Piekarniki inox

Piekarnik w kolorze inox do zabudowy to wyśmienity wybór do każdej współczesnej kuchni. Piekarniki Whirlpool doskonale będą pasować do różnych kolorów mebli kuchennych.

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
KLASA ENERGETYCZNA:
PRODUKT:
TECHNOLOGIA SAMOCZYSZCZENIA:
TECHNOLOGIE:
ZAKRES CEN

Kategoria:

Piekarniki

51 Produkty

Piekarniki inox do zabudowy Whirlpool

Piekarnik w kolorze inox do zabudowy to wyśmienity wybór do każdej współczesnej kuchni. Piekarniki Whirlpool doskonale będą pasować do różnych kolorów mebli kuchennych.
Posiadamy w ofercie szeroki zakres piekarników w kolorze inox oraz pasujących do nich kuchenek mikrofalowych. Do wyboru są piekarniki parowe lub z funkcją pary, modele samoczyszczące (kataliza, pyroliza i hydroliza) oraz zaawansowane technologicznie modele z funkcją 6.Zmysł. Piekarniki w kolorze Inox posiadają wszystkie funkcje i rozwiązania dostępne w tych samych modelach w innym kolorze. Nasze piekarniki zostały zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb zarówno osób stawiających pierwsze kroki w świecie pieczenia, jak mistrzów kuchni ceniących swój czas i możliwość przygotowania kilku potraw jednocześnie.

Wymiary piekarników inox Whirlpool

Piekarniki do zabudowy Whirlpool pasują do standardowych miejsc w meblach kuchennych przeznaczonych do montażu piekarników, czyli otworów o wysokości, szerokości i głębokości 60 centymetrów. Dokładne wymiary piekarników to 59,5 centymetra wysokości i szerokości. Różnice mogą wystąpić w głębokości, która może być od 55 do 57 centymetrów. Większość piekarników Whirlpool posiada głębokość 56,4 cm. Przed zakupem zachęcamy do sprawdzenia specyfikacji wybranych modeli.

Pojemność piekarników Whirlpool

Większość piekarników do zabudowy ma praktycznie takie same wymiary zewnętrzne, mimo tego, piekarniki Whirlpool mają różną pojemność. Posiadamy w ofercie piekarniki o pojemności od 65 do 73 litrów (komora XXL). Pojemność wybranego modelu znajduje się na karcie produktu oraz w jego specyfikacji.

Zachęcamy do zapisania się do newslettera i skorzystać z naszych promocji, tak aby w atrakcyjnych cenach w pełni wyposażyć swoją kuchnię w sprzęt AGD. Posiadamy w ofercie innowacyjne płyty gazowe i indukcyjne oraz energooszczędne zmywarki do zabudowy. Zachęcamy również do odkrycia cichych lodówek do zabudowy oraz pralek ładowanych od przodu z serii Supreme Silence.