PRALKA FRESHCARE+ Z FUNKCJĄ PARY

PRALKA FRESHCARE+ Z FUNKCJĄ PARY

100% świeżości, nawet jeśli zapomnisz wyjąć ubrania z pralki.

FreshCare+

FreshCare+

Dzięki funkcji FreshCare+ Twoje ubrania pozostają świeże przez wiele godzin po zakończeniu cyklu prania*. Działanie pary i delikatne ruchy bębna zapobiegają rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych zapachów i powstawaniu zagnieceń na tkaninach.

*Funkcja FreshCare+ hamuje powstawanie głównych źródeł nieprzyjemnych zapachów wewnątrz bębna pralki do 6 godzin od zakończenia prania. Nie dotyczy programów przeznaczonych do tkanin delikatnych oraz kołder.
SteamRefresh

SteamRefresh

Dzięki SteamRefresh możesz odświeżyć swoje ubrania bez nastawiania prania.
W tym specjalnym cyklu odświeżania pralka generuje parę, która wnika we włókna, usuwając z nich nieprzyjemne zapachy i wygładzając zagniecenia. Ubrania są gotowe do ponownego założenia już po 20 minutach.

SteamHygiene

SteamHygiene

Po aktywowaniu opcji SteamHygiene, para wodna o temperaturze 70-80°C wprowadzana jest do bębna przez 20 minut w trakcie trwającego cyklu prania (pomiędzy fazą prania wstępnego, a praniem zasadniczym). Powoduje to usuwanie do 99,9% najczęstszych bakterii*.

(*) testowane przez Allergy UK na programach Bawełna 40°C, Syntetyczne 40°C i Pościel 60°C, z aktywną funkcją SteamHygiene
TECHNOLOGIA

Soft Move

Soft Move to nowy system 6 specjalnych obrotów bębna podczas cyklu prania. Zapewnia on doskonałą dbałość o każdego rodzaju tkaniny.

Clean+

Opcja Clean+ pozwala dostosować cykl prania do poziomu zabrudzeń Twoich ubrań. Istnieje możliwość wyboru spośród 3 poziomów zabrudzenia tkanin, aby Twoje ubrania były jeszcze lepiej uprane.

Silnik inwerterowy

Ten specjalny silnik bezszczotkowy zapewnia oszczędność energii elektrycznej i pozwala osiągnąć klasę efektywności energetycznej C.