Płyty gazowe

Płyty gazowe nadal mają dużą grupę zwolenników. Jedną z najczęściej wymienianych zalet jest szybka ocena poziomu grzania na podstawie wielkości płomienia oraz możliwość błyskawicznej jego zmiany szybkim ruchem pokrętła

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
LICZBA PALNIKÓW:
PRODUKT:
RODZAJ PŁYTY:
SZEROKOŚĆ:
TECHNOLOGIE:
TWORZYWO POWIERZCHNI:
UMIEJSCOWIENIE PANELU STEROWANIA:
ZAKRES CEN

Kategoria:

53 Produkty

Płyty gazowe do zabudowy Whirlpool

Innowacyjność płyt gazowych Whirlpool

Płyty gazowe W Collection posiadają funkcję MultiLevel Flame, która pozwala na precyzyjną regulację płomienia, wybierając jeden z dziewięciu wstępnie ustawionych poziomów. Kolejną innowacją jest FlexiFlame, w którym jeden palnik ma dwa pierścienie z mocą od 0,4 kW do 5kW ustawiane przy pomocy jednego pokrętła. Rozwiązanie to pozwala na użycie tylko mniejszego pierścienia do gotowanie delikatnych składników lub pierścieni do szybszego gotowania lub obsmażania.

Zalety płyt gazowych Whirlpool

Płyty gazowe nadal mają dużą grupę zwolenników, która preferuje gotowanie nad ogniem. Jedną z najczęściej wymienianych zalet jest szybka ocena poziomu grzania na podstawie wielkości płomienia oraz możliwość błyskawicznej jego zmiany szybkim ruchem pokrętła. Takie płyty nie wymagają również specjalnych garnków, jak to ma miejsce przy płytach indukcyjnych. Nowoczesne płyty gazowe są znacznie bezpieczniejsze od używanych kiedyś kuchenek gazowych. Posiadają zintegrowane zawory bezpieczeństwa oraz elektryczny zapalnik.

Nasze płyty dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu łatwo je dopasować do wybranej stylizacji kuchni

Płyty gazowe do zabudowy wymiary

Płyty gazowe Whirlpool mają głębokość 50 lub 51 centymetrów. Wysokość płyt waha się od 3,3 do 5,1 centymetrów. Należy jednak pamiętać o zachowaniu odpowiedniej przestrzeni pod płytą zgodnie z wymaganiami zawartymi w instrukcji konkretnego modelu. Szerokość płyt jest zależna od ilości palników, grzewczych i wynosi zazwyczaj 58-59 centymetrów dla płyty z czterema palnikami i 73 centymetry w przypadku płyt z pięcioma palnikami. Konkretne wymiary płyty oraz wymaganego otworu montażowego można znaleźć na kartach produktów.

Polecamy nasze lodówki do zabudowy, okapy kominowe oraz kuchenki mikrofalowe do zabudowy. Zapraszamy do zapisania się do newslettera i sprawdzenia aktualnych promocji na urządzenia AGD do kuchni.