Pralki do zabudowy

Posiadamy w ofercie pralki do zabudowy o pojemności 8 i 9 kilogramów.

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
GŁĘBOKOŚĆ URZĄDZENIA:
KLASA ENERGETYCZNA:
POJEMNOŚĆ:
PRĘDKOŚĆ WIROWANIA:
PRODUKT:
SPOSÓB ŁADOWANIA:
TECHNOLOGIE:
ZAKRES CEN

Kategoria:

pralki

5 Produkty

Pralki do zabudowy Whirlpool

Jaką pralkę do zabudowy wybrać?

Coraz popularniejszym trendem jest zabudowa pralek i suszarek w łazienkach, kuchniach, pralniach a nawet w przedpokoju. Istnieje możliwość zabudowy pralek wolnostojących, jednak zalecamy zakup dedykowanych pralek ładowanych od frontu do zabudowy. Posiadamy w ofercie pralki do zabudowy o pojemności 8 i 9 kilogramów. Nasze pralki są odpowiednio przygotowane do zabudowy, wszystkie elementy zostały zaprojektowane pod montaż drzwi drewnianych oraz możliwość schowania pralki pod blatem. Przed zakupem warto sprawdzić, czy wybrany model spełnia oczekiwania pod względem dostępnych programów, energooszczędności i głośności.

Innowacyjność pralek Whirlpool do zabudowy

Pralki Whirlpool do zabudowy są posiadają większość innowacyjnych technologii Whirlpool oraz zastosowano w nich energooszczędne rozwiązania. Polecamy pralki z technologią 6. Zmysł, która dostosowuje zużycie energii do aktualnego załadunku, znacznie poprawiając wydajność oraz czas prania. Posiadamy pralki o prędkości wirowania 1400 obrotów na minutę. Istotnymi funkcjami przy pralkach do zabudowy są zabezpieczenia zamykające kurek wody oraz zabezpieczenia przed wyciekami. Zazwyczaj dostępne są również takie funkcje jak FreshCare+, program kolory i szybki oraz program wełna. Dokładna specyfikacja każdej pralki dostępna jest na karcie produktu wybranego modelu.

Pralki Whirlpool do zabudowy wymiary

Dostępne obecnie pralki do zabudowy Whirlpool mają wysokość 82 centymetry 59,5 cm szerokości oraz 54,5 cm głębokości. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnych wymiarów wybranej pralki, które zawsze podane są na karcie produktu.
Polecamy zapoznać się z pełną ofertą urządzeń AGD Whirlpool. W naszej ofercie mamy ciche i pojemne zmywarki do zabudowy 45 cm i 60 cm, piekarniki samoczyszczące oraz lodówki do zabudowy i wolnostojące. Zapraszamy do zapisania się do newslettera i sprawdzenia aktualnych promocji na Whirlpool.pl