w strefie działania grilla.

 • Funkcja Turbowentylator (piekarniki)

  Możliwość równoczesnego przyrządzania, na jednej półce, różnego rodzaju potraw, które wymagają takiej samej temperatury pieczenia, bez wzajemnego przenikania zapachów. Idealna opcja w przypadku przygotowywania dań z drobiu, warzyw oraz zapiekanek, gdzie ważny jest element przyrumienienia, które w tym wypadku zapewnia aktywny dolny element grzewczy.

 • Funkcja Utrzymanie w cieple (piekarniki)

  Utrzymanie temperatury potrawy po zakończeniu pieczenia przez zadany przez użytkownika okres czasu. Działa w trybie automatycznego włączania pod koniec programu pieczenia.

 • Funkcja podgrzewania i roztapiania (kuchenki mikrofalowe)

  Ta wygodna funkcja służy do podgrzewania i roztapiania delikatnych artykułów spożywczych, takich jak czekolada, czy masło. Proces ten realizowany jest za pomocą innowacyjnej technologii, dzięki której – poprzez stopniowe i wielopoziomowe sterowanie – można zachować oryginalny smak i wartość odżywczą potraw oraz uniknąć ich przegotowania.

 • Funkcja wielostrefowa (płyty grzewcze)

  Aktywacja zewnętrznych pierścieni stref grzewczych, dzięki czemu możesz używać większych garnków przy zapewnieniu optymalnego rozkładu ciepła dostarczanego przez element grzewczy danej strefy. Funkcję możesz wybrać przy dowolnym poziomie grzania i przy włączonych dowolnych funkcjach specjalnych.

G

 • Green Generation

  Innowacyjność firmy Whirlpool to nie tylko najnowsze technologie ale także szereg rozwiązań mających na celu ochronę środowiska. Urządzenia Green Generation odznaczają się bardzo wysoką efektywnością energetyczną.

 • Green Generation

  Green Generation to urządzenia o najwyższej klasie energetycznej i zaawansowanych technologiach.

 • Green Generation (chłodziarko-zamrażarki)

  Innowacyjność firmy Whirlpool nie ogranicza się wyłącznie do tworzenia nowych technologii, ale dotyczy również działań mających na celu ochronę środowiska. Nowe chłodziarko-zamrażarki SZÓSTY ZMYSŁ Green Generation są przykładem na to, że zastosowane rozwiązania technologiczne mogą być przyjazne dla naszej planety.Inteligentna technologia SZÓSTY ZMYSŁ i cała gama energooszczędnych funkcji pozwala Ci skutecznie chronić środowisko!

 • Green Generation (pralki)

  Innowacyjność firmy Whirlpool to nie tylko najnowsze technologie ale także szereg rozwiązań mających na celu ochronę środowiska. Jednym z nich jest nowa gama pralek Green Generation Szósty Zmysł linii Carisma i Domino – doskonały przykład na to, że zaawansowane technologie mogą być przyjazne dla naszej planety.Nowe pralki Whirlpool Green Generation zużywają 30% energii mniej niż standardowe urządzenia klasy A. Mniejsze zużycie energii sprawia, że są one także przyjazne dla środowiska.

 • Green Generation (zmywarki)

  Zmywarki Green Generation z linii wzorniczej Carisma gwarantują nie tylko najlepszą skuteczność zmywania, ale są także przyjazne dla środowiska. Zaawansowane technologie i wyrafinowane rozwiązania pozwoliły nam stworzyć nową generację zmywarek, oszczędzających więcej energii od tradycyjnych modeli klasy A i to przy zachowaniu najwyższej efektywności zmywania i suszenia oraz niższego poziomu hałasu. Nowe zmywarki pomagają chronić środowisko i oszczędzać nasze pieniądze.

 • Grill (piekarniki)

  Pieczenie kawałków mięsa oraz przyrumieniane i podpiekanie warzyw oraz kawałków chleba. To gwarancja, że potrawy zostaną dokładnie upieczone, a dzięki obrotowemu ruchowi rożna zachowają swoje właściwości i smak.

 • Grill konwencjonalny (piekarniki)

  Szybko i nadzwyczaj silnie działający grill konwencjonalny gwarantuje dobre rezultaty grillowania i przyrumieniania, jak tradycyjny piekarnik. Duży element grillujący można przechylać, co ułatwia czyszczenie.

 • Grill kwarcowy (piekarniki)

  Grill kwarcowy przewyższa pod wieloma względami tradycyjny grill podczerwieni. Zużywa mniej energii, szybciej się rozgrzewa (około 60 sekund) i osiąga wyższą temperaturę, dzięki czemu gwarantuje równie doskonałe rezultaty pieczenia, co tradycyjny piekarnik. Grill spala zabrudzenia gromadzące się na jego powierzchni i praktycznie czyści się sam.

I

 • iXelium

  Whirlpool prezentuje płytę grzejną iXelium, która dzięki unikatowemu zastosowaniu nanotechnologii w stali, jest odporna na działania mechaniczne i wpływ czynników chemicznych, co gwarantuje trwałość doskonałego wyglądu. Powierzchnia płyty zapobiega przywieraniu resztek żywności, co sprawia, że do ich szybkiego usunięcia wystarczy zwykła szmatka lub gąbka. Nawet w wysokiej temperaturze płyta nie szarzeje, a oporne zanieczyszczenia mogą zostać usunięte za pomocą nieszkodliwych detergentów.

