Pralki ładowane od góry

Pralki Whirlpool posiadają nowoczesne rozwiązania ułatwiające użytkowanie oraz bardzo dobrą energooszczędność.

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
GŁĘBOKOŚĆ URZĄDZENIA:
KLASA ENERGETYCZNA:
POJEMNOŚĆ:
PRĘDKOŚĆ WIROWANIA:
PRODUKT:
TECHNOLOGIE:
TYP INSTALACJI:
ZAKRES CEN

Kategoria:

pralki

39 Produkty

Pralki ładowane od góry Whirlpool

Czy warto kupić pralkę ładowaną od góry Whirlpool?

Pralki z wsadem od góry sprawdzą się idealnie w małej łazience, gdzie nie mam miejsca na szeroką pralkę i wygodny załadunek prania od frontu. Obsługa takiej pralki jest również wygodniejsza, gdyż wsad, zbiorniki na detergenty oraz panel sterujący znajdują się na górze pralki. Niestety takich pralek nie możemy zamontować pod blatem i nie można wykorzystać góry pralki jako dodatkowej półki. Nie ma też możliwości zamontowania suszarki na pralce, jak to ma miejsce w pralkach ładowanych od przodu. Pojemność takich pralek to zazwyczaj 6 lub 7 kilogramów, także przy większej rodzinie lepiej sprawdzą się pralki ładowane od przodu, które w ofercie Whirlpool są dostępne o pojemności od 8 do nawet 11 kilogramów.

Pralki z wsadem od góry wymiary

Pralka ładowana od góry charakteryzuje się innymi wymiarami od pralki ładowanej od przodu. Pralki takie są bardzo wąskie, ich szerokość wynosi zaledwie 40 cm. Pozostałe wymiary to: głębokość 60 cm i wysokość 90 cm.

Innowacyjność pralek Whirlpool ładowanych od góry

Pralki Whirlpool posiadają nowoczesne rozwiązania ułatwiające użytkowanie oraz coraz lepszą energooszczędność. Klientów wybierających pralkę ładowaną od góry polecamy technologie; Drum Up, która automatycznie ustawia odpowiednio bęben ułatwiając rozładunek. FreshCare utrzymujący świeżość ubrań, poprzez delikatne wirowanie, po zakończeniu cyklu prania. Dedykowane programy dla wełny oraz ubrań dziecięcych, a jeśli się spieszymy można skorzystać z programu szybkiego 30 min.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą urządzeń AGD Whirlpool do kuchni. Polecamy zmywarki do zabudowy standardowe i wąskie, zamrażarki skrzyniowe oraz [lodówki side by side] (/urzadzenia/chlodnictwo/lodowki/side-by-side). Zapraszamy do zapisania się do newslettera i sprawdzenia aktualnych promocji na Whirlpool.pl