Zmywarki wolnostojące 45

Zmywarki wolnostojące Whirlpool o szerokości 45 centymetrów należą do jednych z najcichszych i najbardziej energooszczędnych na rynku. Posiadamy modele z głośnością zaledwie 43dB!

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
DOOR MOUNTING SYSTEM:
KLASA ENERGETYCZNA:
KOLOR:
LICZBA KOMPLETÓW NACZYŃ:
PRODUKT:
TECHNOLOGIE:
ZAKRES CEN

Kategoria:

zmywarki

10 Produkty

Zmywarki wolnostojące Whirlpool 45 centymetrów

Czym charakteryzuje się zmywarka wolnostojąca 45 cm?
Zmywarki wolnostojące o szerokości 45 centymetrów wyróżniają się panelem sterowania umieszczonym na froncie zmywarki W zmywarkach wolnostojących Whirlpool 45 cm można obecnie umyć nawet 10 kompletów naczyń.

Wymiary zmywarek wolnostojących Whirlpool

Zmywarki wolnostojące 45 Whirlpool mają zazwyczaj wysokość 85 centymetrów, głębokość 59 centymetrów, a szerokość wynosi 45 centymetrów. Zmywarki mają regulowane stopki zapewniające idealną stabilność i regulację poziomu. Dokładne wymiary oraz pełna specyfikacja dostępna jest na kartach produktów.

Funkcje i zalety zmywarek do zabudowy Whirlpool

Zmywarki wolnostojące Whirlpool należą do jednych z najcichszych i najbardziej energooszczędnych na rynku, posiadamy modele z głośnością zaledwie 43dB! Wybrane modele posiadają modyfikowany górny kosz pomaga w ustawieniu naczyń o nietypowych kształtach oraz zdejmowany blat roboczy. Oszczędność energii zapewniają programy: Multizone dający możliwość zmywania tylko w jednym koszu, NaturalDry otwierający automatycznie drzwi po zakończeniu cyklu oraz możliwość podłączenia do przewodu ciepłej wody (maksymalnie 60°C). Wszystkie dostępne technologie i funkcje widoczne są na karcie produktu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń AGD Whirlpool. Polecamy piekarniki samoczyszczące, kuchenki mikrofalowe do zabudowy oraz zamrażarki skrzyniowe. Zapraszamy do zapisania się do newslettera i sprawdzenia aktualnych promocji na nasze urządzenia.