K

 • Klasa A+++ (-20%)

  Aż o 20% mniejsze zużycie energii niż standardowe urządzenia klasy A++. Jeszcze większa dbałość o środowisko.

 • Klasa A+++ (-30%)

  Aż o 30% mniejsze zużycie energii niż standardowe urządzenia klasy A+++. Jeszcze większa dbałość o środowisko.

 • Klasa energetyczna A

  Energooszczędne urządzenia gospodarstwa domowego klasy A to dbałość o środowisko i lepsze samopoczucie Twojego portfela.

 • Klasa energetyczna A

  Energooszczędne urządzenia gospodarstwa domowego klasy A to dbałość o środowisko i lepsze samopoczucie Twojego portfela.

 • Klasa energetyczna A (zmywarki)

  Wysoka klasa efektywności energetycznej w zmywarkach.

 • Klasa energetyczna A+

  Urządzenia w klasie A+ zużywają 10% energii mniej niż standardowe urządzenia klasy A. Mniejsze zużycie energii sprawia, ze są one także przyjazne dla środowiska.

 • Klasa energetyczna A+ (zmywarki)

  Zmywarki w klasie efektywności energetycznej A+ zużywają do 10% energii mniej niż modele klasy A.

 • Klasa energetyczna A++

  Klasa efektywnosci energetycznej A++ to gwarancja niskiego zużycia energii. Urzadzenia w tej klasie pobieraja do 20% mniej zasobów, zachowujac doskonale wyniki pracy.

 • Klasa energetyczna A++ (zmywarki)

  Zmywarki w klasie efektywności energetycznej A++ zużywają do 20% energii mniej niż modele klasy A.

 • Klasa energetyczna A+++

  A+++ (A-30%) to jeszcze niższe zużycie energii. 30% efektywniejsze urządzenie w porównaniu do urządzenia w klasie efektywności energetycznej A.

 • Klasa energetyczna A+++

  A+++ (A-30%) to jeszcze niższe zużycie energii. 30% efektywniejsze urządzenie w porównaniu do urządzenia w klasie efektywności energetycznej A.

 • Klasa energetyczna A+++

  A+++ (A-30%) to jeszcze niższe zużycie energii. 30% efektywniejsze urządzenie w porównaniu do urządzenia w klasie efektywności energetycznej A.

 • Klasa energetyczna A-10%

  Energooszczędne urządzenia gospodarstwa domowego to dbałość o środowisko i lepsze samopoczucie Twojego portfela. Piekarniki Whirlpool charakteryzują się doskonałą izolacją, która zatrzymuje ciepło, oszczędza energię i skraca czas pieczenia.

 • Klasa energetyczna A-20%

  Wyjątkowo energooszczędne urządzenia gospodarstwa domowego są wyjątkowo ekologiczne. Piekarniki Whirlpool charakteryzują się doskonałą izolacją, która zatrzymuje ciepło.

 • Klasa energetyczna A-40%

  Klasa efektywności energetycznej A to standard dbałości o redukcję zużycia energii elektrycznej.

 • Klasa energetyczna A-50%

  Klasa efektywnosci energetycznej A to standard dbalosci o redukcje zuzycia energii elektrycznej.

 • Klasa energetyczna B

  Klasa efektywności energetycznej B.

 • Kolorowe 15° Plus

  Najlepsza ochrona kolorów dzięki ulepszonej funkcji Kolorowe 15°C. Unikalne wykorzystanie zmiękczacza w cyklu wygeneruje dodatkowo warstwę ochronną na tkaninie a dzięki temu będzie ona chroniona jeszcze lepiej w porównaniu do funkcji z 2012r.

 • Kolorowe 15° Plus

  Najlepsza ochrona kolorów dzięki ulepszonej funkcji Kolorowe 15°C. Unikalne wykorzystanie zmiękczacza w cyklu wygeneruje dodatkowo warstwę ochronną na tkaninie a dzięki temu będzie ona chroniona jeszcze lepiej w porównaniu do funkcji z 2012r.

 • Komora CTC (chłodziarko-zamrażarki)

  Specjalna komora chłodziarki, w której panuje temperatura niższa o około 3–5°C niż w pozostałych częściach urządzenia. Dzięki temu możesz znacznie wydłużyć okres przechowywania takiej żywności, jak ryby czy mięso, bez utraty świeżości i wartości odżywczych oraz bez konieczności ich zamrażania.

 • Kosze Optiflex (zmywarki)

  Dzięki koszom Optiflex zmywarki Whirlpool pozwalają na zaaranżowanie przestrzeni zgodnie z Twoimi potrzebami. Dzięki możliwości wyjęcia górnego kosza oraz łatwej regulacji jego wysokości, zmywanie rondli, patelni i blach do pieczenia nie jest już kłopotliwe. Nowy sposób rozmieszczania wsadu w tylnej części kosza zwiększa o 30% przestrzeń na delikatniejsze naczynia i umożliwia przeorganizowanie. Kosz podzielony na cztery uniwersalne sekcje może pomieścić naczynia o różnym kształcie i wielkości.

M

 • Magic Clean (kuchenki mikrofalowe)

  Powłoka Magic Clean zapobiega przywieraniu potraw oraz ułatwia czyszczenie kuchenki bez konieczności używania specjalnych środków czyszczących. Whirlpool Magic Clean to specjalna powłoka odporna na przywieranie wszelkich zanieczyszczeń. Zachowuje się podobnie jak teflonowa powierzchnia w garnkach i patelniach. Wystarczy przetrzeć kuchenkę zwilżoną ściereczką i gotowe.

