Piekarniki parowe

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
KLASA ENERGETYCZNA:
KOLOR:
PRODUKT:
TECHNOLOGIA SAMOCZYSZCZENIA:
TECHNOLOGIE:
ZAKRES CEN

Kategoria:

Piekarniki parowe

13 Produkty

Piekarniki parowe oraz z funkcją pary Whirlpool

Sklep internetowy Whirlpool oferuje zarówno piekarniki parowe, jak i z funkcją pary. Piekarnik z funkcją pary wykorzystuje parę wyłącznie podczas pieczenia, natomiast piekarniki parowe umożliwiają również gotowanie na parze i wymagają podłączenia do wody lub posiadają wbudowany zbiornik na wodę.

Czy warto kupić piekarnik parowy?

Piekarniki parowe mogą działać w bardzo niskich temperaturach, od 40°C do 120°C. W trakcie przygotowywania posiłku para wydobywa pełnię smaków i aromatów, zachowując jednocześnie ich walory odżywcze oraz witaminy i minerały. W większości modeli istnieje opcja wyboru stopnia wilgotności dostosowanego do wybranej potrawy. Dodatkowo wybrane piekarniki Whirlpool posiadają gotowe programy parowe, dzięki którym ulubione potrawy będą chrupiące na zewnątrz i soczyste w środku. Piekarniki parowe umożliwiają nie tylko pieczenie, ale również podgrzewanie gotowych dań oraz podobnie jak w parowarze, przygotowanie potraw bez grama tłuszczu.

Piekarnik parowy a piekarnik samoczyszczący z hydrolizą (czyszczenie parowe)

Warto zwrócić uwagę, że inną funkcją jest czyszczenie parowe piekarnika, a inną przygotowywanie potraw z wykorzystaniem pary. Nie wszystkie piekarniki samoczyszczące są piekarnikami parowymi z funkcją gotowania i pieczenia na parze. Przed zakupem warto zapoznać się z cechami i funkcjami wybranych modeli.

Wymiary piekarników parowych Whirlpool

Piekarniki Whirlpool pasują do standardowych miejsc w meblach kuchennych przeznaczonych do tego celu, czyli otworów o wysokości, szerokości i głębokości 60 centymetrów. Dokładne wymiary piekarników to 59,5 centymetra wysokości i tyle samo szerokości. Różnice mogą wystąpić w głębokości, która może być od 55 do 57 centymetrów. Większość piekarników Whirlpool posiada głębokość 56,4 cm. Warto przed zakupem sprawdzić specyfikację konkretnego produktu.

Pojemność piekarników parowych Whirlpool

Pomimo, że zewnętrzne wymiary są praktycznie takie same, piekarniki Whirlpool mają różną pojemność. Posiadamy w ofercie piekarniki o pojemności od 65 do 73 litrów (komora XXL). Pojemność wybranego modelu znajduje się na karcie produktu oraz w jego specyfikacji.

Piekarniki parowe do zabudowy Whirlpool

Polecamy zapisać się do newslettera i skorzystać z naszych promocji, aby w pełni wyposażyć swoją kuchnię w nowoczesny i energooszczędny sprzęt AGD. Posiadamy w ofercie kuchenki mikrofalowe do zabudowy pasujące do wybranych piekarników oraz innowacyjne płyty indukcyjne i gazowe. Zachęcamy do odkrycia wszystkich urządzeń Whirlpool!