Darmowa dostawa z wniesieniem

50 zł rabatu za zapisanie się do newslettera

Aż 30 dni na zwrot produktu

Chłodnictwo

Pokazuję 9 z 132

Lodówki, chłodziarki i zamrażarki Whirlpool

Nowoczesne urządzenie chłodnicze pozwala na przechowywanie żywności dłużej, jednocześnie ograniczając zużycie energii dzięki innowacyjnym technologiom.
Dlatego Whirlpool oferuje urządzenia z technologią 6th Sense, dbającą o idealne warunki do przechowywania żywności. ZenInverter to technologią wykorzystująca sprężarkę inwerterową, która obniża poziom hałasu do 32 dBA. Technologie Less Frost i Frost Out zapobiegają gromadzeniu się lodu i pozwalają rozmrozić zamrażalnik w jedną minutę.

Zamrażarki pionowe i skrzyniowe
W naszej ofercie posiadamy również różne modele zamrażarek od małych, które zmieszczą się pod blatem, po duże pionowe i skrzyniowe, dzięki czemu każdy może wybrać model odpowiedni do swoich potrzeb i pomieszczenia.

Dzięki swojemu niespotykanemu wzornictwu nasze sprzęty AGD będą doskonale komponować się zarówno z nowoczesnymi, jak i bardziej tradycyjnymi kuchniami. Nasze produkty idealnie komponują się razem, dlatego warto rozważyć zakup w zestawie zmywarki, piekarnika czy kuchenki mikrofalowej.
Nie czekaj dłużej, aby wymienić sprzęt w swojej kuchni, wykorzystaj jakość Whirlpool, aby połączyć nowoczesne trendy, oszczędność energii i dbanie o środowisko.