 • Microban (chłodziarko-zamrażarki)

  Whirlpool, we współpracy z firmą Microban opracował innowacyjny system antybakteryjnej filtracji powietrza, która chroni Twoją żywność i eliminuje szkodliwe bakterie oraz zapachy.100% powietrza znajdującego się w chłodziarce przechodzi przez filtr z wbudowanym środkiem antybakteryjnym, który wyłapuje i eliminuje unoszące się w powietrzu zanieczyszczenia oraz usuwa bakterie, które mogą przyczyniać się do powstawania nieprzyjemnych zapachów i wpływać na pogorszenie jakości przechowywanej żywności.

 • Microban (pralki)

  Whirlpool, razem z Microban® - liderem na rynku środków antybakteryjnych, stworzył specjalne rozwiązanie, które zapobiega wzrostowi bakterii oraz pleśni, jak również powstawaniu nieprzyjemnych zapachów w filtrze i szufladce na środki piorące. Dzięki temu Twoja pralka pozostaje czysta przez długi czas.

 • Modele Domino (płyty grzewcze)

  Płyty grzewcze Whirlpool Domino to idealne, elastyczne rozwiązanie dla osób, które dysponują ograniczoną ilością wolnego miejsca lub pragną samodzielnie skonfigurować płytę grzewczą odpowiadającą ich konkretnym potrzebom w zakresie przyrządzania potraw. Modele Domino pozwalają na łączenie ze sobą dwóch rodzajów płyt – gazowych z witroceramicznymi, przy zastosowaniu różnych rodzajów zasilania.

 • Modele Midi (kuchenki mikrofalowe)

  Jeżeli planujesz maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, nowa kuchenka Space Chef o standardowej głębokości 60 cm, przeznaczona do montowania w słupku, idealnie wkomponuje się w zabudowę Twojej kuchni. W 31-litrowym wnętrzu znajduje się talerz obrotowy o średnicy 32,5 cm. Urządzenie wyposażone jest w wiele funkcji gotowania oraz gwarantuje doskonałą jakość potraw i efektywne wykorzystanie czasu emisji mikrofal.

 • Modele Mini Built In (kuchenki mikrofalowe)

  Użytkowanie modeli do zabudowy Mini BI to prawdziwa przyjemność. Dolna część komory została umieszczona na minimalnej wysokości, dzięki czemu z łatwością można do niej dosięgnąć. Również przyciski kontrolne zostały umiejscowione w taki sposób, aby zapewnić użytkownikowi łatwy do nich dostęp. Dzięki specjalnej konstrukcji schowany we wnęce talerz pozostaje stabilny podczas wyjmowania potrawy, a drzwi otwierające się pod kątem 105° umożliwiają swobodne wkładanie i wyjmowanie nawet dużych naczyń.

 • Modele Twin (kuchenki mikrofalowe)

  Modele Twin zostały zaprojektowane tak, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Posiadają komorę o pojemności 40l wykonaną ze stali nierdzewnej oraz pełnowymiarowe opuszczane drzwi. Na talerzu obrotowym o średnicy 40 cm można umieścić nawet największe naczynia kuchenne, a przyciski sterowania zapewniają łatwą obsługę niezależnie od miejsca usytuowania kuchenki. Doskonale komponują się z szufladą podgrzewającą, idealnie wypełniając standardową wnękę na piekarnik.

 • Multiflow (chłodziarko-zamrażarki)

  Równomiernie rozprowadza chłodne powietrze w całej komorze chłodziarko-zamrażarki. Powietrze jest kierowane dokładnie tam, gdzie jest potrzebne, aby zapewnić optymalne warunki przechowywanej żywności.

 • Multizone - zmywanie strefowe (zmywarki)

  Zmywanie wsadu umieszczonego w górnym lub dolnym koszu. Zmywarka pracuje przy efektywnym zużyciu energii i wody, bez konieczności jej całkowitego wypełnienia. To doskonała możliwość wykorzystania urządzenia w codziennym użytkowaniu, umożliwiająca zmywanie małego wsadu.

N

 • No Frost (chłodziarko-zamrażarki)

  Ta wyjątkowoa technologia całkowicie eliminuje potrzebę rozmrażania. Przechowywane artykuły nie zlepiają się, ich etykiety są zawsze czytelne, a lód nie nawarstwia się, dzięki czemu użytkownik może optymalnie wykorzystać całą dostępną przestrzeń. Schłodzone powietrze rozprowadzone zostaje wokół obszarów, w których przechowywana jest żywność, co przyczynia się do redukcji wilgoci i zapobiega tworzeniu się lodu i szronu.

 • No Frost (zamrażarki)

  Dzięki unikalnemu systemowi NoFrost w zamrażarkach szufladowych możesz zapomnieć o rozmrażaniu. System NoFrost zmniejsza wilgotność w komorze zamrażarki, całkowicie zapobiega gromadzeniu się lodu. Oznacza to koniec problemów z rozmrażaniem ręcznym i więcej miejsca wewnątrz urządzenia.

