Mikrofalówki z Grillem

Odkryj nowoczesne i innowacyjne kuchenki mikrofalowe Whirlpool, które będą idealnie pasować do wystroju Twojej kuchni.

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
KOLOR:
Pojemność (l):
PRODUKT:
SZEROKOŚĆ URZĄDZENIA:
TECHNOLOGIE:
TYP INSTALACJI:
WYSOKOŚĆ URZĄDZENIA:
ZAKRES CEN

kuchenki mikrofalowe

56 Produkty

Kuchenki mikrofalowe z grillem Whirlpool

Zalety grilla elektrycznego w kuchenkach mikrofalowych

Mikrofalówki z grillem umożliwiają przyrządzenie większej ilości potraw oraz pozwalają na zapiekanie i tworzenie chrupkiej warstwy na powierzchni potrawy. W kuchenkach mikrofalowych Whirlpool występują dwa rodzaje grilla: tradycyjny lub kwarcowy. Grill kwarcowy do podgrzewania potraw wykorzystuje lampy kwarcowe, które szybciej się nagrzewają i zużywają mniej energii elektrycznej. Większość modeli z grillem wyposażona jest również w talerz do zapiekania potraw. Pozwala on przyrządzić na przykład chrupiące tarty lub pizze.

Wymiary kuchenki mikrofalowych z grillem Whirlpool

Whirlpool posiada w ofercie wiele modeli mikrofalówek z grillem. Dostępne są kuchenki wolnostojące oraz do zabudowy. Dokładne wymiary można sprawdzić w opisie produktu na stronie wybranego modelu. Wymiary widoczne są również na stronach z kategoriami i wylistowanymi produktami. Zachęcamy również do skorzystania z funkcji porównywania modeli.

Funkcje kuchenek mikrofalowych z grillem Whirlpool

Funkcja grilla dostępna jest w większości modeli mikrofalówek Whirlpool wolnostojących i do zabudowy. W naszej ofercie dostępne są modele z podstawowymi funkcjami i tradycyjnym grillem w atrakcyjnych cenach. Modele bardziej zaawansowane z grillem kwarcowym i dodatkowymi programami ułatwiającymi obsługę i przygotowywanie potraw. Polecamy kuchenki mikrofalowe z technologią 6. Zmysł, która automatycznie dobiera czas, temperaturę oraz poziom zużycia energii do przygotowania wybranej potrawy. Wszystkie funkcje wybranej kuchenki mikrofalowej można znaleźć w karcie produktu.

Zachęcamy do zakupu kuchenki mikrofalowej z pasującym modelem piekarnika samoczyszczącego do zabudowy oraz nowoczesną płytą gazową lub indukcyjną. Warto również zapisać się do naszego newslettera, aby być na bieżąco z wyjątkowymi ofertami i promocjami.