DO PONIEDZIAŁKU: 500 za 2000 ⬇ SPRAWDŹ ⬇ Promocja weekendowa: 500 za 2000 w sklepie Whirlpool


Pralki Whirlpool

W ofercie posiadamy pralki ładowane od góry oraz od przodu w wersji standardowej i slim. Pralki ładowane od przodu dostępne są w wersji wolnostojącej lub do zabudowy.

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
GŁĘBOKOŚĆ URZĄDZENIA:
KLASA ENERGETYCZNA:
POJEMNOŚĆ:
PRĘDKOŚĆ WIROWANIA:
PRODUKT:
SPOSÓB ŁADOWANIA:
TECHNOLOGIE:
TYP INSTALACJI:
ZAKRES CEN

Pralki Whirlpool

Pralki Whirlpool wolnostojące i do zabudowy. Pralki ładowane od góry i od przodu.

Łatwe w instalacji i intuicyjne w obsłudze pralki Whirlpool oferują wszystkie zalety najnowszych technologii prania odzieży. Odkryj modele z innowacyjną technologią 6th Sense.

Whirlpool oferuje pralki dopasowane do potrzeb każdego klienta. Duże, małe, różniące się pojemnością, rozmiarem, funkcjonalnością oraz designem. Nasza wyjątkowa oferta zapewnia wybór pralek zarówno do zabudowy i wolnostojących.Dodatkowo uwzględniamy również różne wymagania przestrzenne. Nasi klienci mogą wybrać wąskie pralki ładowane od góry, które doskonale sprawdzą się na małym pomieszczeniu. Z drugiej strony oferujemy szeroki wybór pralek ładowanych od przodu, które są najczęściej wybierane przez klientów.

W zależności od potrzeb oferujemy pralki o ładowności od 5 do nawet 10 kg. Modele o dużej pojemności wyposażone są w funkcje mające na celu optymalizację zużycia czasu i energii. Innowacyjna technologia 6th Sense firmy Whirlpool dynamicznie oblicza idealną ilość wody w oparciu o wagę i ustawiony program. Jest to rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas i mieć idealnie czystą odzież.

Kolejną innowacją technologiczną Whirlpool jest technologia Supreme Silence. Cichy silnik pozwala na pranie zarówno w dzień jaki w nocy w całkowitym spokoju. Jest to możliwe dzięki ultralekkiemu mechanizmowi technologii ZEN, który gwarantuje minimalne wibracje.

Design pralek jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach: minimalistyczne i współczesne linie modeli Whirlpool powstają łącząc oryginalny styl i innowacyjne funkcjonalności. Nasze pralki idealnie pasują zarówno do nowoczesnych pomieszczeń jak i klasycznych łazienek.

Polecamy również zakup suszarki z pompą ciepła lub nowoczesnej pralko-suszarki, dzięki którym odzież będzie wysuszona zgodnie z ustawionym programem i oczekiwaniami.
Odkryj najlepsze oferty Whirlpool, porównaj funkcje i modele bezpośrednio online. Kup najbardziej odpowiedni produkt dopasowany do Twoich potrzeb.

Aby zapewnić profesjonalne rezultaty, Whirlpool oferuje dodatkowo szereg specjalistycznych akcesoriów do pielęgnacji Twojej pralki i prania.