Darmowa dostawa z wniesieniem

50 zł rabatu za zapisanie się do newslettera

Aż 30 dni na zwrot produktu

Filtruj
Filtrowane według:
Kategoria:
Do kupienia online
KLASA ENERGETYCZNA:
KOLOR:
LICZBA KOMPLETÓW NACZYŃ:
Produkt:
TECHNOLOGIE:
ZAKRES CEN
Wyświetliłeś wszystkie 8 produkty

Zmywarki wolnostojące Whirlpool 45 centymetrów

Czym charakteryzuje się zmywarka wolnostojąca 45 cm?

Zmywarki wolnostojące o szerokości 45 centymetrów wyróżniają się panelem sterowania umieszczonym na froncie zmywarki W zmywarkach wolnostojących Whirlpool 45 cm można obecnie umyć nawet 10 kompletów naczyń.

Wymiary zmywarek wolnostojących Whirlpool

Zmywarki wolnostojące 45 Whirlpool mają zazwyczaj wysokość 85 centymetrów, głębokość 59 centymetrów, a szerokość wynosi 45 centymetrów. Zmywarki mają regulowane stopki zapewniające idealną stabilność i regulację poziomu. Dokładne wymiary oraz pełna specyfikacja dostępna jest na kartach produktów.

Funkcje i zalety zmywarek do zabudowy Whirlpool

Zmywarki wolnostojące Whirlpool należą do jednych z najcichszych i najbardziej energooszczędnych na rynku, posiadamy modele z głośnością zaledwie 43dB! Wybrane modele posiadają modyfikowany górny kosz pomaga w ustawieniu naczyń o nietypowych kształtach oraz zdejmowany blat roboczy. Oszczędność energii zapewniają programy: Multizone dający możliwość zmywania tylko w jednym koszu, NaturalDry otwierający automatycznie drzwi po zakończeniu cyklu oraz możliwość podłączenia do przewodu ciepłej wody (maksymalnie 60°C). Wszystkie dostępne technologie i funkcje widoczne są na karcie produktu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń AGD Whirlpool. Polecamy piekarniki samoczyszczące, kuchenki mikrofalowe do zabudowy oraz zamrażarki skrzyniowe. Zapraszamy do zapisania się do newslettera i sprawdzenia aktualnych promocji na nasze urządzenia.

Odbierz 50 zł rabatu