 • No Frost Fresh (chłodziarko-zamrażarki)

  Lodówki Whirlpool NoFrost Fresh wyposażone są w bezszronową zamrażarkę. Urządzenie automatycznie eliminuje zbędną wilgoć z komory mrożącej, dzięki czemu nie tworzy się w niej lód. chłodziarkozamrażarka NoFrost Fresh nie wymaga ręcznego rozmrażania. komora chłodziarki nie jest połączona z zamrażarką, dzięki czemu w jej wnętrzu panuje wyższa wilgotność, znacznie bardziej korzystna dla przechowywanych w niej produktów.

 • No Frost Fresh Control (chłodziarko-zamrażarki)

  No Frost Fresh Control to zestaw czujników wilgotności, które stale monitorują warunki panujące w komorze chłodziarki. Dzięki temu nie ma potrzeby przykrywania produktów w chłodziarce, a żywność zachowuje świeżość nawet 10 razy dłużej.

O

 • Opcja "Bez zagnieceń" (pralki)

  Opcja „Bez zagnieceń” uruchamia delikatniejszy tryb prania i wirowania oraz zapewnia większą ilość wody w bębnie podczas płukania. Tkaniny nie zbijają się ze sobą, są mniej pogniecone, a zatem łatwiej i szybciej się je prasuje.

 • Opcja "Bez zagnieceń" (suszarki)

  Opcja, dzięki której po zakończeniu procesu suszenia, tkaniny nie będą pogniecione po wyjęciu z suszarki.

 • Opcja "Delikatne Suszenie" (suszarki)

  Obniża temperaturę podczas cyklu i umożliwia bezpieczne suszenie nawet najbardziej delikatnych tkanin.

 • Opóżniony start (zmywarki)

  Możesz ustawić wybrany program tak, aby zaczął pracę w najbardziej dogodnym dla Ciebie momencie - na przykład w nocy lub gdy obowiązuje niższa stawka za energię. Zegar może opóźnić start programu aż o 24 godziny.

 • Overnight (zmywarki)

  Supercichy program nocy. Dzięki modułowemu systemowi ciśnienia wody, poziom wytwarzanego dźwięku to zaledwie 39 decybeli. Teraz możesz spać spokojnie.

P

 • Panele katalityczne (piekarniki)

  Panele katalityczne pokryte są warstwą mikroporów, która pochłania rozpryskujący się tłuszcz. Po każdym pieczeniu jednak, szczególnie tłustych potraw, należy uaktywnić cykl automatycznego czyszczenia nagrzewając piekarnik do temperatury 200°C. Po około godzinie, w razie potrzeby, wystarczy wilgotną gąbką usunąć ewentualne pozostałości żywności.

 • Party (zmywarki)

  Specjalny program służący do zmywania szklanek, kieliszków i zastawy stołowej, używanych podczas przyjęć. Program Party oraz znajdujący się na wyposażeniu zmywarek specjalny uchwyt do kieliszków gwarantują doskonałe rezultaty zmywania w połączeniu z maksymalnym bezpieczeństwem i najlepszą pielęgnacją naczyń.

 • Pochłanianie obwodowe (okapy)

  Okapy Whirlpool z funkcją pochłaniania obwodowego wnoszą innowacyjne rozwiązania do technologii wyciągów. Pochłaniają zapachy powstałe podczas gotowania nie bezpośrednio przez dolną część okapu, ale wzdłuż jej zewnętrznych krawędzi. Dzieje się tak za sprawą specjalnego panelu, który przejmując strumień zapachów, kieruje je do zewnętrznych krawędzi dolnej części okapu, gdzie może gromadzić się większa ilość tłuszczu. Dodatkowo niestandardowe umiejscowienie filtra wydatnie zmniejsza poziom hałasu.

 • PowerClean (zmywarki)

  Nowatorska technologia Power Clean eliminuje konieczność namaczania i ręcznego szorowania przypalonych garnków i patelni. Wystarczy, że wybierzesz funkcję Power Clean, a precyzyjnie skierowany strumień wody pod wysokim ciśnieniem z 32 dysz umieszczonych w tylnej części dolnego kosza usunie zabrudzenia z rondli i patelni, bez dodatkowego zużycia wody.

 • PowerClean (zmywarki)

  Nowatorska technologia Power Clean eliminuje konieczność namaczania i ręcznego szorowania przypalonych garnków i patelni. Wystarczy, że wybierzesz funkcję Power Clean, a precyzyjnie skierowany strumień wody pod wysokim ciśnieniem z 32 dysz umieszczonych w tylnej części dolnego kosza usunie zabrudzenia z rondli i patelni, bez dodatkowego zużycia wody.

 • PowerClean Max (zmywarki)

  Unikalna technologia PowerClean MAX usuwa najtrudniejsze zabrudzenia z garnków, patelni, a nawet bardzo dużych naczyń takich jak tace i blachy do pieczenia bez potrzeby wstępnego mycia ręcznego, płukania czy namaczania. Wystarczy wybrać opcję PowerClean MAX, a woda pod wysokim ciśnieniem z 24 obrotowych dyszy umieszczonych na tylnej ścianie zmywarki wykona za nas najcięższą pracę. W tym samym czasie, w przedniej części komory można zmywać delikatne naczynia, bez ryzyka ich uszkodzenia.

 • PowerDry

  Power Dry jest unikalną technologią zapewniającą znakomite efekty suszenia (w tym naczyń plastikowych). Suszenie odbywa się w obiegu zamkniętym, w którym wilgoć usuwana jest z komory zmywarki w procesie kondensacji.

 • PowerPro

  Szeroka gama produktów do zmywarek.

