Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
KLASA ENERGETYCZNA:
KOLOR:
PRODUKT:
SZEROKOŚĆ URZĄDZENIA:
TYP INSTALACJI:
TYP URZĄDZENIA:
WYSOKOŚĆ URZĄDZENIA:
ZAKRES CEN

Lodówki No Frost

107 Produkty

Najlepsze lodówki No Frost Whirlpool

Zważywszy na mnogość opcji i rozmaitych funkcji do wyboru, zakup nowej lodówki do domu może okazać się trudnym wyzwaniem. W Whirlpool oferujemy szeroki wybór lodówek o różnych rozmiarach i pojemnościach, by każdy mógł znaleźć idealne urządzenie dla siebie. Nasze lodówki są wyposażone w innowacyjną technologię zapobiegającą powstawaniu szronu wewnątrz lodówki przez odprowadzanie wilgoci i zmniejszanie wilgotności. Obieg zimnego powietrza wewnątrz urządzenia eliminuje uciążliwe zadanie usuwania warstwy szronu z produktów spożywczych. Wiemy, co jest dla Ciebie ważne, dlatego nasze lodówki mają program szybkiego zamrażania i pozwalający dłużej zachować świeżość jedzenia. Projektując innowacyjne urządzenia, mamy na uwadze wystrój Twojej kuchni. W naszej ofercie znajdziesz urządzenie, które idealnie się w nią wkomponuje.
Nasze chłodziarko-zamrażarki powstają także z myślą o optymalnym zagospodarowaniu przestrzeni, by zajmowały jak najmniej miejsca w kuchni. Aby idealnie pasowały do wykończenia kuchni, są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych.
Postaw na klasyczne białe lodówki No Frost nadające wnętrzu nowoczesny wygląd, a jeśli wolisz bardziej nowoczesny styl, wybierz jeden z naszych modeli w kolorze czerni lub stali nierdzewnej.

Lodówka bezszronowa No Frost idealna dla Ciebie

Nasze chłodziarko-zamrażarki No Frost pomieszczą wszystkie Twoje ulubione produkty spożywcze i pozwolą dłużej zachować ich świeżość. Posiadamy w ofercie pojemne lodówki No Frost Side by Side, które są idealnym wyborem dl a dużych rodzin. Jeśli jednak potrzebujesz lodówki zajmującej mało miejsca w domu, rozważ jeden z naszych mniejszych modeli.
Nasza wyjątkowa technologia 6. Zmysł ułatwia wykonywanie codziennych zadań. Automatycznie kontroluje i koryguje wahania temperatury mogące występować w lodówce przy jej otwieraniu i zamykaniu.
Ponieważ temperatura wewnątrz lodówki jest utrzymywana na stałym poziomie, produkty dłużej pozostają świeże.

Lodówki do zabudowy lub wolnostojące

Misją marki Whirlpool jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla domu, dlatego nasze lodówki są dostępne zarówno w wersji wolnostojącej, jak i do zabudowy.
Nasze chłodziarko-zamrażarki do zabudowy umożliwiają maksymalne wykorzystanie przestrzeni kuchennej przez ich wkomponowanie do mebli kuchennych, natomiast wolnostojące chłodziarko-zamrażarki można swobodnie przestawiać.
W ofercie Whirlpool z pewnością znajdziesz idealną lodówkę dla siebie sprawdź naszą gamę lodówek bezszronowych.