Mikrofalówki do zabudowy

Zaletą kuchenek mikrofalowych do zabudowy jest ich dopasowanie do mebli kuchennych oraz takiego samego lub podobnego modelu piekarnika.

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
KOLOR:
Pojemność (l):
PRODUKT:
SZEROKOŚĆ URZĄDZENIA:
TECHNOLOGIA GOTOWANIA:
TECHNOLOGIE:
WYSOKOŚĆ URZĄDZENIA:
ZAKRES CEN

Kategoria:

kuchenki mikrofalowe

46 Produkty

Kuchenki mikrofalowe do zabudowy Whirlpool

Jak działają kuchenki mikrofalowe do zabudowy?

Kuchenki mikrofalowe do zabudowy działają tak samo jak ich kuchenki wolnostojące, podgrzewają potrawy przy wykorzystaniu fal radiowych o wysokiej częstotliwości. Obecnie dostępne “mikrofale” mają znacznie więcej funkcji niż tylko podgrzewanie potraw. Większość z nich wyposażona jest w grill oraz talerz do opiekania na chrupko. Bardziej zaawansowane mają: funkcje parowe, wyrastania ciasta, czy utrzymywanie określonej temperatury. Zaletą kuchenek mikrofalowych do zabudowy jest ich dopasowanie do mebli kuchennych oraz takiego samego lub podobnego modelu piekarnika.

Wymiary kuchenki mikrofalowych do zabudowy Whirlpool

Kuchenki mikrofalowe Whirlpool do zabudowy mają taką samą szerokość - 59,5 cm pasującą idealnie do mebli kuchennych o szerokości 60 centymetrów. Głębokość jest różna w zależności od modelu i wynosi od około 32 cm do 56 cm. Przy wyborze modelu należy zwrócić szczególną uwagę na jego wysokość, która w kuchenkach Whirlpool wynosi od 38,5 cm do 45,5 cm. Dokładne wymiary oraz zasady montażu dostępne są w karcie i w instrukcji produktu.

Innowacyjność i funkcje kuchenek mikrofalowych Whirlpool

Zachęcamy do sprawdzenia oferty kuchenek mikrofalowych z technologią 6. Zmysł, która automatycznie dobiera czas, temperaturę oraz poziom zużycia energii do przygotowania wybranej potrawy. Funkcja Jet Start przez 30 sekund nagrzewa wnętrze kuchenki do maksimum, zapewniając idealną temperaturę do podgrzania potraw z dużą zawartością wody. Program Steam umożliwia przyrządzenie zdrowych i smakowitych potraw.

Zachęcamy do zakupu kuchenki mikrofalowej do zabudowy z pasującym modelem piekarnika do zabudowy oraz nowoczesną płytą indukcyjną. Warto również zapisać się do naszego newslettera, aby być na bieżąco z wyjątkowymi ofertami i promocjami.