Płyty grzewcze do zabudowy

Odkryj naszą gamę płyt indukcyjnych i gazowych, aby gotowanie było intuicyjne i proste.

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
LICZBA PALNIKÓW:
PRODUKT:
RODZAJ PŁYTY:
SZEROKOŚĆ:
TECHNOLOGIE:
TWORZYWO POWIERZCHNI:
UMIEJSCOWIENIE PANELU STEROWANIA:
ZAKRES CEN

Płyty grzewcze do zabudowy Whirlpool

141 Produkty

Płyty grzewcze Whirlpool

Wydajność, zaawansowane funkcje sterowania oraz nowoczesne technologie. Zapoznaj się z naszą ofertą płyt grzewczych i wybierz sprzęt wysokiej jakości. Nasze modele spełnią wszystkie Twoje oczekiwania w zakresie gotowania i pozwolą szybko przygotować ulubione przepisy, przy niskim zużyciu energii. Nasza oferta obejmuje nowoczesne płyty indukcyjne oraz płyty gazowe. Posiadamy modele wykonane ze szkła ceramicznego o atrakcyjnym i funkcjonalnym wyglądzie oraz modele gazowe o powierzchni inox i emaliowane.
Oferujemy modele o różnych rozmiarach - od bardziej kompaktowych, po płyty z 5 palnikami - idealne do gotowania większej liczby potraw jednocześnie. Bardzo istotne jest dla nas bezpieczeństwo, nasze modele gazowe posiadają system elektromagnetyczny, który jest w stanie przerwać zasilanie w przypadku wygaśnięcia płomienia. Poszczególne palniki zostały zaprojektowane i wyprodukowane tak, aby optymalnie rozprowadzać ciepło na całej podstawie naczynia, co znacznie ułatwia prawidłowe przygotowanych potraw.
Maksymalna wydajność dotyczy również płyt indukcyjnych Whirlpool. Oferujemy modele o nowoczesnym designie i zaawansowanych funkcjach. Płyty wyposażone są w wysoce efektywny system grzewczy, który pozwalają zoptymalizować czas gotowania.
Technologia 6th Sense wykorzystuje specjalne czujniki, aby automatycznie ustawić odpowiednią moc. Minimalistyczny design umożliwia łatwe czyszczenie powierzchni po użyciu. Eleganckie płyty Whirlpool można łatwo połączyć z piekarnikiem, okapem i innymi produktami z naszej oferty. Jest to idealne rozwiązanie dla kuchni, w której chcemy zachować jednolity styl i odpowiednie dopasowanie wszystkich urządzeń.
Odkryj nowoczesne płyty Whirlpool i kup swoją idealną płytę bezpośrednio w naszym sklepie internetowym.