Poznaj szeroką gamę zamrażarek wolnostojących i do zabudowy, dopasowanych do Twoich potrzeb i Twojej kuchni.

Filtruj
KATEGORIA:
KLASA ENERGETYCZNA:
PRODUKT:
SZEROKOŚĆ URZĄDZENIA:
TECHNOLOGIE:
TYP INSTALACJI:
TYP ZAMRAŻARKI:
WYSOKOŚĆ URZĄDZENIA:
ZAKRES CEN

Zamrażarki Whirlpool

0 Produkty

Zamrażarki skrzyniowe i pionowe Whirlpool

Minimalistyczny design i nowoczesne linie to charakterystyczne cechy zamrażarek wolnostojących oraz do zabudowy marki Whirlpool.
Wśród zalet zamrażarek Whirlpool należy wymienić:
kompaktowe kształty które idealnie dopasowują się do każdego rodzaju mebli rozwiązania, które umożliwiają łatwą instalację nawet w niewielkich pomieszczeniach
mnogość dostępnych typów i rozmiarów
Nasze produkty zaprojektowane są tak, aby sprostać różnym potrzebom umiejscowienia, stylu oraz oczekiwanych funkcjonalności. Zamrażarki skrzyniowe są idealnym rozwiązaniem dla osób posiadających spiżarnię lub pomieszczenie gospodarcze a ilość miejsca w standardowej lodówko-zamarażace jest niewystarczająca.
Zamrażarki pionowe mają wymiary zbliżone do lodówek Whirlpool i są wyposażone w różne przegrody, aby można było łatwo uporządkować i ułożyć żywność w środku. W górnej części zamrażarki zastosowano technologię No Frost, która zapobiega tworzeniu się szronu poprzez obniżenie poziomu wilgoci wewnątrz. Funkcja Freeze Control jest aktywowana po każdym otwarciu drzwi, aby zminimalizować wahania temperatury wewnętrznej. Za korygowanie temperatury odpowiada nowoczesny termostat 6th Sense. Wysoka efektywność energetyczna pozwala w pełni wykorzystać moc zamrażarki przy zachowaniu niskiego zużycia prądu.
W naszej ofercie dostępne są również zamrażarki o małych rozmiarach, idealnie pasujące do niewielkich kuchni i spiżarnii.
Wszystkimi funkcjami zamrażarek Whirlpool można łatwo sterować dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi użytkownika. Z łatwością ustawisz programy pracy zamrażarki Whirlpool. Dodatkowo, dzięki systemowi alarmowemu, który natychmiast ostrzega Cię, gdy temperatura wzrośnie powyżej -8°C. nie musisz się martwić o rozmrożenie żywności w przypadku awarii zasilania.
Skorzystaj z najlepszych ofert na zamrażarki oraz pozostałe AGD do kuchni. Dowiedz się więcej o aktywnych promocjach i kup odpowiednią zamrażarkę dla siebie.