Lodówki wolnostojące

Nasze chłodziarki są zgodne z najwyższymi standardami oszczędzania energii co pozwala na znaczne obniżenie zużycia energii.

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
KLASA ENERGETYCZNA:
KOLOR:
PRODUKT:
SZEROKOŚĆ URZĄDZENIA:
TECHNOLOGIE:
TYP URZĄDZENIA:
WYSOKOŚĆ URZĄDZENIA:
ZAKRES CEN

Lodówki wolnostojące Whirlpool

101 Produkty

Lodówki wolnostojące Whirlpool

Lodówka jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdej kuchni i każdego domu. Wysoka jakość wykonania oraz użytych materiałów odgrywa bardzo ważną rolę. W gospodarstwie domowym idealna lodówka pomaga znacznie przedłużyć okres przydatności do spożycia ulubionych produktów. Projektujemy wszystkie urządzenia tak, by ułatwiały wykonywanie domowych obowiązków i nie inaczej jest w przypadku lodówek wolnostojących.
Nasze chłodziarki są zgodne z najwyższymi standardami oszczędzania energii co pozwala na znaczne obniżenie zużycia energii, dodatkowo niektóre urządzenia są wyposażone w technologię 6. Zmysł, która na bieżąco dostosowuje, a także płynnie przywraca odpowiednią temperaturę we wnętrzu urządzenia.
Zarządzanie przestrzenią oraz elastyczne rozwiązania są kluczowymi cechami lodówko-zamrażarek wolnostojących Whirlpool.
W naszych urządzeniach znajdą Państwo takie rozwiązania jak składana półka flexi oraz ruchome balkoniki na drzwiach lodówki.

Białe lodówki wolnostojące

Nasze urządzenia są dostępne w wielu kolorach. Jeśli preferujesz klasyczne rozwiązania, zapoznaj się z naszą ofertą białych lodówek wolnostojących.

Czarne lodówki wolnostojące

Nasze bezszronowe lodówki wolnostojące mają najnowocześniejszą technologię zapobiegającą powstawaniu szronu, która eliminuje uporczywe zadanie cyklicznego rozmrażania urządzenia. Poznaj również naszą ofertę lodówek do zabudowy, które idealnie wkomponują się w Twoją kuchnię, a także lodówek podblatowych odpowiednich do małych przestrzeni.