Pranie i suszenie

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
GŁĘBOKOŚĆ URZĄDZENIA:
KLASA ENERGETYCZNA:
POJEMNOŚĆ:
POJEMNOŚĆ PRANIA:
POJEMNOŚĆ SUSZENIA:
PRĘDKOŚĆ WIROWANIA:
PRODUKT:
SPOSÓB ŁADOWANIA:
SYSTEM WENTYLACJI:
TECHNOLOGIE:
TYP INSTALACJI:
ZAKRES CEN

Pralki, suszarki i pralko-suszarki Whirlpool

0 Produkty

Szukasz pralki lub suszarki? Whirlpool oferuje pralki ładowane od przodu i od góry, suszarki kondensacyjne oraz pralko-suszarki.

Ułatwiamy życie i codzienne obowiązki dzięki nowoczesnym technologiom takim jak: FreshCare+, który pozwala pozostawić pranie w pralce bez brzydkiego zapachu, czy technologia 6. Zmysł dostosowująca dynamicznie ustawienia każdego prania. Nasze pralki charakteryzują się niskim zużyciem energii oraz są bardzo ciche.

Suszarki kondensacyjne z pompą ciepła

Oferujemy serię suszarek kondensacyjnych Supreme Silence. Są to obecnie jedne z najcichszych suszarek na rynku, zostały zaprojektowane z myślą o dobrym samopoczuciu domowników. Dzięki zastosowaniu pompy ciepła suszenie odbywa się w niższych temperaturach, co obniża zużycie energii i pozwala suszyć więcej rodzajów tkanin bez obaw, że ulegną uszkodzeniu.
Pralko-suszarki i zostały stworzone z myślą o małych pomieszczeniach, gdzie nie ma miejsca na dwa oddzielne urządzenia. Rozwiązanie dwa w jednym pozwala zaoszczędzić miejsce, przy zachowaniu wszystkich nowoczesnych technologii oferowanych w pralkach i suszarkach Whirlpool.