W COLLECTION

Okapy

Czyste powietrze i idealne oświetlenie

Linia W Collection otrzymała dwie prestiżowe nagrody za wyróżniające się wzornictwo:

Czyste powietrze i idealne oświetlenie, nie tylko podczas gotowania

Za sprawą technologii 6. Zmysł oraz inteligentnych czujników, okapy Whirlpool skutecznie dbają o czystość powietrza w kuchni nie tylko w trakcie gotowania. Rozwiązanie 6th Sense Connectivity sprawia, że okap może komunikować się z płytą grzewczą i piekarnikiem, co zapewnia lepszą jakość powietrza w Twojej kuchni, a Tobie łatwość obsługi urządzeń.

CookSense

Czujnik technologii 6. Zmysł automatycznie wykrywa i usuwa cząstki tłuszczu i pary w pomieszczeniu. Jednocześnie eliminuje nieprzyjemne i niepożądane zapachy, dzięki czemu powietrze w Twojej kuchni podczas gotowania jest zawsze doskonałej jakości.

AirSense

Funkcja ta wykrywa nie tylko zapachy pochodzące z przyrządzania potraw, ale także opary środków czyszczących, dym papierosowy itp. Okap automatycznie aktywuje i dostosowuje tryb pracy, eliminując niepożądane zapachy i zanieczyszczenia. Dostępne są 2 tryby pracy: cykl Intensywny i Codzienny, który gwarantuje świeżość powietrza podczas codziennych czynności wykonywanych w kuchni.

OdourZero

Nowy opatentowany filtr węglowy OdourZero, o terminie przydatności do 5 lat, pochłania 98,9% zapachów powstających codziennie w Twojej kuchni. Dzięki najwyższej jakości ziarnom węglowym, rozmieszczonym strategicznie w górnej części komina, powietrze w kuchni jest zawsze doskonałej jakości.

LightSense

Inteligentne oświetlenie: emocjonalne i funkcjonalne.

LightTone: automatyczne dopasowanie oświetlenia. Temperaturę światła LED można ustawić w zakresie od ciepłej żółci po zimną biel.

DimmerLight: funkcja przyciemniania pozwala uzyskać odpowiednie parametry oświetlenia na każdą okazję, od przygaszonego po maksymalnie jasne.

NightLight: dostosowuje natężenie światła do warunków nocnych.

TECHNOLOGIA

Powłoka iXelium

"W okapach firmy Whirlpool zastosowano opartą na opatentowanej technologii powłokę iXelium, która nigdy nie traci blasku. Odporna na zarysowania, łatwa do utrzymania w czystości powierzchnia, mimo upływu czasu, nie traci swoich walorów estetycznych. Powłoka iXelium jest łatwa w czyszczeniu i bardziej odporna na zarysowania i odbarwienia."

Zen Mode

Funkcja ZenMode w okapach Whirlpool to gwarancja wyjątkowo cichej pracy i wydajności Twojego urządzenia. Idealnie sprawdza się w przypadku dań o długim czasie gotowania, takich jak zupy lub duszone mięsa, gdy długotrwały hałas okapu może być uciążliwy.

Funkcja Double Level Booster

Funkcja Double Level Booster pozwala zwiększyć moc urządzenia, w celu wyeliminowania szczególnie intensywnych zapachów lub oparów, na przykład po przypaleniu potrawy. Dzięki dwóm poziomom o wydajności pochłaniania 800m3/h oczyszczanie powietrza trwa krócej, a zużycie energii jest mniejsze.

Wskaźniki zużycia filtrów

Aby zapewnić sprawną i bezpieczną pracę okapu, filtry - przeciwtłuszczowy i węglowy - powinny być okresowo czyszczone lub wymieniane, w zależności od modelu. Okapy wyposażone są w specjalne wskaźniki zużycia filtrów, które informują użytkownika kiedy wymagana jest wymiana lub wyczyszczenie filtra.

Filtr przeciwtłuszczowy

Filtr przeciwtłuszczowy to specjalna bariera filtracyjna umieszczona w miejscu wlotu powietrza do okapu. Może on być wykonany z różnych materiałów. Najczęściej stosuje się filtry z materiałów syntetycznych, które wymagają okresowej wymiany, lub filtry metalowe, które można czyścić.

6TH SENSE LIVE
Wybierz inteligentne rozwiązania.
Postaw na łączność.
Poczuj wolność

Aplikacja Whirlpool 6thSenseLive pozwala z dowolnego miejsca i o dowolnej porze łatwo i intuicyjnie kontrolować każde urządzenie w Twoim domu.

Znajdź sklep w Twojej okolicy
Szukaj teraz