 • Połowa ładunku (zmywarki)

  Idealne rozwiązanie do codziennego stosowania, które umożliwia zmywanie małej ilości naczyń bez obawy o marnowanie wody i energii. Możesz wykorzystać tylko połowę pojemności obydwu koszy i zaoszczędzić do 15% czasu, energii i wody.

 • Program "AquaEco" (pralki)

  Przeznaczony do prania niewielkich ilości tkanin. Wykorzystuje do 50% mniej wody niż standardowy program Whirlpool 40°C.

 • Program "Codzienny 40" (pralki)

  To program zaprojektowany pod kątem codziennych potrzeb, dzięki któremu można uprać do 6 kg mieszanych tkanin bawełnianych i syntetycznych w temperaturze 40°C w ciągu zaledwie 60 minut. Niezależne instytuty badań konsumenckich uznały ten program za jeden z najlepszych krótkich programów dostępnych na rynku.

 • Program "Duże rzeczy" (pralki)

  Dzięki temu wyjątkowemu programowi oraz bębnowi o pojemności 60 l możesz bez trudu uprać duże rzeczy, takie jak np. kołdry czy narzuty.

 • Program "Jeans" (pralki)

  Whirlpool przedstawia nowy program – specjalny cykl o załadunku do 3 kg, przeznaczony do prania ubrań jeansowych i podobnych tkanin.

 • Program "Jedwab" (pralki)

  Program o niskiej temperaturze, przeznaczony do ochrony delikatnych jedwabnych ubrań.

 • Program "Sport" (pralki)

  Aktywność jest dobra, zdrowa i modna. Pralki Whirlpool to doskonałe rozwiązanie dla osób aktywnych. Nowy program Sport umożliwia pranie koszulek, spodenek i innych elementów ubioru o specjalnych właściwościach, takich jak odporność na warunki pogodowe i przepuszczalność, bez utraty tych cech.

 • Program "Super Szybki 15" (pralki)

  Spieszysz się? Ładunek o wadze do 3 kg tkanin można teraz uprać w zaledwie 15 minut. Program ten jest przeznaczony do prania lekko zabrudzonych ubrań w temperaturze 30°C.

 • Program "SuperEco" (pralki)

  Oszczędza do 40% energii przy pełnym załadunku dzięki kombinacji mniejszej ilości obrotów, lepszego namaczania i optymalnego podgrzewania wody.

 • Program "Szybki 30" (pralki)

  Spieszysz się? Teraz możesz prać ładunek do 6 kg (w pralkach o pojemności 8 kg) jedynie w 30 minut.

 • Program AUTO (zmywarki)

  Program Auto - przeznaczony do wszystkich zabrudzonych naczyń, np. garnków, patelni, rondli oraz naczyń z pozostawionymi przez dłuższy czas zaschnietymi resztkami jedzenia. Zmywarka automatycznie dobiera ilość wody potrzebnej do zmywania dzięki czemu zużywa mniej wody i energii potrzebnej do jej podgrzania.

 • Przedział na nabiał (chłodziarko-zamrażarki)

  Specjalnie zamykany balkonik do przechowywania takich produktów, jak masło, gwarantuje ich dłuższą świeżość i zapobiega mieszaniu się zapachów.

 • Płukanie antybakteryjne (pralki)

  Funkcja, która wprowadza nową formę ostatecznego płukania i eliminuje nawet do 99,99% bakterii, oferując ultrahigieniczne zmywanie bez konieczności stosowania środków dezynfekujących lub bakteriobójczych. Jest szczególnie przydatna przy zmywaniu naczyń pozostawionych w zmywarce przez dłuższy czas i zawsze, gdy chcesz zdezynfekować komorę urządzenia bądź umieszczone w niej naczynia.

 • Płyty ceramiczne

  Płyty ceramiczne to bezpieczeństwo użytkowania i najwyższa klasa wzornictwa. Urządzenia te oferują praktycznie natychmiastowe ogrzewanie naczynia oraz dają możliwość precyzyjnej regulacji mocy pól grzewczych. Dotykowe sterowanie i wskaźniki ciepła resztkowego zapewniają precyzyjne kontrolowanie procesu gotowania i najwyższy stopień bezpieczeństwa.

 • Płyty indukcyjne

  Płyty indukcyjne zapewniają oszczędność czasu i energii oraz gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Podczas gotowania indukcyjnego rozgrzewa się bowiem tylko garnek, a nie płyta. Pole elektromagnetyczne przenika przez powierzchnię płyty i błyskawicznie podgrzewa podstawę garnka. Zaletami płyty są również: proste w obsłudze sterowanie, precyzyjny system kontroli temperatury oraz wskaźniki temperatury po zakończeniu gotowania (ciepła resztkowego).

R

 • Model urządzenia

  Model urządzenia to kombinacja liter oraz cyfr jednoznacznie identyfikujących dany model. Np. JT 369 (kuchenka mikrofalowa) lub AWE 9630 (pralka).

 • Ready2Cook (piekarniki)

  Ready2Cook to udoskonalony system konwekcyjny, dzięki któremu powietrze wewnątrz komory rozprowadzane jest niezwykle efektywnie. Eliminuje to potrzebę wstępnego nagrzewania urządzenia – niezależnie od tego, co chcesz przyrządzić. Wystarczy wybrać preferowaną funkcję, potwierdzić stosowanie opcji „bez nagrzewania” i włożyć naczynie do piekarnika. Nie trzeba czekać, aż piekarnik się rozgrzeje!

