W COLLECTION

Płyty indukcyjne

Włącz 6. Zmysł do gotowania

Linia W Collection otrzymała dwie prestiżowe nagrody za wyróżniające się wzornictwo:

Gotuj interaktywnie na nowych płytach W Collection

Inteligentne czujniki technologii 6. Zmysł na bieżąco kontrolują i dostosowują poziom mocy, aby zapewnić równomierne gotowanie Twoich potraw, bez przypalania czy rozlewania. Odkryj nowe metody gotowania i osiągaj doskonałe efekty, na miarę szefa kuchni.

SmartSense

Dzięki funkcji SmartSense użytkownik ma do dyspozycji nawet 100 kombinacji kulinarnych w programach automatycznych 6. Zmysł. Innowacyjny system czujników gwarantuje zawsze odpowiednią temperaturę naczynia. Płyta na bieżąco dostosowuje moc, aby Twoje potrawy były doskonałe za każdym razem.

FlexiFull

Funkcja FlexiFull umożliwia swobodne ustawianie garnków i patelni różnych rozmiarów w dowolnych miejscach płyty. Rozwiązanie to oferuje wyjątkową swobodę, ponieważ pozwala na ustawienie takiej samej temperatury na całej powierzchni płyty. Równomierna dystrybucja ciepła oznacza znaczną oszczędność czasu i energii. Oto początek prawdziwej kuchennej rewolucji.

MySmartDisplay

Wyświetlacz TFT MySmartDisplay o przekątnej 4,5 cala dostępny w płytach indukcyjnych W11 ułatwia osiąganie znakomitych rezultatów. Wystarczy wybrać jedną z wielu kombinacji kulinarnych w programach automatycznych 6. Zmysł, a wyświetlacz MySmartDisplay przeprowadzi użytkownika w czasie rzeczywistym przez każdy etap przyrządzania potrawy. To nowy inteligentny sposób na osiągnięcie najlepszego wyniku za każdym razem.

TECHNOLOGIA

Asystent gotowania
z 6. Zmysłem

Płyta indukcyjna automatycznie wykrywa obecność naczynia, a inteligentne czujniki samoczynnie dobierają idealny poziom mocy dla najbardziej delikatnych lub skomplikowanych potraw. Dzięki różnym metodom przygotowania poszczególnych rodzajów żywności, konsumenci mogą bez wysiłku przyrządzać ulubione potrawy na wiele sposobów.

Powłoka iXelium

W płytach indukcyjnych firmy Whirlpool zastosowano opartą na opatentowanej technologii powłokę iXelium, która nigdy nie traci blasku. Odporna na zarysowania, łatwa do utrzymania w czystości powierzchnia, mimo upływu czasu, nie traci swoich walorów estetycznych. Powłoka iXelium jest łatwa w czyszczeniu i bardziej odporna na zarysowania i odbarwienia.

Wyjątkowa elastyczność

Najwyższa elastyczność pod względem cienkich blatów roboczych, pozwalająca uzyskać minimalistyczny wygląd. Montaż do grubości blatu 1 cm.

6TH SENSE LIVE
Wybierz inteligentne rozwiązania.
Postaw na łączność.
Poczuj wolność

Aplikacja Whirlpool 6thSenseLive pozwala z dowolnego miejsca i o dowolnej porze łatwo i intuicyjnie kontrolować każde urządzenie w Twoim domu.

Znajdź sklep w Twojej okolicy
Szukaj teraz