Whirlpool Black Friday 2024

Kolejne wyjątkowe promocje z okazji Black Friday już w listopadzie 2024

Czas doświadczyć czystej przyjemności dzięki intuicyjnym urządzeniom Whirlpool. Wykorzystaj idealny moment na zakup naszych urządzeń w promocji z okazji Czarnego Piątku! Sprawdź ile możesz zaoszczędzić i popraw swoje samopoczucie dzięki naszym urządzeniom. Odkryj nasze wyjątkowe oferty na Black November i Black Friday. Rozpocznij z nami swoją przygodę zakupową w listopadzie 2024!


Dlaczego warto kupować w sklepie Whirlpool?

Sklep Internetowy Whirlpool®
Rozszerzona gwarancja producenta
Darmowa dostawa z wniesieniem
Rabat za zapisanie się do newslettera

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA O BLACK FRIDAY (FAQ)

Przygotuj się na wyjątkowe okazje Black Friday w Whirpool! Poniżej dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć aby nie przegapić żadnych zniżek.

Kiedy wypada Black Friday w 2023 roku?

Black Friday (Czarny Piątek) wypada w ostatni piątek listopada każdego roku. W 2023 roku będzie to 24 listopada.

Skąd nazwa "Black Friday?"

Black Friday (czarny piątek) narodził się w Stanach Zjednoczonych. Powstał w latach 50. XX wieku w wyniku święta jakim jest Święto Dziękczynienia, wypadające zawsze w ostatni czwartek listopada. Dzień po, czyli piątek, uznaje się za początek zakupów świątecznych. W XXI wieku Czarny Piątek dzięki e-commerce zaczął zyskiwać na popularności na całym świecie. W Polsce, poza małymi wyjątkami, popularny od 2011 roku.

Black Friday a Cyber Monday

Black Friday i Cyber Monday różnią się głównie dniem promocji. Przyjęło się, że Cyber Monday to dzień promocji e-commerce czyli sklepów internetowych. W Polsce granica pomiędzy oboma dniami z promocjami zaciera się, a często możemy się spotkać z akcjami promocyjnymi typu Black Week (czarny tydzień), a nawet Black Month (czarny miesiąc)

Ile trwa Black Friday?

Black Friday trwa w zasadzie 1 dzień - piątek. Jednak często promocję zaczynają się wcześniej i trwają do Cyber Monday czyli poniedziałku po “czarnym piątku”

Jaki będzie czas dostawy urządzeń zakupionych podczas Black Week?

Czas dostawy produktów nie ulega zmianie. Dokładną datę dostawy wybiera się w koszyku podczas składania zamówienia.

Promocje z okazji Black Friday

Sprawdź nasze wyjątkowe promocje z okazji Black Friday. Pralki, piekarniki, lodówki, zmywarki oraz inny sprzęt AGD w wyjątkowych cenach!

Promocje na pralki z okazji Black Friday

Black Week to dobry czas, aby zafundować sobie pralkę w dobrej cenie. Wybraliśmy najlepsze pralki Whirlpool ładowanie od przodu i od góry!
Ciesz się innowacyjnymi technologiami Whirlpool, takimi jak Supreme Silence, AutoDose lub Steam Refresh w wyjątkowych cenach.

Promocje na AGD do kuchni z okazji Black Friday

Wraz ze zbliżającym się końcem roku i okresem świątecznym, kuchnia staje się centralnym elementem domu. Warto przygotować się na święta i w tym gorącym okresie korzystać z nowoczesnych i energooszczędnych urządzeń. Odkryj nasze piekarniki, płyty indukcyjne i gazowe oraz kuchenki mikrofalowe, które pomogą Ci przygotować ulubione potrawy.

Promocje na lodówki i zamrażarki z okazji Black Friday

Szukasz nowej lodówki? Poznaj nasze oferty promocyjne na lodówki z okazji Black Friday. Niezależnie od tego, czy szukasz lodówki standardowej, side by side, czy po prostu zamrażarki, mamy urządzenia dostosowane do różnych potrzeb.

Promocje na zmywarki z okazji Black Friday

Podczas Black Week sklep Whirlpool oferuje zmywarki z nowoczesnymi technologiami i ciekawymi rozwiązaniami mycia i układania naczyń w atrakcyjnych cenach. Odkryj innowację Natural Dry, czyli automatyczne otwieranie drzwi na zakończenie cyklu, która gwarantuje wyższą efektywność energetyczną i lepsze rezultaty suszenia.