 • Zapamiętaj

  Zaznaczenie tej opcji sprawi, że po otwarciu tej strony na tym samym komputerze i w tej samej przeglądarce Twoje konto będzie od razu widoczne - bez konieczności logowania za każdym razem. Opcja "Zapamiętaj " nie zadziała: na innym komputerze, w innej przeglądarce internetowej oraz po usunięciu plików Cookie.

S

 • Saszetki Nature Fresh (chłodziarko-zamrażarki)

  Umieszczona w dedykowanej przestrzeni saszetka Nature Fresh pochłania etylen. Dzięki temu możemy zachować świeżość warzyw i owoców nawet o 40% dłużej w porównaniu z tradycyjnymi modelami.

 • Silver Ice

  Dzięki najnowszym osiągnięciom technologii w zakresie pielęgnacji urządzeń ze stali nierdzewnej tłuszcz, odciski palców i kurz dają się z łatwością usunąć. Zastosowanie specjalnej powłoki Silver Ice chroni urządzenia ze stali nierdzewnej przed zadrapaniami i sprawia, że na ich wyglądzie nie odciska piętna upływający czas. Będą zawsze prezentować się idealnie.

 • Soft Opening

  Whirlpool oferuje nowy sposób otwierania bębna o wysokiej funkcjonalności Soft Opening. Miękkie otwieranie i dodatkowo zwiększona szerokość otwarcia bębna ze 190cm do 210cm sprawiają, że z dużo większą łatwością będzie można dokonywać załadunku pralki.

 • Space + (chłodziarko-zamrażarki)

  Nowe zamrażarki skrzyniowe to nie tylko oszczędność energii ale także szereg funkcjonalnych rozwiązań wewnątrz urządznia. Zamrażarki Space + zapewniają do 40% więcej przestrzeni użytkowej niż jakakolwiek inna zamrażarka skrzyniowa o takich samych rozmiarach w klasie energetycznej A+.

 • StopFrost

  Rozmrażanie w zaledwie 1 minutę. Umieszczony w górnej cześci zamrażalnika metalowy katalizator w większości zbiera osadzający się lód.Wystarczy zatem go wyjąć i pod strumieniem ciepłej wody usunąć całość lodu. Rozmrażanie zamrażarki jeszcze nigdy nie było takie proste.

 • StopFrost - Rozmrażanie zaledwie w 1 minutę!

  Wystarczy, że że opłuczesz pod bieżącą wodą kondensator StopFrost, na którym osadza się większość lodu z komory zamrażarki.

 • Suszarki kondensacyjne

  W suszarkach kondensacyjnych Whirlpool następuje skraplanie wilgoci, która jest zbierana w zbiorniku. Suszarki kondensacyjne są dostępne w następujących wersjach: ze zbiornikiem u góry, ze zbiornikiem u dołu

 • Suszarki napowietrzne

  Napowietrzane suszarki Whirlpool wyposażone są w specjalny wąż odprowadzający wilgotne powietrze z urządzenia na zewnątrz domu lub pomieszczenia.

 • System 3D (kuchenki mikrofalowe)

  Za sprawą emisji mikrofal w trzech wymiarach ten rewolucyjny system zapewnia idealnie równomierny obieg ciepłego powietrza. Dzięki temu potrawy zawsze gotują się równomiernie w całej objętości.

 • System zarządzania detergentem (pralki)

  Wielu z nas używa znacznie większe ilości detergentu niż jest to konieczne. System Zarządzania Detergentem rozwiązuje ten problem sugerując dokładną ilość detergentu, właściwą dla danego cyklu prania. Zalecenia te oparte są na szeregu informacji monitorowanych przez pralkę takich jak: poziom twardości wody, zabrudzenie tkanin, wielkość ładunku, rodzaj materiału i rodzaj detergentów (proszek lub płyn). Rozwiązanie to pomaga ci oszczędzać pieniądze i dbać o środowisko.

 • Szuflada z separatorem (chłodziarko-zamrażarki)

  Chłodziarko-zamrażarki Whirlpool posiadają duży, 32-litrowy pojemnik na warzywa i owoce, który można wyposażyć w przesuwany separator. Pozwala on doskonale oddzielić owoce od warzyw zapobiegając ich uszkodzeniu, gwarantując równocześnie przestrzeń dla bardzo delikatnych produktów takich jak np.: winogrona czy agrest.

T

 • Technologia 6-ty Zmysł

  Technologia 6-ty Zmysł to Twój Szósty Zmysł. Zestaw czujników na bieżąco monitoruje pracę urządzeń i automatycznie dostosowuje parametry procesów przy optymalnym wykorzystaniu zasobów takich jak czas, energia czy woda. Zyskujesz pewność, że efekty działania pralki, zmywarki, chłodziarko-zamrażarki, piekarnika, mikrofali, płyty grzewcznej czy też okapu będą zawsze takie, jak oczekujesz.

 • Technologia 6-ty Zmysł (klimatyzatory)

  Wyjątkowa technologia 6-ty Zmysł zastosowana w klimatyzatorach Whirlpool gwarantuje doskonałą cyrkulację powietrza w Twoim domu. Czujniki urządzenia wykrywają temperaturę panującą zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Stosownie do tych parametrów urządzenie wybiera najodpowiedniejszą funkcję: chłodzenie, grzanie, osuszanie bądź pracę samego wentylatora.

