Technologia CRISP

Technologia Crisp polega na jednoczesnym działaniu mikrofal, grillowania oraz specjalnego talerza Crisp zainstalowanego wewnątrz urządzenia. Wykonany z materiału odpornego na mikrofale talerz Crisp zaprojektowano tak, aby mógł absorbować energię mikrofal i wytrzymywać wysokie temperatury, dzięki czemu przygotowywane potrawy równomiernie się podgrzewają.

Filtruj
KATEGORIA:
KOLOR:
PRODUKT:
SZEROKOŚĆ URZĄDZENIA:
TECHNOLOGIA GOTOWANIA:
TYP INSTALACJI:
WYSOKOŚĆ URZĄDZENIA:

Kuchenki mikrofalowe z technologią Crisp

7 Produkty

Technologia Crisp

Kuchenki mikrofalowe zaprojektowano z myślą o tym, by jak najbardziej ułatwić gotowanie. Od odgrzewania resztek dań po podgrzewanie szybkich posiłków – mikrofalówka skraca czas przygotowywania posiłków, dlatego dzięki niej możesz w łatwy sposób cieszyć się pysznym jedzeniem. Te małe, a jednak oferujące dużo możliwości urządzenia, pozwalają na gotowanie wielu rodzajów potraw i przysmaków. Przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że mikrofalówkę może obsługiwać każdy członek rodziny. Innowacyjna technologia mikrofalowa sprawia, że przyrządzane dania będą miały fantastyczny smak.

Program Whirlpool Crisp łączy najlepsze cechy gotowania mikrofalowego z efektami, które pozwala uzyskać przyrządzanie dań w piekarniku. Funkcja Crisp zapewnia idealnie złociste i chrupiące danie bez nadmiaru wilgoci, która potrafi gromadzić się wewnątrz urządzenia wykorzystywanego do odgrzewania żywności. Dzięki temu, że potrawy są gotowe do podania w kilka chwil, technologia Crisp pozwala na bezproblemowe przygotowanie pysznych potraw o niezrównanej konsystencji.

Jak działa kuchenka mikrofalowa z funkcją Crisp?

Na rynku jest wiele małych urządzeń AGD do gotowania – od wolnostojących kuchenek mikrofalowych po urządzenia przeznaczone do zabudowy. Czym jednak dokładnie jest stosowana w kuchenkach mikrofalowych funkcja Crisp? Jak ona działa?

Kuchenka mikrofalowa z funkcją Crisp wyposażona jest w specjalny talerz Crisp oraz zaawansowaną technologię umożliwiającą przyrządzanie jedzenia w wyjątkowy sposób. Funkcja ta umożliwia przygotowanie pizzy z idealnie chrupiącym spodem, ciastek o idealnej konsystencji i fantastycznie chrupkich frytek – a wszystko to w kuchence mikrofalowej. Przygotowywanie chrupiących potraw nigdy nie było łatwiejsze ani szybsze.

Funkcja Crisp polega na jednoczesnym działaniu mikrofal, grillowania oraz specjalnego talerza Crisp zainstalowanego wewnątrz urządzenia. Wykonany z materiału odpornego na mikrofale talerz Crisp zaprojektowano tak, aby mógł absorbować energię mikrofal i wytrzymywać wysokie temperatury, dzięki czemu przygotowywane potrawy równomiernie się podgrzewają. Temperatura talerza wzrasta do 210°C i utrzymuje się przez cały czas na tym samym poziomie. Takie gotowanie oznacza, że nie musisz się martwić, czy rozgotujesz lub niezbyt dokładnie odgrzejesz posiłek. Uzyskasz tylko pyszne, dające dużo radości dania. Grill umiejscowiony na górze urządzenia przypieka górną część potrawy, aby dopełnić całości dzieła i nadać Twojemu daniu pożądaną złocistą barwę.

