LighthouseA red and white lighthouse
Pralka

W Collection

Pralka

Nowoczesny design i doskonałe efekty pracy.

Inteligentne pranie z 6. Zmysłem

Włóż pranie i pierz z 6. Zmysłem. Ta inteligentna technologia wykrywa wielkość oraz rodzaj prania i automatycznie dostosowuje parametry pracy, aby zapewnić doskonałe rezultaty za każdym razem.

Ten kolorowy i dotykowy wyświetlacz o przekątnej 4,5 cala zapewnia intuicyjną i prostą obsługę Twojej pralki.

MySmartDisplay

Ten kolorowy i dotykowy wyświetlacz o przekątnej 4,5 cala zapewnia intuicyjną i prostą obsługę Twojej pralki.

Aby pomóc Ci wybrać najlepszy program prania dla Twoich ubrań MySmartDisplay poprowadzi Cię krok po kroku i dobierze najlepsze parametry, temperaturę i czas prania.
MySmartDisplay umożliwia także tworzenie programów dostosowanych do Twojego stylu życia i zapisywanie ich jako ulubionych.

Teraz nie musisz się już zastanawiać ile detergentu użyć do prania.

6. Zmysł PrecisionDose

Teraz nie musisz się już zastanawiać ile detergentu użyć do prania.

Pralka W Collection automatycznie pobierze tyle detergentu, ile będzie potrzeba do idealnego wyprania Twoich ubrań. Dzięki temu oszczędzasz detergent i chronisz środowisko naturalne.
Dzięki funkcji PrecisionDose oraz technologii 6. Zmysł dozownik detergentu napełniasz tylko raz, a pralka automatycznie dostosuje dawkę detergentu do wybranego programu przez około 50 cykli*.

*Używając obu zbiorników o łącznej pojemności1500 ml, z wsadem 5 kg (pranie bawełniane zgodnie z normą IEC 60456) i 4 razy bardziej skoncentrowanego detergentu (średnio 20
Odkryj nowy wymiar świeżości.

FreshCare

Odkryj nowy wymiar świeżości.

Teraz nie musisz już rozładowywać pralki zaraz po zakończeniu prania. Pralka W Collection zachowuje świeżość Twoich ubrań poprzez delikatne ruchy bębna po zakończeniu prania.

Technologia 6. Zmysł ZEN

Technologia 6. Zmysł ZEN

Perfekcyjna pielęgnacja prania w pełnej ciszy.
Dzięki opatentowanej technologii Zen innowacyjny silnik z napędem bezpośrednim zapewnia wyjątkowo cichą pracę oraz eliminuje wibracje podczas działania urządzenia. Dlatego możesz prać nawet w nocy nie zakłócając snu Twoich najbliższych.

6. Zmysł Garments+

6. Zmysł Garments+

Z łatwością zatrzymaj pralkę, aby dodać pominięte części garderoby. Na początku programu prania na wyświetlaczu pojawi się specjalna ikona informująca o możliwości zatrzymania pralki i dołożenia kolejnych ubrań. Dopóki ikona będzie się świecić, możesz swobodnie otworzyć drzwi i włożyć brakujące ubrania.

Technologia

1400 obrotów na minutę / 12 kg

Dzięki pojemności 12 kg pralka W Collection oferuje wyjątkowo dużą przestrzeń potrzebną do prania.

Oszczędność energii

Klasa energetyczna A+++-50%. To idealny sposób na ochronę środowiska i zmniejszenie rachunków za energię elektryczną.