Darmowa dostawa z wniesieniem

50 zł rabatu za zapisanie się do newslettera

Aż 30 dni na zwrot produktu

Kuchenki mikrofalowe wolnostojące i do zabudowy

Pokazuję 9 z 86

Kuchenki mikrofalowe wolnostojące i do zabudowy Whirlpool

Linia mikrofalówek Whirlpool obejmuje szeroką gamę modeli o różnych pojemnościach. Posiadamy modele do zabudowy oraz wolnostojące, tak aby każdy klient mógł znaleźć odpowiednie rozwiązanie do swojej kuchni. Kompaktowe linie, nowoczesne wzornictwo oraz najlepsze dostępne technologie pozwalają przygotować potrawy w szybki i wygodny sposób.

Wyróżniającą się cechą kuchenek mikrofalowych firmy Whirlpool jest niepowtarzalny design, który łączy nowoczesne piękno z bardzo dobrą ergonomią. W naszej ofercie posiadamy modele kompaktowych kuchenek mikrofalowych, które są idealne do umieszczenia w małej kuchni poprzez standardowe rozmiary, aż po coraz popularniejsze ostatnio mikrofalówki o dużych pojemnościach. Zarówno w modelach do zabudowy, jak i wolnostojących, przedni wyświetlacz oraz elementy sterujące umożliwiają łatwe zarządzanie dostępnymi programami. Wewnątrz nasze kuchenki mikrofalowe są również wykonane z wielką starannością, każda standardowo wyposażona w talerz obrotowy i odpowiednie oświetlenie.
Maksymalna wydajność i wszechstronność mikrofalówek Whirlpool to efekt zastosowanych technologii, które łączą zalety gotowania mikrofalowego z zaletami nowoczesnych piekarników. Technologia 6th Sense automatycznie dostosowuje czas i temperaturę cyklu, tak aby zagwarantować odpowiednią parametry i uzyskać doskonały efekt przy zminimalizowaniu zużycia energii. Polecamy również piekarniki do zabudowy oraz płyty indukcyjne.
Odkryj najlepsze oferty Whirlpool w naszym sklepie internetowym i kup dopasowaną do swoich potrzeb kuchenkę mikrofalową w korzystnej cenie.