Wysoka temperatura talerza Crisp oraz jego podwyższone krawędzie pomagają w utrzymaniu suchego środowiska, w którym dania będą chrupkie, bez pochłaniania nadmiaru wilgoci wytwarzającej się w trakcie gotowania i mogącej wpłynąć na konsystencję potrawy. Ta innowacyjna technologia kuchenek mikrofalowych zmienia sposób, w jaki odgrzewamy żywność i gotujemy szybkie posiłki, a także stanowi wygodną alternatywę dla innych metod gotowania.

Funkcja Crisp a tradycyjne piekarniki

Tradycyjny piekarnik to najważniejszy element każdej kuchni – jest on bowiem niezastąpiony, niezawodny i ma dużą moc. Możemy na nim polegać i wiemy, że pomoże w przyrządzaniu pysznych potraw dla całej rodziny. Jednak jak piekarniki wypadają w porównaniu do mniejszych urządzeń po wprowadzeniu nowych rozwiązań technologicznych w kuchenkach mikrofalowych, w tym funkcji Crisp?

Szybkość

Kuchenki z funkcją Crisp wykorzystują różne źródła ciepła, aby podgrzać danie bezpośrednio, a nie za pomocą gorącego powietrza wokół potrawy. Technologia 3D marki Whirlpool zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła po całym urządzeniu, co oznacza, że, w przeciwieństwie do tradycyjnych piekarników, tutaj danie gotowe jest w mgnieniu oka. Dzięki temu takie mikrofalówki idealnie nadają się do szybkiego rozmrażania zamrożonej żywności i odgrzewania łatwych w przygotowaniu posiłków, gdy masz mało czasu.

Możliwości

Tradycyjne piekarniki to centralny element każdej kuchni. Świetnie się sprawdzają, jeśli gotujesz dla całej rodziny, lub jeśli potrzebujesz kilku różnych palników na różne naczynia. Dlatego właśnie są idealne do przygotowywania dużych posiłków lub organizowania uroczystej kolacji. Z drugiej strony mikrofalówki z funkcją Crisp będą świetnym rozwiązaniem dla osób, które pragną zmaksymalizować wykorzystanie przestrzeni w mniejszej kuchni. Będą również stanowić idealny wybór dla tych, którzy nie gotują dużo lub nie przygotowują posiłków dla wielu osób jednocześnie.

Efektywność energetyczna

Efektywność energetyczna różni się w zależności od modelu urządzenia. Mniejsze urządzenia zużywają przeciętnie mniej energii elektrycznej niż większe sprzęty. Kuchenki mikrofalowe są zwykle mniejsze niż tradycyjne piekarniki, co oznacza, że mają też ograniczoną przestrzeń podgrzewania. Kuchenki z funkcją Crisp oprócz tego przygotowują jedzenie szybciej niż tradycyjne piekarniki, co przekłada się na mniejsze zużycie energii związane z tym, że nie muszą pracować przez tak długi czas. Co więcej, nie ma potrzeby rozgrzewania mikrofalówki tak jak piekarnika, a ponieważ mikrofalówki od razu podgrzewają jedzenie, uważa się je za bardziej energooszczędne.

###Rezultaty

Przy tradycyjnym piekarniku mamy pewność, że przygotujemy smaczne potrawy i możemy przewidzieć efekt naszych kulinarnych starań. Urządzenia te są najbardziej uniwersalne, a jedzenie można piec na niezliczone sposoby, które pozwolą nam cieszyć się złocistymi, chrupiącymi daniami. Dzięki grillowaniu, pieczeniu oraz równomiernemu i dokładnemu podgrzewaniu potraw piekarniki są sprzętem od pokoleń cieszącym się zaufaniem i przygotowującym pyszne posiłki. Z drugiej strony ze stosowanym w kuchenkach mikrofalowych talerzem Crisp można osiągnąć dorównujące tradycyjnym potrawom z piekarnika kulinarne rezultaty w nowocześniejszy i bardziej przyjazny użytkownika sposób. Dzięki kuchenkom mikrofalowym zgodnym z akcesoriami do talerza Crisp możesz cieszyć się łatwością przygotowywania bogatych w smaku, chrupkich i prawdziwie domowych dań.