Darmowa dostawa z wniesieniem

50 zł rabatu za zapisanie się do newslettera

Aż 30 dni na zwrot produktu

Filtruj
Filtrowane według:
Do kupienia online
Kategoria:
POJEMNOŚĆ:
Produkt:
SPOSÓB ŁADOWANIA:
TECHNOLOGIE:
TYP INSTALACJI:
ZAKRES CEN
Pokazuję 9 z 16

Pralki slim Whirlpool

Oferujemy kilka modeli pralek slim, które sprawdzą się idealnie w małych łazienkach, gdzie może brakować miejsca na pralkę o standardowej głębokości lub tam, gdzie chcemy zaoszczędzić kilkanaście centymetrów powierzchni. W ofercie mamy pralki slim ładowane od przodu o pojemności od 6 do 8 kilogramów. Pralki wąskie można kupić tylko w wersji wolnostojącej. Nie posiadamy obecnie pralek slim do zabudowy.

Innowacyjność pralek Whirlpool ładowanych od frontu

Wąskie pralki Whirlpool mogą mieć dostępne programy takie jak; FreshCare+ utrzymujący świeżość ubrań nawet do kilku godzin po zakończeniu cyklu prania. Steam Hygiene to program aktywujący parę wodną, która usuwa do 99,9% najczęstszych bakterii, rozwiązanie idealne dla osób o wrażliwej skórze. Inne często dostępne programy to; program wełna, program dzieci oraz szybkie pranie 30 min. Dokładna specyfikacja i dostępne programy można sprawdzić na karcie produktu wybranego modelu.

Pralki slim wymiary

Większość modeli slim ma standardowe wymiary pralek wolnostojących ładowanych od przodu. Jedyna różnica to głębokość, która wynosi od 43,5 cm do 47,5 cm, czyli około 15 centymetrów mniej od standardowych pralek. Dokładnie wymiary podane są na kartach produktów, dlatego przed zakupem prosimy o sprawdzenie, czy wymiary danego modelu będą odpowiednie do miejsca w którym ma stać pralka.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń AGD Whirlpool. Polecamy piekarniki parowe oraz lodówki side by side. Zapraszamy do zapisania się do newslettera i sprawdzenia aktualnych promocji na urządzenia AGD do kuchni.