 • Technologia 6ty Zmysł (chłodziarko-zamrażarki)

  Chłodziarko-zamrażarki z inteligentna technologia 6-ty zmysł FreshControl gwarantują taka świeżość produktów, jaka miały one w dniu zakupu aż do 4-ech razy dłużej. Technologia kontroluje zmiany temperatury i przywraca zadana temperaturę 5 razy szybciej niż w konwencjonalnej chłodziarko-zamrażarce, dodatkowo dba o zachowanie idealnego poziomu wilgotności. Umożliwia to zapewnienie produktom ich naturalnej wilgoci, ograniczając do minimum problem zepsutych produktów.

 • Technologia 6ty Zmysł (kuchenki mikrofalowe)

  Technologia 6ty Zmysł to pełna automatyka funkcji, z których możesz skorzystać przygotowując posiłki w kuchence mikrofalowej.

 • Technologia 6ty Zmysł (okapy)

  Dzięki specjalnemu czujnikowi okap dostosowuje tryb pracy w zależności od stopnia intensywności oparów. Co więcej, czuwa nawet jeśli nic nie gotujesz. Specjalna funkcja oczyści powietrze w Twojej kuchni usuwając przykre zapachy np. z dymu papierosowego.

 • Technologia 6ty Zmysł (piekarniki)

  Poza szeroką gamą programów dostępnych w wielofunkcyjnych piekarnikach Whirlpool wprowadził innowacyjną Technologię 6ty Zmysł. Dzięki zastosowaniu zestawu czujników piekarnik szacuje wagę przygotowywanej potrawy, dokonuje pomiaru temperatury wewnątrz urządzenia, a następnie dopasowuje czas gotowania i kontroluje cały cykl pieczenia. Innowacyjny, łatwy w obsłudze wyświetlacz zapewnia na każdym etapie informacje o czasie pozostałym do zakończenia procesu.

 • Technologia 6ty Zmysł (pralki)

  Innowacyjna Technologia 6ty Zmysł zapewnia najwyższy poziom efektywności wykorzystywania zasobów. Ty decydujesz o rodzaju tkaniny i wielkości ładunku przeznaczonego do prania, a pralka sama sugeruje optymalny program. Technologia 6ty Zmysł rozpoznaje ciężar ładunku dzięki specjalnym czujnikom i automatycznie dostosowuje zużycie wody, energii i czasu, stale monitorując cykl prania i zapewniając optymalną skuteczność.

 • Technologia 6ty Zmysł (płyty indukcyjne)

  Dzięki technologii 6ty Zmysł, płyta indukcyjna zapewnia lepszą wydajność i kontrolę procesu gotowania, a oszczędności energii sięgają nawet 30%. Kiedy gotujesz wodę czujniki pola płyty analizują temperaturę naczynia i automatycznie dostosowują poziom mocy, aby najszybciej doprowadzić wodę do wrzenia. Sygnał akustyczny uaktywnia się, kiedy woda się gotuje, a płyta automatycznie redukuje moc utrzymując naczynie w stałej temperaturze. Wyłącza się, gdy naczynie jest puste.

 • Technologia 6ty Zmysł (suszarki)

  Inteligentna Technologia 6ty Zmysł gwarantuje idealne i bezpieczne suszenie nawet delikatnych tkanin. Specjalne czujniki stale monitorują poziom wilgotności odzieży i automatycznie regulują cykl suszenia, zapewniając doskonałe rezultaty oraz oszczędzając czas i energię. Bez względu na wielkość wsadu czy rodzaj tkaniny, technologia Szósty Zmysł automatycznie określa idealny program suszenia dla danego ładunku.

 • Technologia 6ty Zmysł (zamrażarki)

  Inteligentne czujniki zastosowane w zamrażarkach Whirlpool kontrolują i wykrywają zmiany temperatur wewnątrz urządzenia oraz automatyczie włączają tryb szybkiego zamrażania. Tryb ten wyłącza się w chwili kiedy produkty zostaną dokładnie zamrożone. Dzięki temu oszczędzamy do 30% energii.

 • Technologia 6ty Zmysł (zmywarki)

  Dzięki czujnikom monitorującym stopień zabrudzenia naczyń zmywarka odpowiednio dostosowuje temperaturę i kończy pracę w chwili, gdy naczynia są idealnie czyste. Nie musisz się zastanawiać, jakie wybrać ustawienia: zmywarka nigdy nie zużyje więcej energii, czasu ani wody ponad niezbędne wymagane ilości, dzięki czemu gwarantuje oszczędności nawet do 30%. Nie będziesz musiał badać również twardości wody, ponieważ czujniki automatycznie określają ten parametr.

 • Termoobieg (piekarniki)

  Możliwość równoczesnego przyrządzania, na jednej lub kilku półkach, różnego rodzaju potraw, które wymagają takiej samej temperatury pieczenia, bez wzajemnego przenikania zapachów. Wentylator umieszczony za tylną ścianką piekarnika wdmuchuje powietrze poprzez element grzewczy do wnętrza piekarnika, co umożliwia szybkie i równomierne pieczenie potrawy w każdym miejscu piekarnika.

