SUSZARKI 9 KG

Nasze suszarki pojemności 9 kg są idealne gdy posiadamy dużą pralkę i chcemy mieć możliwość wysuszenia całego prania. Ciesz się miękkimi, puszystymi ręcznikami i gładkimi, łatwymi do prasowania koszulami.

Filtruj
PROMOCJE
KATEGORIA:
KLASA ENERGETYCZNA:
PRODUKT:
SYSTEM WENTYLACJI:
TECHNOLOGIE:
ZAKRES CEN

Suszarki kondensacyjne Whirlpool o pojemności 9 kg

20 Produkty

Suszarki kondensacyjne z pompą ciepła o pojemności 9 kg

Oferta suszarek Whirlpool obejmuje modele o różnych pojemnościach, w tym suszarki kondensacyjne z pompą ciepła o pojemności 9 kg. Nasze suszarki pojemności 9 kg są idealne gdy posiadamy dużą pralkę i chcemy mieć możliwość wysuszenia całego prania. Ciesz się miękkimi, puszystymi ręcznikami i gładkimi, łatwymi do prasowania koszulami; suszarka naprawdę jest wyjątkowym oszczędzaczem czasu w codziennych obowiązkach związanych z praniem. Eliminując konieczność czekania na słońce, aby powiesić duże pranie na zewnątrz, suszarka przyspiesza dzień prania, dzięki czemu masz więcej czasu na rzeczy, które są dla ciebie ważne.

Dzięki eleganckim i stylowym projektom w kolorach takich jak biały i czarny oraz łatwym w obsłudze interfejsom, z pewnością znajdziesz idealny model dla swojego domu w naszej ofercie suszarek. SSuszarki Whirlpool o pojemności 9 kg wykorzystują szereg innowacyjnych funkcji oraz naszą wyjątkową [Technologię 6. Zmysł] (/urzadzenia-6-zmysl), która dostosowuje cykl suszenia w zależności od wsadu. Od suszarek z pompą ciepła o niskich temperaturach, które są delikatne dla twoich ubrań, po szybkoschnące suszarki kondensacyjne o pojemności 9 kg – znajdziesz urządzenie odpowiadające twoim potrzebom.

Ile zmieści suszarka bębnowa o pojemności 9 kg?

Suszarka bębnowa o pojemności 9 kg może pomieścić do 9 kg (19,8 funta) mokrych ubrań w jednym cyklu suszenia. To sprawia, że jest idealna dla zapracowanej rodziny czteroosobowej lub do suszenia ciężkich rzeczy, takich jak dżinsy, ręczniki kąpielowe i pościel. Należy pamiętać, że mokre ubrania są cięższe niż suche, więc pojemność suszenia nie będzie taka sama jak w przypadku pralki o pojemności 9 kg.

Liczba ubrań, które suszarka o pojemności 9 kg może wysuszyć, zależy od wielkości odzieży. Bęben może pomieścić więcej małych rzeczy, takich jak koszulki, niż dużych przedmiotów, takich jak kołdry. Dla porównania, suszarka o pojemności 9 kg może pomieścić:

Około 15 ręczników kąpielowych
Około 45 koszulek
Około 18 swetrów lub bluz
1 standardową europejską kołdrę podwójną

Zalety suszarki bębnowej o pojemności 9 kg

Suszarka nie jest codziennym zakupem, więc chcesz mieć pewność, że kupujesz urządzenie nie tylko niezawodne, skuteczne i trwałe, ale także spełniające wymagania twojego gospodarstwa domowego. Niezależnie od tego, czy wybierasz między suszarką z pompą ciepła a suszarką kondensacyjną, zastanawiasz się nad pralko-suszarką, czy też nie możesz zdecydować się na kolor – jest wiele do rozważenia przed podjęciem decyzji.

Jednym z najważniejszych czynników do rozważenia jest pojemność suszarki. Ile pojemności potrzebujesz w swojej suszarce bębnowej? Istnieje wiele zalet suszarki bębnowej Whirlpool o pojemności 9 kg, w tym:

Duża pojemność – suszarka o pojemności 9 kg ma dużą pojemność, która umożliwia suszenie dużej ilości prania w jednym wsadzie. To sprawia, że jest idealna dla dużych, zapracowanych gospodarstw domowych lub tych, którzy często muszą suszyć duże przedmioty.
Efektywność energetyczna – ponieważ możesz wysuszyć więcej prania w jednym wsadzie w suszarce o pojemności 9 kg, zmniejsza to ogólny czas pracy urządzenia. Skutkuje to mniejszym zużyciem energii w porównaniu do suszenia kilku mniejszych wsadów. Suszarki bębnowe Whirlpool o pojemności 9 kg są wyposażone w innowacje oszczędzające energię, takie jak nasza technologia 6. Zmysłi pompa ciepła.
Wygoda – dzięki suszarce bębnowej nie musisz już wieszać ubrań do wyschnięcia w domu ani czekać na słoneczny dzień, aby powiesić pranie na zewnątrz. Nasze suszarki eliminują kłopot związany z suszeniem ubrań, dając ci miękkie, puszyste ręczniki, ciepłe prześcieradła i suche ubrania bez dodatkowego wysiłku.
Oszczędność czasu – suszarka bębnowa o pojemności 9 kg pozwala szybciej wysuszyć pranie i usprawnić swoje codzienne obowiązki związane z praniem. Suszarka również zmniejsza gniecenie się ubrań, więc minimalizuje ilość prasowania. To przyśpiesza dzień prania i daje ci więcej czasu na rzeczy, które są dla ciebie ważne.