Poznaj naszą ofertę kuchenek wolnostojących, które zapewniają zawsze doskonałe efekty gotowania.

Filtruj
KATEGORIA:
KLASA ENERGETYCZNA:
KOLOR:
PRODUKT:
RODZAJE PIEKARNIKÓW:
RODZAJE PŁYT:
RODZAJE WYŚWIETLACZY:
TECHNOLOGIA SAMOCZYSZCZENIA:
TECHNOLOGIE:
WYMIARY:
ZAKRES CEN

Kuchnie wolnostojące Whirlpool

0 Produkty

Kuchnie wolnostojące Whirlpool

Tradycyjne rozwiązanie jakim jest kuchnia wolnostojąca nadal ma wielu zwolenników. Przez wiele lat były to płyty gazowe połączone z gazowym piekarnikiem. Obecnie najpopularniejsze są kuchnie indukcyjne lub gazowe połączone z nowoczesnym piekarnikiem elektrycznym

Jaką kuchnię wolnostojącą wybrać?
Przy wyborze należy rozważyć wykorzystanie technologie oraz dostęp do instalacji gazowej i elektrycznej:

Kuchnie elektryczne są uważane za bezpieczniejsze, natomiast kuchnie gazowe wybierane są zazwyczaj przez tradycjonalistów.
Technologia czyszczenia. System pirolityczny szybko czyści powierzchnię, ale zużywa dużo energii. Czyszczenie parowe - wymaga dodatkowego naszej pracy (konieczne jest przetarcie ścian po czyszczeniu). Czyszczenie katalityczne to rozwiązanie zużywające mniej energii od pirolizy ale jest również mniej dokładne.
Weź również pod uwagę dodatkowe funkcje płyt: grill, Active Multiflow (równomierne rozprowadzanie ciepła) itp. Ich obecność ułatwi proces gotowania.

Gdzie kupić kuchenkę wolnostojącą?
W naszym sklepie internetowym możesz kupić sprzęt z dodatkową pięcioletnią gwarancją producenta. W zależności od modelu jest ona w cenie produktu lub dodatkowo płatna.

Dodatkowo polecam zapoznać się z ofertą na mikrofalówki i zmywarki, które doskonale uzupełnią zakup kuchenki.