Czarne piekarniki

W naszej ofercie posiadamy piekarniki z innowacyjnymi systemami samoczyszczącymi w technologiach: katalizy, pyrolizy i hydrolizy.

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
KLASA ENERGETYCZNA:
PRODUKT:
TECHNOLOGIA SAMOCZYSZCZENIA:
TECHNOLOGIE:
ZAKRES CEN

Kategoria:

Piekarniki

49 Produkty

Czarne piekarniki do zabudowy Whirlpool

Piekarnik Whirlpool do zabudowy to doskonały element każdej nowoczesnej kuchni. Idealnie komponuje się z liniami mebli kuchennych oraz pasującą kuchenką mikrofalową.
W Whirlpool oferujemy bogatą gamę modeli czarnych piekarników. Posiadamy w ofercie piekarniki parowe, samoczyszczące oraz innowacyjne modele z technologią 6.Zmysł. Wszystkie funkcje i rozwiązania zaprojektowano z myślą o zaspokojeniu potrzeb zarówno osób stawiających pierwsze kroki w świecie ciast i pieczonych potraw, jak mistrzów kuchni ceniących czas i możliwość przygotowania kilku potraw jednocześnie.

Wymiary czarnych piekarników Whirlpool

Piekarniki Whirlpool pasują do standardowych miejsc w meblach kuchennych przeznaczonych do tego celu, czyli otworów o wysokości, szerokości i głębokości 60 centymetrów. Dokładne wymiary piekarników to 59,5 centymetra wysokości i tyle samo szerokości. Różnice mogą wystąpić w głębokości, która może być od 55 do 57 centymetrów. Większość piekarników Whirlpool posiada głębokość 56,4 cm. Warto przed zakupem sprawdzić specyfikację konkretnego produktu.

Pojemność piekarników do zabudowy Whirlpool

Pomimo praktycznie takich samych wymiarów zewnętrznych piekarniki Whirlpool mają różną pojemność. Posiadamy w ofercie piekarniki o pojemności od 65 do 73 litrów (komora XXL). Pojemność wybranego modelu znajduje się na karcie produktu oraz w jego specyfikacji.

Zachęcamy do zapisania się do newslettera i skorzystać z naszych promocji, tak aby w atrakcyjnych cenach w pełni wyposażyć swoją kuchnię w sprzęt AGD. Posiadamy w ofercie kuchenki mikrofalowe do zabudowy pasujące do wybranych piekarników oraz innowacyjne płyty indukcyjne i gazowe. Zachęcamy również do odkrycia cichych lodówek do zabudowy oraz najcichszych pralek na rynku z serii Supreme Silence.