Pralko-suszarki do zabudowy

Pralko suszarki Whirlpool do zabudowy mają wyjątkową pojemność bębna, wynoszącą nawet 9 kg, przy pojemność suszenia 6 kg. Polecamy modele z technologią 6-ty Zmysł.

Filtruj
KATEGORIA:
GŁĘBOKOŚĆ URZĄDZENIA:
KLASA ENERGETYCZNA:
POJEMNOŚĆ PRANIA:
POJEMNOŚĆ SUSZENIA:
PRĘDKOŚĆ WIROWANIA:
PRODUKT:

Kategoria:

Pralko-suszrki do zabudowy

4 Produkty

Pralko-suszarki wolnostojące Whirlpool

Jakie zalety ma pralko-suszarka?

Pralko-suszarka zastępuję w domu dwa popularne urządzenia, czyli pralkę i suszarkę, jednocześnie łączy zalety obu tych urządzeń oszczędzając miejsce. Najważniejszą zaletą pralko-suszarek jest brak potrzeby przekładania prania do suszarki, cały proces odbywa się w jednym urządzeniu, wkładamy brudne ubrania, a po zakończeniu ostatniego programu wyjmujemy czyste, suche i gotowe do powieszenia w szafie lub prasowania. Pralko-suszarki Whirlpool posiadają wszystkie standardowe funkcje pralki i suszarki, jednak należy pamiętać, że proces suszenia wygląda inaczej niż w standardowej suszarce. Pralko-suszarka w trakcie suszenia, poza prądem, zużywa również wodę. Zużycie wody i prądu podczas prania i suszenia podane jest na karcie produktu każdego modelu.

Innowacyjność pralko-suszarek do zabudowy Whirlpool

Pralko suszarki Whirlpool do zabudowy mają wyjątkową pojemność bębna, wynoszącą nawet 9 kg, przy pojemność suszenia 6 kg. Polecamy modele z technologią 6-ty Zmysł, która stale monitoruje poziom wilgoci wewnątrz bębna oraz chroni odzież i zapewnia doskonałe rezultaty prania i suszenia. Kolejny innowacyjny program Whirlpool to Freshcare+, która zapewnia świeżość i brak zagnieceń na tkaninach nawet do 6 godzin po zakończeniu cyklu suszenia. Nasze pralko-suszarki do zabudowy oferują obecnie prędkość wirowania do 1400 obrotów na minutę. Większość modeli posiada program wełna oraz zabezpieczenie przed dziećmi. Dla wymagających jest program 45 minut, który pierze i suszy 1 kg ubrań w zaledwie 45 minut. Nasze pralko-suszarki umożliwiają również wykonanie samego prania lub tylko suszenia

Wymiary pralko-suszarek Whirlpool do zabudowy

Większość modeli ma odpowiednie rozmiary do standardowej zabudowy czyli 82 centymetrów wysokości i 59,5 cm szerokości. Głębokość urządzenia to zazwyczaj 54,5 centymetra. Zalecamy sprawdzenie dokładnych wymiarów na karcie wybranego modelu.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń AGD Whirlpool. Polecamy płyty gazowe do zabudowy oraz piekarniki samoczyszczące. Posiadamy również w ofercie innowacyjne kuchenki mikrofalowe bez talerza obrotowego. Zapraszamy do zapisania się do newslettera i sprawdzenia aktualnych promocji na Whirlpool.pl