Darmowa dostawa z wniesieniem

50 zł rabatu za zapisanie się do newslettera

Aż 30 dni na zwrot produktu

Odstąpienie od umowy

Jeżeli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań masz 30 dni na zwrot bez podawania przyczyny. Szczegóły dotyczące odstąpienia od umowy opisane są w regulaminie sklepu , w części "Prawo do odstąpienia od umowy”.

Co należy zrobić?

 1. Wypełnij formularz zamieszczony poniżej
 2. Dołącz do przesyłki wydruk e-maila z potwierdzeniem zgłoszenia zwrotu lub przyklej na opakowaniu kartkę z numerem zamówienia oraz kodem produktu wymienionymi w e-mailu z potwierdzeniem zgłoszenia.
 3. Starannie zabezpiecz produkt na czas transportu. Pamiętaj o zabezpieczeniu elementów, które mogą przesuwać się w trakcie transportu (np. półki w lodówce), narożniki, przewody, elementy szklane itp. Jeśli to możliwe, użyj oryginalnego opakowania. Pamiętaj, że odpowiadasz za ewentualne uszkodzenia spowodowane niewłaściwym spakowaniem przesyłki.
 4. Odsyłasz produkt na własny koszt. Możesz skorzystać z dowolnego kuriera. Upewnij się, że wybrana firma kurierska akceptuje przesyłki o odpowiednich gabarytach.
 5. Odeślij zwracany produkt na adres:
  Rohlig Suus
  Al. Generała Władysława Sikorskiego 81
  97-300 Piotrków Trybunalski
 6. Na przesyłkę ze zwracanym produktem czekamy 14 dni od momentu otrzymania oświadczenia.
 7. Oczekuj na zwrot płatności. W ciągu 14 dni otrzymasz zwrot pieniędzy. Zastrzegamy możliwość wstrzymania się ze zwrotem do momentu otrzymania przesyłki ze zwracanym towarem.

Pamiętaj!

 • Towar który odsyłasz musi być kompletny wraz z całą otrzymaną zawartością.
 • Magazyn nie przyjmuje przesyłek za pobraniem
 • Jeśli zwracany produkt nosi ślady użytkowania lub nastąpił ubytek jego wartości z innych powodów, zastrzegamy sobie prawo do pomniejszenia kwoty zwrotu w zależności od stopnia, w jakim wartość urządzenia uległa uszczupleniu.

Formularz w wersji PDF do druku do pobrania tutaj


DODATKOWE INFORMACJE
*Wymagane pola