Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
KLASA ENERGETYCZNA:
KOLOR:
PRODUKT:
TECHNOLOGIE:
TYP INSTALACJI:
TYP URZĄDZENIA:
WYSOKOŚĆ URZĄDZENIA:
ZAKRES CEN

Lodówki szerokie

15 Produkty

Lodówki szerokie Whirlpool (od 70 cm)

W ciągu ostatnich kilku lat coraz większą popularność zyskują lodówki o większej niż standardowa szerokości. Zastosowanie takie lodówki wymaga odpowiedniego zaprojektowania mebli kuchennych, zazwyczaj projektanci przewidują miejsce na lodówkę o standardowej szerokości 60 centymetrów lub ustawienia lodówki wolnostojącej niezależnie od mebli.
Większa lodówka to więcej przestrzeni chłodzącej i możliwość zapakowania znacznie większej ilości produktów.

Wymiary lodówek szerokich Whirlpool

W tej kategorii zgrupowane są wszystkie lodówki o niestandardowej szerokości. Dokładne wymiary każdej lodówki można znaleźć na karcie produktu.

Innowacyjność lodówek Whirlpool

Wyjątkowa technologia 6. automatycznie kontroluje i koryguje wahania temperatury mogące występować w lodówce przy jej otwieraniu i zamykaniu. Technologia NoFrost zmniejsza wilgotność w zamrażalniku oraz zapobiega zbieraniu się lodu. Szuflada Fresh Box+ pozwala przechowywać owoce i warzywa nawet do 15 dni. Taca Easy Access w zamrażarce ułatwia dostęp do często stosowanych produktów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń AGD Whirlpool. W naszej ofercie dostępne są: ciche zmywarki do zabudowy oraz nowoczesne czarne piekarniki. Posiadamy również w ofercie suszarki kondensacyjne z pompą ciepła oraz energooszczędne pralki. Zapraszamy do zapisania się do newslettera i sprawdzenia aktualnych promocji na Whirlpool.pl