Pralkosuszarka
FreshCare+

Zachowaj świeżość
Twoich ubrań do 6 godzin po zakończonym cyklu prania

6th sense

Intuicyjna technologia, doskonałe rezultaty

Załaduj swoje pranie i pozwól technologii 6. Zmysł zająć się resztą. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że urządzenie wykrywa rozmiar oraz typ załadunku, a następnie automatycznie ustawia parametry prania i suszenia. 6. Zmysł w pralkosuszarce FreshCare+ gwarantuje najlepsze rezultaty i dbałość o delikatne tkaniny oraz oszczędność wody i energii elektrycznej.

FreshCare+ wykorzystuje naturalną moc pary wodnej i delikatne obroty bębna, aby zapewnić Twoim ubraniom wyjątkową ochronę - brak plam i brzydkich zapachów. Nie masz czasu na rozładowanie prania? Nieważne czy pierzesz czy suszysz swoje ubrania, FreshCare+ zadba o ich świeżość do 6 godzin od zakończenia cyklu.*

* Funkcja FreshCare+ hamuje powstawanie głównych źródeł nieprzyjemnych zapachów wewnątrz bębna do 6 godzin od zakończenia prania. Dodatkowo, dzięki odpowiednim obrotom bebna, pozwala uniknąć powstawania zagnieceń na tkaninach do 6 godzin od zakończeniu cyklu suszenia.

fresh care

Technologia FreshCare+

Ciesz się wolnym czasem i rób rzeczy, które kochasz.
Twój czas jest cenny. Dzięki pralkosuszarce FreshCare+ masz go więcej dla siebie. Po zakończonym cyklu pracy, specjalne połączenie delikatnych obrotów bębna i strumienia pary wodnej zagwarantuje Twoim ubraniom idealną świeżość.

Mechanizm delikatnych obrotów bębna zapewnia te same rezultaty także po cyklu suszenia. Niezależnie czy pierzesz, suszysz, czy robisz jedno i drugie, wybierz opcję FreshCare+, aby cieszyć się świeżością i pięknym zapachem Twoich ubrań.

soft move

Soft Move

Pielęgnacja dostosowana do każdej tkaniny
Unikalna technologia SoftMove pozwala na wybranie jednego z 6 specjalnych ruchów bębna, dzięki którym Twoje pranie jest pod doskonałą opieką, niezależnie od rodzaju tkaniny. System obrotów bębna SoftMove jest dostępny zarówno podczas prania jak i suszenia, dodatkowo zapewnia idealne rezultaty i doskonałą ochronę tkanin, ich kolorów i kształtów.

Innowacyjne funkcje

Kolory15°

Niska temperatura, wysoka wydajność
Kolory15° to doskonale dopasowany program, by zadbać o kolory i jakość Twoich ubrań. Przy temperaturze 15°C program gwarantuje takie same efekty prania jak przy 40°C. Niższa temperatura pozwala na zachowanie kolorów i kształtów Twoich ubrań.

Silnik SenseInverter

Cichy, wydajny, wytrzymały
Zaawansowany silnik pralkosuszarki gwarantuje wydajnosć energetyczną podczas prania i suszenia. Dodatkowo jego cicha praca pozwala Ci cieszyć się ciszą i spokojem.

Dry Only

Cykl Dry Only do wilgotnych tkanin
Opcja Dry only pozwala Ci na pominięcie cyklu prania, jeśli masz mokre lub ręcznie prane tkaniny. Jeżeli potrzebujesz tylko wysuszyć wilgotne ubrania, opcja Dry Only może być użyta z w połączeniu dowolnym programem.

Zaprojektowana, by cieszyć

Pralkosuszarka FreshCare+ zostałą zaprojektowana z myślą o ułatwieniu Ci codziennych czynności domowych. Szeroki otwór wsadowy, zintegrowany uchwyt oraz łatwy w obsłudze panel sterowania sprawią, że użytkowanie pralkosuszarki będzie dla Ciebie czystą przyjemnością.

Modele FreshCare+

Pralko-suszarka wolnostojąca Whirlpool
8 kg - FWDG86148W EU

FWDG86148W EU
zobacz produkt

Pralko-suszarka wolnostojąca Whirlpool
9 kg - FWDG97168WS PL

FWDG97168WS PL
zobacz produkt

Pralko-suszarka wolnostojąca Whirlpool
10 kg - FWDD1071681WS EU

FWDD1071681WS EU
zobacz produkt
pin

Gdzie kupić

Szukaj teraz

Proszę , dodać kolejny produkt do porównania.

Porównaj ( urządzenia)

Proszę , dodać kolejny produkt do porównania.