Piekarniki elektryczne

Innowacyjne piekarniki do zabudowy z programami samoczyszczenia, możliwością przygotowania kilku potraw jednocześnie oraz funkcją pary.

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
KLASA ENERGETYCZNA:
KOLOR:
PRODUKT:
TECHNOLOGIA SAMOCZYSZCZENIA:
TECHNOLOGIE:
ZAKRES CEN

Piekarniki do zabudowy Whirlpool

114 Produkty

Piekarniki do zabudowy Whirlpool

Piekarnik do zabudowy jest niezbędnym elementem nowoczesnej kuchni. Whirlpool oferuje linię modeli i rozwiązań zaprojektowanych tak, aby dostarczyć wszystkie oczekiwane przez konsumenta funkcjonalności. Oferujemy piekarniki parowe i tradycyjne wyposażone we wszystkie najbardziej zaawansowane funkcje pieczenia i gotowania, zaprojektowane tak, aby zagwarantować nabywcom wydajność potrzebną do realizacji każdego przepisu.
Dzięki naszej ofercie piekarników parowych możesz przygotować pyszne dania: odkryj połączenie tradycyjnego pieczenia i gotowania na parze, gotuj zdrowe i smaczne potrawy, zachowując jednocześnie wszystkie właściwości zapachowo-smakowe składników. Skorzystaj z najlepszych programów gotowania i pieczenia, aby przygotować fantastyczne przepisy: od deserów i ciast po pieczone mięso, od dań rybnych po domowy chleb. Liczne funkcje pozwalają zawsze wybrać najbardziej odpowiedni program gotowania dla każdego przepisu.
Daj się zaskoczyć technologii 6th Sense wielofunkcyjnych piekarników Whirlpool. Zaprogramowane przepisy niezależnie regulują ogrzewanie i czas trwania cyklu, podczas gdy wewnętrzna lampa halogenowa została zaprojektowana tak, aby zapewnić najlepsze oświetlenie przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii. Funkcje wstępnego podgrzewania i technologia samoczyszczenia pirolitycznego zostały zaprojektowane z myślą o oszczędności czasu. Pierwsza pozwala szybko osiągnąć żądaną temperaturę, a druga ułatwia czyszczenie piekarnika z pozostałości i trudniejszego do usunięcia zabrudzeń..
Piekarniki do zabudowy Whirlpool łatwo dopasować do różnych typów mebli kuchennych. Zestaw warto uzupełnić o płytę indukcyjną lub gazową oraz kuchenkę mikrofalową z tej samej serii. Razem będą się idealnie komponować z liniami współczesnych mebli. Dostępna kolorystyka piekarników Whirlpool pozwala łatwo znaleźć tę, która najlepiej odpowiada Twoim gustom estetycznym.
Odkryj najlepsze piekarniki Whirlpool i wybierz model który odpowiada Twoim potrzebom. Kup bezpośrednio w naszym sklepie internetowym, zyskując dodatkowe korzyści.