Darmowa dostawa z wniesieniem

50 zł rabatu za zapisanie się do newslettera

Aż 30 dni na zwrot produktu

Filtruj
Filtrowane według:
Do kupienia online
Kategoria:
KLASA ENERGETYCZNA:
KOLOR:
LICZBA KOMPLETÓW NACZYŃ:
Produkt:
TECHNOLOGIE:
TYP INSTALACJI:
ZAKRES CEN
Pokazuję 9 z 20

Zmywarki do zabudowy Whirlpool 45 centymetrów

Czym charakteryzuje się zmywarka do zabudowy 45 cm?

Zmywarki o szerokości 45 centymetrów (w rzeczywistości 44,8 cm, dzięki czemu idealnie pasują do zabudowy kuchni z miejscem na zmywarkę o szerokości 45 centymetrów) charakteryzują się podobną skutecznością zmywania, jak zmywarki o szerokości 60 centymetrów Takie zmywarki posiadają mniejszą pojemność, która wynosi 10 kompletów naczyń.

Wymiary wąskiej zmywarki do zabudowy Whirlpool

Zmywarki do zabudowy Whirlpool mają zazwyczaj wysokość 82 centymetry i głębokość 55,5 cm, oferujemy modele w dwóch szerokościach, do otworów o szerokości 60 cm, szerokość zmywarki 59,8 cm oraz do otworów o szerokości 45 cm, zmywarki o szerokości 44,8 cm. Zmywarki mają regulowane nogi, aby z łatwością dopasować je do swoich potrzeb.

Funkcje i zalety zmywarek do zabudowy Whirlpool

Zmywarki Whirlpool należą do jednych z najcichszych na rynku, w ofercie mamy modele z głośnością zaledwie 40dB! Cześć zmywarek wyposażona jest w modyfikowany górny kosz, który pomaga w ustawieniu naczyń o nietypowych kształtach. Oszczędność energii zapewniają programy: Multizone dający możliwość zmywania tylko w jednym koszu, NaturalDry otwierający automatycznie drzwi po zakończeniu cyklu oraz możliwość podłączenia do przewodu ciepłej wody (maksymalnie 60°C). Program PoweClean Pro ze strumieniem wody z tylnej części zmywarki doczyści mocno zabrudzoną patelnię lub inne naczynia.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń AGD Whirpool do kuchni. Polecamy piekarniki samoczyszczące do zabudowy, kuchenki mikrofalowe bez talerza obrotowego oraz intuicyjne płyty indukcyjne do zabudowy. Zapraszamy do zapisania się do newslettera i sprawdzenia aktualnych promocji.