 • Timer (płyty grzewcze)

  Możliwość wyłączenia konkretnej strefy grzewczej po zadanym okresie czasu lub ustawienie krótkoterminowego alarmu. Koniec z zerkaniem na zegarek i przypalonymi potrawami. Dodatkowo płyta grzewcza jest wyposażona w automatyczną funkcję wyłączania po 1 godzinie pracy z maksymalną mocą grzewczą albo po 6 godzinach pracy z minimalną mocą grzewczą lub działania funkcji delikatnego podgrzewania. Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

 • Tryb Asystenta (piekarniki)

  Gotowanie z asystą Menu. Teraz bez trudu przygotujesz przepyszne danie dzięki możliwości różnego rodzaju ustawień: kategoria potrawy, waga, ilość, stan potrawy i czas. Pojawiające się na wyświetlaczu komunikaty przeprowadzą Cię przez cały cykl gotowania.

 • Tryb pochłaniacza i wyciagu (okapy)

  Trudno wyobrazić sobie nowoczesną kuchnię bez okapu, pochłaniającego zapachy gotujących się potraw, a przez to zapobiegającego osiadaniu na szafkach i sprzętach warstwy tłuszczu, którą - w połączeniu z kurzem - bardzo ciężko usunąć. Dlatego okapy Whirlpool wyposażono w dwa tryby pracy jako pochłaniacze lub wyciągi. Niezależnie więc od warunków pomieszczenia Twój okap pozwoli Ci na utrzymanie kuchni w idealnym porządku, abyś spokojnie mógł się oddać przyjemności przygotowywania posiłków.

 • Tryb wakacyjny (chłodziarko-zamrażarki)

  Funkcja, która umożliwia wyłączenie chłodziarki bez konieczności wyłączania zamrażarki. Zapewnia oszczędność energii podczas nieobecności użytkownika, a równocześnie eliminuje nieprzyjemną konieczność całkowitego opróżnienia urządzenia w celu jego wyłączenia.

 • Trzeci kosz na sztućce (zmywarki)

  W nowych zmywarkach Whirlpool znajdziesz dodatkowy trzeci kosz, w którym z łatwością możesz zmywać sztućce, filiżanki oraz wszelkie akcesoria kuchenne. To elastyczne rozwiązanie zapewnia optymalne wykorzystanie miejsca w komorze urządzenia, dzięki czemu pomieści ona nawet 13 kompletów naczyń. Trzeci kosz wyposażony jest w dwa wyjmowalne pojemniki z uchwytami, które pozwalają na dowolną aranżację przestrzeni zgodnie z Twoimi potrzebami.

W

 • Waterstop i Aqua Control (zmywarki)

  Zabezpieczenie przeciwwypływowe „Waterstop“ przez całą dobę chroni Twoje mieszkanie. Przy pojawieniu się pierwszych oznak jakichkolwiek problemów, system zatrzymuje cykl zmywania, odcina dopływ wody i wypompowuje ją z urządzenia, aby zażegnać niebezpieczeństwo wycieku. Elektroniczny system „Aqua Control“ zapobiega wyciekowi wody wewnątrz urządzenia.

 • Whirlpool

  Whirpool to szeroka oferta produktowa.

 • Wpro

  Produkty Wpro to szeroka gama akcesoriów, środków czyszczących oraz materiałów eksploatacyjnych wysokiej jakości.

 • Wskaźnik ciepła resztkowego (płyty grzewcze)

  Wskaźnik informujący o temperaturze danej strefy grzewczej. Jeżeli płyta kuchenna była wcześniej włączona, a strefy grzewcze nie ostygły, na wyświetlaczu każdej gorącej z nich pojawi się symbol H. Będzie on wyświetlany do czasu, gdy temperatura strefy grzewczej osiągnie bezpieczny poziom.

 • Wskaźnik świetlny pracy zmywarki

  Ta funkcja dostępna w modelach ze zintegrowanym panelem sterowania, informuje o przebiegu cyklu pracy zmywarki. Pomarańczowe światło padające na podłogę komunikuje, że urządzenie pracuje. Kiedy wskaźnik świetlny zgaśnie oznacza to, że proces zmywania został zakończony i można otworzyć drzwi urządzenia bez żadnych negatywnych skutków wynikających z przerwania cyklu pracy zmywarki.

Z

 • Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu

  System odcinający dopływ gazu w przypadku zagaśnięcia płomienia na przykład w wyniku zalania palnika lub przeciągu. Eliminuje ryzyko ulatniania się gazu i zapewnia bezpieczeństwo podczas przygotowywania posiłków.

 • Zabezpieczenie przed dziećmi (pralki)

  Zabezpieczenie przed uruchomieniem pralki przez dzieci, występujące w pralkach z wyświetlaczem LCD, blokuje panel, co uniemożliwia zmianę ustawień bądź zatrzymanie prania. Dodatkowo, w drzwiczkach wszystkich innych modeli pralek, zamontowano specjalny mechanizm zabezpieczający. Jego uruchomienie, zapobiega zamknięciu drzwiczek i rozpoczęciu programu prania.

 • Zabezpieczenie przed dziećmi (płyty grzewcze)

  Całkowita blokada działania płyty grzewczej, uniemożliwiająca dzieciom jej użycie. Poziomy i funkcje ustawione dla stref grzewczych przed włączeniem funkcji zabezpieczenia przed dziećmi są "unieruchamiane" i nie mogą być modyfikowane. Zyskujesz pewność, że Twoje pociechy w kuchni są całkowicie bezpieczne, a Ty spokojnie możesz przygotowywać wszystkie posiłki. Dodatkowo możesz użyć elementu chroniącego dzieci w postaci rozstawianej siatki, co całkowicie ogranicza dostęp do płyty.