Darmowa dostawa z wniesieniem

50 zł rabatu za zapisanie się do newslettera

Aż 30 dni na zwrot produktu

Wyjątkowe oferty na Black Week!

ATUTY SKLEPU WHIRLPOOL

Darmowa dostawa z wniesieniem
Rabat 50 zł i dostęp do ofert specjalnych za zapisanie się do newslettera
Opcja dodatkowych 3 lat gwarancji producenta
Aż 30 dni na zwrot produktu

WYBRANE OPINIE O PRODUKTACH

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA O BLACK FRIDAY (FAQ)

Black Friday (Czarny Piątek) wypada w ostatni piątek listopada każdego roku. W 2023 roku będzie to 24 listopada.
Black Friday (czarny piątek) narodził się w Stanach Zjednoczonych. Powstał w latach 50. XX wieku w wyniku święta jakim jest Święto Dziękczynienia, wypadające zawsze w ostatni czwartek listopada. Dzień po, czyli piątek, uznaje się za początek zakupów świątecznych. W XXI wieku Czarny Piątek dzięki e-commerce zaczął zyskiwać na popularności na całym świecie. W Polsce, poza małymi wyjątkami, popularny od 2011 roku.
Black Friday i Cyber Monday różnią się głównie dniem promocji. Przyjęło się, że Cyber Monday to dzień promocji e-commerce czyli sklepów internetowych. W Polsce granica pomiędzy oboma dniami z promocjami zaciera się, a często możemy się spotkać z akcjami promocyjnymi typu Black Week (czarny tydzień), a nawet Black Month (czarny miesiąc)
Black Friday trwa w zasadzie 1 dzień - piątek. Jednak często promocję zaczynają się wcześniej i trwają do Cyber Monday czyli poniedziałku po “czarnym piątku”
Czas dostawy produktów nie ulega zmianie. Dokładną datę dostawy wybiera się w koszyku podczas składania zamówienia.
Whirlpool.pl oferuje dłuższy czas na zwrot produktów bez podania przyczyny niż wymaga tego ustawa. Zgodnie Regulaminem Sklepu produkty można zwrócić do 30 dni od dnia dostarczenia produktu.

Black Friday 2023

Promocje na pralki z okazji Black Friday

Black Week to dobry czas, aby zafundować sobie pralkę w dobrej cenie. Wybraliśmy najlepsze pralki Whirlpool ładowanie od przodu i od góry!
Ciesz się innowacyjnymi technologiami Whirlpool, takimi jak Supreme Silence, Autodose lub Steam Refresh w wyjątkowych cenach.

Promocje na AGD do kuchni z okazji Black Friday

Wraz ze zbliżającym się końcem roku i okresem świątecznym, kuchnia staje się centralnym elementem domu. Warto przygotować się na święta i w tym gorącym okresie korzystać z nowoczesnych i energooszczędnych urządzeń. Odkryj nasze piekarniki, płyty indukcyjne i gazowe oraz kuchenki mikrofalowe, które pomogą Ci przygotować ulubione potrawy.

Promocje na lodówki i zamrażarki z okazji Black Friday

Szukasz nowej lodówki? Poznaj nasze oferty promocyjne na lodówki z okazji Black Friday. Niezależnie od tego, czy szukasz lodówki standardowej, side by side, czy po prostu zamrażarki, mamy urządzenia dostosowane do różnych potrzeb.

Promocje na zmywarki z okazji Black Friday

Podczas Black Week sklep Whirlpool oferuje zmywarki z nowoczesnymi technologiami i ciekawymi rozwiązaniami mycia i układania naczyń w atrakcyjnych cenach. Odkryj innowację Natural Dry, czyli automatyczne otwieranie drzwi na zakończenie cyklu, która gwarantuje wyższą efektywność energetyczną i lepsze rezultaty suszenia.