PROMOCJA! ⬇ SPRAWDŹ ⬇ Promocja 500 za 2000


Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
DOOR MOUNTING SYSTEM:
KLASA ENERGETYCZNA:
KOLOR:
LICZBA KOMPLETÓW NACZYŃ:
PRODUKT:
ROZMIAR URZĄDZENIA:
TECHNOLOGIE:
TYP INSTALACJI:
ZAKRES CEN

Zmywarki wolnostojące i do zabudowy Whirlpool

0 Produkty

Zmywarki Whirlpool

Oferujemy zmywarki do zabudowy oraz zmywarki wolnostojące, o różnych klasach energetycznych. Szereg modeli posiada zaawansowane funkcje, które mogą pomóc w dokładniejszym czyszczeniu naczyń, sztućców oraz garnków i patelni. Nasze zmywarki zapewniają doskonałą wydajność przy niskim zużyciu prądu i wody. Oferujemy zmywarki o szerokości 45 i 60 centymetrów.

Nowoczesne wzornictwo oraz proste linie zmywarek Whirlpool ułatwiają ustawienie i instalację w dowolnym miejscu kuchni. Dostępna kolorystyka zaczyna się od klasycznej bieli, po odcienie srebra i stali nierdzewnej. Każdy może wybrać opcję kolorystyczną, która doskonale dopasuje się do innych urządzeń kuchennych Whirlpool, takich jak piekarnik czy nowoczesna płyta indukcyjna. Oczywiście posiadamy również wiele modeli przeznaczonych do zabudowy, które idealnie wkomponują się w meble kuchenne.

Zmywarki oferowane przez Whirlpool pozwalają cieszyć się doskonałą wydajnością, dzięki rozmieszczeniu koszy, dozowników oraz technologii 6th Sense. Zmywarki z tą technologią posiadają czujniki, które samodzielnie określają parametry cyklu zmywania, wpływając na temperaturę, ilość wody i potrzebny czas. Stałe monitorowanie parametrów zabrudzenia wsadu zmywarki pozwala uzyskać wysoki poziom czyszczenie przy jednoczesnej oszczędności czasu i zużycia. Cyfrowemu wyświetlacz pozwala w łatwy sposób wybrać odpowiedni program, który dodatkowo można ustawić z wyprzedzeniem. Wykorzystaj maksymalnie czas spędzony w kuchni dzięki technologii i wydajności zmywarek Whirlpool.

Odkryj zmywarki Whirlpool, skorzystaj z aktywnych ofert na niezliczone modele, porównaj ceny i kup produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.