Darmowa dostawa z wniesieniem

50 zł rabatu za zapisanie się do newslettera

Aż 30 dni na zwrot produktu

Filtruj
Filtrowane według:
Do kupienia online
Kategoria:
KLASA ENERGETYCZNA:
KOLOR:
LICZBA KOMPLETÓW NACZYŃ:
Produkt:
ROZMIAR URZĄDZENIA:
TECHNOLOGIE:
ZAKRES CEN
Pokazuję 9 z 25

Zmywarki wolnostojące Whirlpool 60 centymetrów

Czym charakteryzuje się zmywarka wolnostojąca 60 cm?

Zmywarki o szerokości 60 centymetrów wyróżniają się panelem sterowania umieszczonym na froncie zmywarki W zmywarkach wolnostojących Whirlpool 60 cm można umyć nawet 14 kompletów naczyń.

Wymiary zmywarek wolnostojących Whirlpool

Zmywarki wolnostojące (standardowe - 60cm) Whirlpool mają zazwyczaj wysokość 85 centymetrów i głębokość 59 centymetrów, szerokość wynosi 60 centymetrów. Zmywarki mają regulowane stopki zapewniające idealną stabilność i regulację poziomu. Dokładne wymiary oraz pełna specyfikacja dostępna jest na kartach produktów.

Funkcje i zalety zmywarek do zabudowy Whirlpool

Zmywarki wolnostojące Whirlpool należą do jednych z najcichszych na rynku, posiadamy modele z głośnością zaledwie 41dB! Wybrane modele posiadają dodatkowo modyfikowany górny kosz pomaga w ustawieniu naczyń o nietypowych kształtach. Nasze zmywarki wolnostojące posiadają zdejmowany blat roboczy, jeżeli chcemy umieścić zmywarkę pod blatem kuchennym. Oszczędność energii zapewniają programy: Multizone dający możliwość zmywania tylko w jednym koszu, NaturalDry otwierający automatycznie drzwi po zakończeniu cyklu oraz możliwość podłączenia do przewodu ciepłej wody (maksymalnie 60°C). Wszystkie dostępne technologie i funkcje widoczne są na karcie produktu. Zachęcamy do skorzystania z porównywarki modeli w celu sprawdzeniu, który model spełnia Państwa potrzeby.

Polecamy nasze lodówki do zabudowy, okapy podszafkowe do zabudowy oraz kuchenki mikrofalowe wolnostojące. Zapraszamy do zapisania się do newslettera i sprawdzenia aktualnych promocji na urządzenia AGD do kuchni.