Darmowa dostawa z wniesieniem

50 zł rabatu za zapisanie się do newslettera

Aż 30 dni na zwrot produktu

Filtruj
Filtrowane według:
Do kupienia online
GŁĘBOKOŚĆ URZĄDZENIA:
Kategoria:
POJEMNOŚĆ:
Produkt:
TECHNOLOGIE:
TYP INSTALACJI:
ZAKRES CEN
Pokazuję 9 z 21

Pralki ładowane od przodu Whirlpool

Oferujemy szeroki wybór pralek ładowanych od frontu, które są najpopularniejszym wyborem naszych klientów. W ofercie mamy pralki o pojemności od 6 do 11 kilogramów. Pralki ładowane od przodu można kupić jako wolnostojące lub do zabudowy. Dostępna są w standardowej głębokości lub modele slim.

Innowacyjność pralek Whirlpool ładowanych od frontu

Pralki Whirlpool ładowane od przodu wyposażone są w innowacyjne i energooszczędne rozwiązania. Polecamy wybór pralek z technologią 6. Zmysł, która dostosowuje zużycie energii do aktualnego załadunku, znacznie poprawiając wydajność i czas prania. Pralki Supreme Silence należą do najcichszych i najbardziej oszczędnych na rynku, wyposażone bezszczotkowy silnik bezpośrednio zintegrowany z bębnem, który ogranicza do minimum wibracje i dźwięki. Warto również wspomnieć o systemie Autodose, czyli automatycznym systemie dozowania detergentu, który dobiera odpowiednią ilość proszku i płynu do płukania, pozwalając zaoszczędzić nawet 30% detergentu.

Pralka ładowana od przodu wymiary

Większość modeli ładowanych od przodu ma około 85 centymetrów wysokości i 59,5-59,9 cm szerokości. Głębokość w pralkach slim wynosi około 42,5 cm a w standardowych około 55-63 centymetry. Dokładnie wymiary podane są na kartach produktów, dlatego przed zakupem prosimy o sprawdzenie, czy wymiary danego modelu będą odpowiednie do miejsca w którym ma stać pralka.
Zachęcamy do zakupu z pralką dobrać suszarkę Whirlpool z pompą ciepła. Nasze suszarki można przy wykorzystaniu dedykowanego łącznika WPro ustawić bezpiecznie na pralce. Posiadamy również w ofercie nowoczesne zmywarki do zabudowy oraz ciche lodówki do zabudowy. Zapraszamy do zapisania się do newslettera i sprawdzenia aktualnych promocji na urządzenia AGD do kuchni.