Pralko-suszarki

W ofercie innowacyjne pralko-suszarki do zabudowy oraz wolnostojące.

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
GŁĘBOKOŚĆ URZĄDZENIA:
KLASA ENERGETYCZNA:
POJEMNOŚĆ PRANIA:
POJEMNOŚĆ SUSZENIA:
PRĘDKOŚĆ WIROWANIA:
PRODUKT:
ZAKRES CEN

Pralko-suszarki Whirlpool

24 Produkty

Pralko-suszarki Whirlpool

Ciesz się doskonałym praniem i suszeniem dzięki pralko-suszarkom Whirlpool. Urządzenia, które łączą technologię i design, aby zapewnić pranie, które jest zawsze miękkie i pachnące. Nasza oferta pozwala na wybór modeli o różnych właściwościach i możliwościach, zaprojektowanych tak, aby zaspokoić potrzeby klientów szukających pralko-suszarki. Wybór takiego rozwiązania pozwala zaoszczędzić miejsce, łącząc w jednym produkcie funkcje nowoczesnej pralki oraz suszarki.
Istnieje wiele innowacyjnych funkcji, z których możesz skorzystać, wybierając jedną z pralko-suszarek Whirlpool. Specjalny system 6th Sense pozwala na ostrożną pielęgnację tkanin: po perfekcyjnym czyszczeniu następuje suszenie strumieniem gorącego powietrza czyniąc pranie miękkimi oraz zachowującym świeżość przez długi czas.
Wyjątkowe rezultaty w krótkim czasie zapewnia progam 45 minut.. Dzięki wydajnej klasie energetycznej i szybkiemu programowi nasze pranie jest czyste już po trzech kwadransach. . Kolejna dostępna technologia to Soft Move, dzięki 6 różnym ruchom bębna, automatycznie regulowanym pod względem prędkości i rodzaju rotacji pozwala wyjątkowo ostrożnie traktować delikatną odzież,
Dodatkowo, zawsze możesz mieć świeże i pachnące pranie dzięki systemowi FreshCare. Działanie pary zachowuje świeżość i zapach ubrań do 6 godzin po zakończeniu programu. Można bez obaw ustawić pranie na noc lub rozpocząć cykl, że wrócisz do domu Innowacyjny interfejs pralko-suszarek Whirlpool pozwala wybierać między różnymi rodzajami suszenia, z których każdy można dostosować do tkaniny odzieży, również w przypadku pielęgnacji wełny, która wymaga większej uwagi.
Zapoznaj się z katalogiem online, sprawdź inne produkty Whirlpool takie jak zmywarki do zabudowy i lodówki, porównaj ceny, oferty i funkcje Kup wymarzoną pralko-suszarkę bezpośrednio przez Internet.