Zmywarki do zabudowy 60

Filtruj
Filtrowane według:
PROMOCJE
KATEGORIA:
DOOR MOUNTING SYSTEM:
KLASA ENERGETYCZNA:
KOLOR:
LICZBA KOMPLETÓW NACZYŃ:
PRODUKT:
ROZMIAR URZĄDZENIA:
TECHNOLOGIE:
ZAKRES CEN

Kategoria:

zmywarki

45 Produkty

Zmywarki do zabudowy Whirlpool 60 centymetrów

Czym charakteryzuje się zmywarka do zabudowy 60 cm?

Zmywarki o szerokości 60 centymetrów (w rzeczywistości 59,8 cm, dzięki czemu idealnie pasują do zabudowy kuchni z miejscem na zmywarkę o szerokości 60 centymetrów) wyróżniają się większą pojemnością od zmywarek o szerkości 45 centymetrów. W zmywarkach Whirlpool 60 cm można obecnie umyć nawet 14 kompletów naczyń. Pozwala to ograniczyć zużycie energii elektrycznej i wody.

Wymiary zmywarki do zabudowy Whirlpool

Zmywarki do zabudowy Whirlpool mają zazwyczaj wysokość 82 centymetry i głębokość 55,5 cm, oferujemy modele w dwóch szerokościach, do otworów o szerokości 60 cm, szerokość zmywarki 59,8 cm oraz do otworów o szerokości 45 cm - zmywarki o szerokości 44,8 cm.

Funkcje i zalety zmywarek do zabudowy Whirlpool

Zmywarki Whirlpool należą do jednych z najcichszych na rynku z głośnością, posiadamy modele z głośnością 40dB! Modyfikowany górny kosz pomaga w ustawieniu naczyń o nietypowych kształtach. Oszczędność energii zapewniają programy; Multizone dający możliwość zmywania tylko w jednym koszu, NaturalDry otwierający automatycznie drzwi po zakończeniu cyklu oraz możliwość podłączenia do przewodu ciepłej wody (maksymalnie 60°C). Program PoweClean Pro ze strumieniem wody z tylnej części zmywarki doczyści mocno zabrudzoną patelnię lub inne duże naczynia.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń AGD Whirlpool. Polecamy piekarniki czarne do zabudowy, okapy kominowe oraz lodówki wolnostojące. Zapraszamy do zapisania się do newslettera i sprawdzenia aktualnych promocji na urządzenia AGD do kuchni.