Lodówki Side by Side

Lodówki tego typu to pojemne chłodziarko-zamrażarki posiadające przynajmniej dwie duże komory, zazwyczaj obok siebie, strefę chłodzącą oraz zamrażarkę

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
KLASA ENERGETYCZNA:
KOLOR:
PRODUKT:
SZEROKOŚĆ URZĄDZENIA:
TECHNOLOGIE:
TYP INSTALACJI:
WYSOKOŚĆ URZĄDZENIA:
ZAKRES CEN

Kategoria:

lodowki

10 Produkty

Lodówki Side by Side Whirlpool

Jeśli szukasz urządzenia chłodzącego, które podkreśliłoby wyjątkowość Twojej kuchni, lodówka amerykańska będzie idealnym rozwiązaniem. Lodówka amerykańska, znana również jako lodówka Side by Side lub lodówka wielodrzwiowa, to duża, wolnostojąca lodówka z podwójnymi drzwiami otwieranymi od środka na zewnątrz. Dwudrzwiowe lodówki z zamrażarką stają się coraz bardziej popularne ze względu na ich dużą pojemność. Lodówki Whirlpool są wyposażone w zaawansowaną technologię kontroli temperatury, a ich oferta obejmuje modele z kostkarkami i dozownikami filtrowanej wody. Te innowacyjne urządzenia pozwolą zyskać więcej miejsca na żywność, jednocześnie utrzymując ją świeżą i w idealnej temperaturze.

Technologia lodówek amerykańskich Whirlpool

Opracowując naszą technologię, uwzględniliśmy wszystkie najważniejsze potrzeby użytkowników. Zyskaj niewiarygodny spokój w kuchni – lodówka wyposażona w technologię Zen Inverter wyróżnia się bardzo cichą pracą, jednocześnie gwarantując maksymalną moc chłodzenia. Nasza inteligentna technologia 6. ZMYSŁ ogranicza wahania temperatury wewnątrz lodówki, automatycznie dobierając idealne ustawienia, dzięki czemu zaoszczędzisz cenny czas i energię. Lodówki amerykańskie Whirlpool są wyposażone w innowacyjny system No Frost, dzięki któremu rozmrażanie staje się o wiele łatwiejsze. Zapobiega on gromadzeniu się lodu w zamrażarce oraz szronu w lodówce, zwiększając ilość miejsca dostępnego do przechowywania ulubionej żywności.

Lodówka Side by Side: pojemność i konstrukcja

Dostępne w kolorach od czarnego po Inox lodówki amerykańskie Whirlpool podkreślają wyjątkowość Twojej kuchni – nasza oferta obejmuje modele z dozownikami filtrowanej wody i kostkarkami. Nasze dwudrzwiowe lodówki z zamrażarką zapewniają nieskończenie wiele możliwości organizacji wnętrza lodówki – są wyposażone w regulowane półki, różne szuflady, stojaki na butelki oraz duże drzwi mogące pomieścić wszystkie Twoje produkty spożywcze. Lodówki Side by Side opracowane przez naszych ekspertów wyróżniają się eleganckim wyglądem i intuicyjnymi funkcjami, które pomogą Ci stworzyć idealną kuchnię.

Lodówka wielodrzwiowa – jak wybrać model dla siebie?

Kuchnia jest sercem każdego domu, a jej najważniejszym elementem jest właśnie lodówka. Tak więc zakup odpowiedniego urządzenia jest niezwykle ważny. Wyższa i szersza niż klasyczne lodówki wolnostojące lodówka Side by Side ma więcej miejsca na wszystkie posiłki gotowane „na później” i ulubione rodzinne przekąski. Wybrana pojemność będzie miała wpływ na rozmiar lodówki wielodrzwiowej, dlatego ważne jest, aby dokładnie zmierzyć miejsce, w którym ma stanąć. Jeśli zdecydujesz się na model z dozownikiem wody i kostkarką, musisz znaleźć miejsce, w którym lodówkę będzie można łatwo podłączyć do źródła wody. Niezależnie od tego, czy wybierzesz szeroką dwudrzwiową lodówkę z zamrażarką czy lodówkę z zamrażarką u dołu, firma Whirlpool oferuje szeroką gamę modeli, wśród których znajdziesz idealny produkt do swojego domu.