Black Friday - Pralki, suszarki i pralko-suszarki

Listopad to doskonały moment na zakup pralki , suszarki lub pralko-suszarki. Warto wykorzystać w tym celu Black Friday i kupić urządzenia AGD w bardzo atrakcyjnych cenach.

Filtruj
Kategoria:
KLASA ENERGETYCZNA:
POJEMNOŚĆ:
POJEMNOŚĆ PRANIA:
POJEMNOŚĆ SUSZENIA:
PRĘDKOŚĆ WIROWANIA:
Produkt:
SPOSÓB ŁADOWANIA:
TECHNOLOGIE:
TYP INSTALACJI:
ZAKRES CEN

pranie

119 Produkty

Zapisz się na nasz newsletter i zyskaj 5% rabatu* To pole jest wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu umożliwienia. Whirlpool Polska Appliances Sp. z o.o przesyłania mi komunikatów marketingowych.

* To pole jest wymagane

Black Friday - Pralki, suszarki i pralko-suszarki Whirlpool

Promocje z okazji Black Friday w 2023 roku na pralki, suszarki i pralko-suszarki. Whirlpool posiada w ofercie pralki dopasowane do potrzeb każdego klienta. Posiadamy urządzenia o różnej pojemności od 6 do nawet 10 kilogramów. Pralki ładowane od frontu i od góry, różniące się rozmiarem, funkcjonalnościami oraz designem. Nasza oferta zapewnia wybór pralek zarówno do zabudowy i wolnostojących.

Suszarki Whirlpool na Black Friday

Suszarki Whirlpool to niezwykle innowacyjne i praktyczne urządzenia, wyposażone w wiele programów suszenia, od wełny po delikatne. Nasze energooszczędne suszarki są kondensacyjne i wyposażone w pompę ciepła, co w znacznym stopniu ogranicza zużycie energii elektrycznej.

Pralko-suszarki Whirlpool na Black Friday

Wybór takiego urządzenia pozwala zaoszczędzić miejsce, łącząc w jednym produkcie funkcje nowoczesnej pralki oraz suszarki. Nasz nowoczesne pralko-suszarki posiadają wydajną klasę energetyczną oraz innowacyjne technologie jak 6. Zmysł i FreshCare.

Promocje Whirlpool na Black Friday

Pełna oferta promocyjna z okazji Black Friday pojawi się tutaj w listopadzie 2023 roku. Obecnie zapraszamy do zapisania się do newslettera i sprawdzenia aktualnych promocji.