Lodówki wolnostojące i do zabudowy

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
KLASA ENERGETYCZNA:
KOLOR:
PRODUKT:
SZEROKOŚĆ URZĄDZENIA:
TECHNOLOGIE:
TYP INSTALACJI:
TYP URZĄDZENIA:
WYSOKOŚĆ URZĄDZENIA:
ZAKRES CEN

Lodówki Whirlpool

0 Produkty

Lodówki Whirlpool

Chłodziarko-zamrażarki Whirlpool, oferując doskonałą jakość i wydajność, została zaprojektowana tak aby spełnić oczekiwania każdego indywidualnego odbiorcy. W ofercie znajdują się modele do zabudowy, wolnostojące oraz mini lodówki. Nasze urządzenia łączą w sobie elegancję i funkcjonalność, zapewniając optymalną przestrzeń do przechowywania żywności. Projekty lodówek Whirlpool zostały szczegółowo dopracowane, tak aby idealnie pasowały do popularnych obecnie projektów kuchni.

Ciche i wydajne lodówki Whirlpool.

Oferujemy unikalny system chłodzenia i innowacyjne funkcje, które zawsze zapewniają najlepszą wydajność. Technologia 6th Sense Precision Control stale monitoruje zmiany temperatury i szybko przywraca idealne warunki termiczne, Rozwiązanie to pozwala zachować optymalnie warunki do przechowywania żywności, zarówno w lodówce, jak i w zamrażarce. System Dual No Frost utrzymuje świeżość owoców i warzyw do 15 dni, unikając tworzenia się szronu zapewnia idealny poziom wilgotności. System ten zapobiega również mieszaniu się zapachów wewnątrz komory. Technologia 6th Sense minimalizują wahania temperatury w komorze zamrażarki, tworząc idealne warunki do zachowania niezmienionych właściwości żywności. Wentylator zapewnia równomierne rozprowadzanie zimna w całym wnętrzu, a funkcja alarmu temperatury ostrzega o zmianach temperatury, aby uniknąć utraty żywności.

Energooszczędność lodówek Whirlpool

Nasze lodówki zapewniają maksymalną efektywność energetyczną, oferując wysoką wydajność przy niskim zużyciu energii. Nasze urządzenia w klasie energetycznej A++ są wyposażone w wydajne oświetlenie LED, które pozwala łatwo i szybko znaleźć to, czego szukasz. Dzięki elektronicznemu systemowi sterowania, lodówki Whirlpool gwarantują prawidłowe zarządzanie ustawieniami przez cały czas, zapewniając doskonałą pracę i stałą kontrolę temperatury.

Wybierz model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom bezpośrednio i kup bezpośrednio w sklepie Whirlpool. Porównaj dostępne produkty jednym kliknięciem; oceń pojemność, klasę energetyczną oraz dostępne technologie.
Skorzystaj z naszych promocji i kup lodówkę z oferty odpowiadającej Twoim potrzebom.Sprawdź również naszą ofertę na zmywarki do zabudowy.
Wybierz wydajność Whirlpool: maksymalna jakość i bezpieczeństwo dla Twojego domu.