PROMOCJA! ⬇ SPRAWDŹ ⬇ Promocja 500 za 2000


0 Produkty

Suszarki Whirlpool

Nowoczesna technologia oraz wzornictwo zaprojektowane z myślą o Twojej odzieży. Whirlpool oferuje bogaty asortyment suszarek z pompą ciepła i kondensacyjnych. Nasze urządzenia charakteryzują się prostą i intuicyjną obsługą. Nasze innowacyjne rozwiązania zapewniają doskonałe rezultaty po każdym cyklu, nawet w przypadku bardzo wymagających ubrań. Linia suszarek Whirlpool obejmuje szeroką gamę małych i dużych modeli, o różnej ładowności i klasie energetycznej. W ofercie znajdują się suszarki do zabudowy oraz wolnostojące.

Suszarki bębnowe Whirlpool to niezwykle praktyczne i funkcjonalne urządzenia, wyposażona w wiele programów suszenia, od wełny po delikatne. Suszarka do ubrań pozwala zawsze mieć czystą, pachnącą i gotową do odzież.

Whirlpool oferuje różne modele i pojemności suszarek, dzięki czemu każdy jest w stanie dopasować odpowiedni model do indywidualnych potrzeb.

Suszarki z pompą ciepła

Modele z pompą ciepła wyposażone są w kompresor, który podczas cyklu podgrzewa powietrze krążące wewnątrz urządzenia. Rozwiązanie to dużo bardziej energooszczędne oraz suszy ubrania zazwyczaj w temperaturze do 50 stopni Celsjusza.NIższa temperatura suszenia chrni tkaniny przed zniszczeniem, kurczeniem i rozciąganiem.

Suszarki kondensacyjne

Modele kondensacyjne wykorzystują skraplacz zdolny do przekształcenia pary wydobywanej z mokrej odzieży w wodę, a następnie przeniesienia jej do specjalnego pojemnika lub za pomocą rurki do kanalizacji. W przeciwieństwie do modeli wywiewnych, suszarki kondensacyjne nie potrzebują podłączenia do wentylacji i nadają się do zabudowy.

Technologia 6th Sense pomaga równomiernie wysuszyć każdy rodzaj odzieży dzięki czujnikom oraz inteligentnym programom, który stale monitorują obciążenie prania, dostosowując się do rodzaju tkaniny.

Dostępne są również modele wyposażone w system 3Dry, zapewniający równomierne i płynne rozprowadzanie powietrza oraz technologię FreshCare+, który zachowuje świeżość prania, dzięki czemu pozostaje ono czyste i bezwonne wewnątrz bębna, nawet do 6 godzin po zakończeniu cyklu.

Nowoczesna i dopracowana konstrukcja suszarek Whirlpool została zaprojektowane tak, aby umożliwić łatwe umieszczenie suszarki w dowolnym pomieszczeniu wyposażonym w przyłącze elektryczne oraz opcjonalnie kanalizacyjne. Kompaktowe linie ułatwiają ustawianie urządzenia, obok pralki. Większość modeli można również, przy wykorzystaniu odpowiedniego łącznika, postawić na pralce. Zakup suszarki i pralki gwarantuje optymalny efekt pielęgnacji. Pranie po zakończonym odpowiednim cyklu suszenia jest gotowe do ułożenia w szafie. Alternatywnie, Whirlpool oferuje pralko-suszarki, które łączą funkcje suszenia z funkcjami prania: właściwy wybór, aby mieć kompletne rozwiązanie do prania i do małych pomieszczeń. Porównaj modele w katalogu, aby łatwo znaleźć ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i kup bezpośrednio online. Wprowadź innowację Whirlpool do swojego domu.

Dodatkowo aby jak najlepiej wykorzystać Twoje urządzenia, Whirlpool oferuje szeroki wybór profesjonalnych akcesoriów WPRO do pielęgnacji Twojej suszarki i prania.