Promocja zakończona. Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji!

W trakcie Black Friday firma Whirlpool zachęca klientów do skorzystania z niezwykłych okazji na swoje wysokiej jakości sprzęty gospodarstwa domowego. Można spodziewać się atrakcyjnych promocji na pralki, suszarki, lodówki, kuchenki i inne innowacyjne urządzenia. To doskonała szansa, aby ulepszyć swoją kuchnię czy pralnię, inwestując w zaawansowane technologie i jednocześnie oszczędzając znaczne sumy pieniędzy. Black Friday to idealny moment, aby skorzystać z ofert Whirlpool i podnieść standardy wygody w swoim domu.

PROMOCJA PAKIETOWA NA BLACK FRIDAY : 500 ZA 2000

Zamień zakupy na oszczędności! W czasie Black Friday zapraszamy do sklepu whirlpool.pl, gdzie za każde wydane 2000 zł otrzymasz zwrot 500 zł. Wybierz sprzęt AGD Whirlpool i ciesz się nie tylko nowoczesnymi rozwiązaniami, ale także korzystnymi cenami!

Black Friday:

0 Produkty
oops!
Produkty się nie wyświetlają? Możliwe, że właśnie trwają prace na stronie, migracja danych trwa najczęściej od kilku minut do kilku godzin. Jeśli więc wykażesz się odrobiną cierpliwości, to będziesz mieć możliwość skorzystania z naszej zawsze aktualnej i dopasowanej do potrzeb oferty. Jeśli jednak jesteś tu kolejny raz i masz pewność, że strona nie powinna się tak zachować, to najpierw sprawdź poprawność adresu URL a potem spróbuj przejść poniżej opisane kroki. Lub po prostu daj nam znać - zajmiemy się niezwłocznie problemem. Napisz na adres: sklep@whirlpool.com. Dziękujemy za zrozumienie!

Co mam zrobić?

  • Zweryfikuj wpisane przez siebie zwroty.
  • Spróbuj użyć pojedynczego słowa.
  • Użyj ogólnego zwrotu w wyszukiwaniu.
  • Spróbuj poszukać synonimów żądanego zwrotu.