Lodówki do zabudowy

W naszej ofercie z pewnością znajdziesz idealną lodówkę dla siebie sprawdź gamę naszych lodówek do zabudowy.

Filtruj
Kategoria:
KLASA ENERGETYCZNA:
KOLOR:
Produkt:
SZEROKOŚĆ URZĄDZENIA:
TECHNOLOGIE:
TYP URZĄDZENIA:
WYSOKOŚĆ URZĄDZENIA:
ZAKRES CEN

Kategoria:

lodowki

38 Produkty

Zapisz się na nasz newsletter i zyskaj 5% rabatu* To pole jest wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu umożliwienia. Whirlpool Polska Appliances Sp. z o.o przesyłania mi komunikatów marketingowych.

* To pole jest wymagane

Lodówko-zamrażarki do zabudowy Whirlpool

Wszystkie urządzenia chłodzące Whirlpool zostały zaprojektowane tak, by dłużej utrzymywać świeżość produktów. Dzięki temu nie musisz zastanawiać się, gdzie je przechowywać, jeśli lubisz robić zakupy spożywcze w wyprzedzeniem. Lodówko-zamrażarka do zabudowy stanowi wygodne rozwiązanie w zakresie chłodzenia i przechowywania jedzenia. Nowoczesny sprzęt do zabudowy zaprojektowano tak, by pasował on do obecnego wystroju i układu Twojego domu. Eleganckie modele płynnie wpasowują się w wyposażenie kuchni, w naturalny i spójny sposób dopełniając całości. Znajdujące się w naszym asortymencie nowoczesne i minimalistyczne zamrażarki do zabudowy sprawdzą się też jako elegancki akcent dekoracyjny. Wbudowane sprzęty często wybiera się również dlatego, że nie rzucają się w oczy.
Dzięki naszym lodówko-zamrażarkom do zabudowy w pełni wykorzystasz przestrzeń w swoim domu, łącząc lodówkę i zamrażarkę w wyjątkowo wydajny sposób.

Technologia lodówko-zamrażarek do zabudowy

Nasze lodówko-zamrażarki do zabudowy wykorzystują najnowszą technologię chłodzenia, dzięki której Twoje życie stanie się łatwiejsze. Technologia 6. Zmysł marki Whirlpool automatycznie konfiguruje optymalne ustawienia, by zmniejszyć wahania temperatury wewnątrz zamrażarki i w razie potrzeby automatycznie zwiększyć moc chłodzenia.

Lodówki do zabudowy z funkcją No Frost

W naszych sprzętach wykorzystaliśmy innowacyjne technologie i przydatne funkcje, które będą odpowiadać Twoim przyzwyczajeniom i potrzebom. Nasza zaawansowana technologia Total No Frost zapewnia doskonałe warunki do przechowywania, w których Twoje jedzenie pozostanie świeże na dłużej. Ten system obniża poziom wilgotności w zamrażarce, zapobiegając w ten sposób tworzeniu się lodu, co oznacza: brak szronu, brak zmartwień związanych z rozmrażaniem, mniej konserwacji. Jeśli okaże się, że lodówko-zamrażarka do zabudowy nie sprawdzi się u Ciebie, przejrzyj naszą pełną kolekcję lodówek.