Małe chłodziarki

Zachowaj świeżość jedzenia i w pełni wykorzystaj domową przestrzeń, dzięki lodówce podblatowej. Przejrzyj kolekcję małych lodówek Whirlpool.

0 Produkty
oops!
Produkty się nie wyświetlają? Możliwe, że właśnie trwają prace na stronie, migracja danych trwa najczęściej od kilku minut do kilku godzin. Jeśli więc wykażesz się odrobiną cierpliwości, to będziesz mieć możliwość skorzystania z naszej zawsze aktualnej i dopasowanej do potrzeb oferty. Jeśli jednak jesteś tu kolejny raz i masz pewność, że strona nie powinna się tak zachować, to najpierw sprawdź poprawność adresu URL a potem spróbuj przejść poniżej opisane kroki. Lub po prostu daj nam znać - zajmiemy się niezwłocznie problemem. Napisz na adres: sklep@whirlpool.com. Dziękujemy za zrozumienie!

Co mam zrobić?

  • Zweryfikuj wpisane przez siebie zwroty.
  • Spróbuj użyć pojedynczego słowa.
  • Użyj ogólnego zwrotu w wyszukiwaniu.
  • Spróbuj poszukać synonimów żądanego zwrotu.

Małe chłodziarki Whirlpool

Jeśli szukasz urządzenia chłodzącego, dzięki któremu wyciągniesz ze swojej domowej przestrzeni jak najwięcej, wśród małych chłodziarek Whirlpool z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego. Idealnie wpasowana lodówka podblatowa świetnie sprawdzi się w mniejszej kuchni albo w biurze jako urządzenie chłodzące, które zachowa świeżość produktów, zajmując jednocześnie minimalną ilość miejsca. Choć ich rozmiar jest niewielki, lodówki Whirlpool mają niemałą moc – dzięki nim orzeźwiające napoje są chłodne, owoce i warzywa świeże, a domowa przestrzeń dobrze zorganizowana. Odkryj połączenie wygody i technologii, które skrywa ten niepozorny sprzęt.

Mała lodówka – wymiary

Nasze małe lodówki bez zamrażalnika są zaprojektowane tak, by mieściły się w mniejszych przestrzeniach, umożliwiając Ci zachowanie większej ilości miejsca bez kompromisów w kwestii wydajności. Wymiary małych lodówek różnią się w zależności od urządzenia, dlatego przed dokonaniem zakupu warto zmierzyć przestrzeń, którą zajmie sprzęt. Podobnie jak pełnowymiarowe sprzęty, występują w różnych rozmiarach. Marka Whirlpool zadbała o różnorodność urządzeń, w elastyczny sposób projektując ich wnętrza i wyposażając je w ruchome półki, dzięki którym maksymalnie wykorzystasz pojemność swojej małej chłodziarki.
Większość wolnostojących lodówek podblatowych ma wysokość nie większą niż 90 cm, ale istnieją małe chłodziarki do zabudowy o różnych rozmiarach. Bez problemu wpasują się one w wystrój Twojej kuchni i świetnie sprawdzą jako część zintegrowanej lodówko-zamrażarki. Odkryj ofertę lodówek Whirlpool w różnych rozmiarach.

Technologia 6. ZMYSŁ w małych lodówkach

Lodówki podblatowe Whirlpool może i są małe, ale wykorzystują innowacyjne technologie i funkcje, które rozpoznają, co jest dla Ciebie ważne. Profesjonalna technologia 6. ZMYSŁ powstała z myślą o stworzeniu i utrzymaniu doskonałych warunków do przechowywania jedzenia. Jeśli drzwiczki małej chłodziarki będą za długo otwarte, temperatura pomieszczenia może wpłynąć na wzrost temperatury wewnątrz urządzenia. Jeśli zaś lodówka będzie pusta mimo podłączenia jej do prądu, może ona zacząć zbyt intensywnie chłodzić.
Technologia 6. ZMYSŁ Fresh Control wykorzystuje czujniki rozpoznające wahania temperatury i odpowiednio dopasowujące moc chłodzenia. Ograniczenie zmian temperatury pozwala zapewnić dobrą jakość jedzenia i zapobiega jego psuciu się w zbyt wysokiej temperaturze, bądź jego zamarzaniu w zbyt chłodnych warunkach.

Technologia NoFrost w lodówkach podblatowych

Technologia NoFrost pozwala zapewnić odpowiednią wentylację i niską temperaturę wewnątrz lodówki dzięki ciągłemu obiegowi chłodnego powietrza oraz zapobieganiu skraplania i tworzenia się szronu. Stały przepływ chłodnego powietrza umożliwia utrzymanie stałej temperatury wewnątrz urządzenia i wydłuża żywotność półek, na których możesz umieścić swoje ulubione potrawy do zjedzenia „na później” i świeże produkty.
Skroplona para nie będzie już zajmować cennego miejsca w Twojej małej lodówce, a Ty zaoszczędzisz sporo czasu i energii, nie musząc jej rozmrażać. Dzięki intuicyjnym systemom NoFrost Whirpool korzystanie z lodówki jeszcze nigdy nie było tak proste – nie mówiąc już o ograniczaniu odpadów.

Energooszczędne lodówki podblatowe

Duża moc, kompaktowy rozmiar, energooszczędność. Dzięki małej chłodziarce zaoszczędzisz nie tylko na wykorzystanym miejscu, ale także na prądzie i eksploatacji. Z uwagi na swój niewielki rozmiar lodówka podblatowa do wychłodzenia swojego wnętrza potrzebuje znacznie mniejszej ilości energii, niż pełnowymiarowe urządzenia, a dzięki zastosowanym tu technologiom takim jak 6. ZMYSŁ i NoFrost Twoja lodówka nigdy nie będzie musiała działać na wyższych obrotach, by zachować świeżość jedzenia. Decydując się na taką lodówkę, możesz zapewnić sobie więcej przestrzeni, prowadząc bardziej ekologiczny dom, w którym króluje pyszne i świeże jedzenie.