Lodówki do zabudowy Total No Frost

Lodówki do zabudowy Total No Frost

Wybierz spokojne życie, dzięki najcichszej na rynku lodówce do zabudowy typu total no frost*

*Dotyczy kategorii lodówek z zamrażalnikiem na dole. Test przeprowadzono porównując deklaracje hałasu konkurencji, listopad 2020 r.
Niezwykle wydajny, niewiarygodnie cichy

Technologia ZenInverter

Niezwykle wydajny, niewiarygodnie cichy

Cisza w domu wpływa na nasze dobre samopoczucie. Nowa lodówka Total No Frost z linii W Collection została wyposażona w technologię ZenInverter, która maksymalizuje wydajność i redukuje hałas. Sprężarka inwerterowa pracuje na niskich obrotach, przy najniższym możliwym poziomie hałasu - tylko 32 dBA, dzięki czemu to najcichsza lodówka Total No Frost na rynku*.

*Dotyczy kategorii lodówek z zamrażalnikiem na dole. Test przeprowadzono porównując deklaracje hałasu konkurencji, listopad 2020 r.
Komfort dla Twojego jedzenia

Technologia Total No Frost

Komfort dla Twojego jedzenia

Technologia 6. Zmysł wraz z technologią Total No Frost zapewnia idealne warunki przechowywania żywności.

System MultiFlow równomiernie rozprowadza strumień chłodnego powietrza w komorze. podczas gdy
dedykowane szuflady - wyposażone w specjalne podkładki - dają możliwość wyboru miejsca przechowywania delikatnej żywności, w zależności od potrzeb i właściwości.

Wszystkie te cechy pomagają stworzyć jak najlepszą przestrzeń do przechowywania wszystkich rodzajów żywności.

Komfort dla Twojego jedzenia

Komfort dla Twojego jedzenia

Przestrzeń odgrywa ważną rolę w przechowywaniu żywności i jej organizacji.
Nowa lodówka W Collection Total No Frost posiada 10% dodatkowej przestrzeni*, co nie tylko spełni, ale i przewyższy Twoje oczekiwania. Posiada także pakiet zarządzania przestrzenią, aby organizowanie miejsca na jedzenie mogło być niezwykle elastyczne.

Zarządzanie przestrzenią

Uchwyt na butelki 2 w 1

Półka ma zintegrowany stojak na butelki, który pozwala na przechowywanie zarówno żywności, jak i butelek w tym samym czasie. Dodatkowo, uchwyt jest wyjmowany, co pozwala umieścić go na dowolnej półce.

Elastyczne rozwiązania

Ruchome mniejsze półki pozwalają w pełni wykorzystać pionową przestrzeń. Dzięki ich elastycznemu przesuwaniu zapewniają łatwe przechowywanie i dostęp do każdego przedmiotu.

Półka Flexi+

Półka, która po złożeniu do połowy pozwala przechowywać wysokie przedmioty, a po całkowitym - te wyjątkowo nieporęczne.

3 dedykowane szuflady

3 poziomy szuflad do wybrania miejsce do przechowywania żywności w idealnej temperaturze. Dowiedz się więcej o Deli Box, Multi FreshBox i FreshBox+ poniżej

Łatwo dostępna szuflada w zamrażarce

Praktyczna, wysuwana szuflada w zamrażarce, która zaprojektowana jest tak, by uporządkować najczęściej używane składniki i mieć je zawsze pod ręką.

Najbardziej intuicyjna technologia do konserwacji żywności

Deli box
Multi FreshBox
Fresh Box+
Fresh pad
Deli box
 • Deli box

  Dedykowane miejsce do oddzielnego przechowywania najdelikatniejszych produktów, dzięki czemu lepiej zachowają swój smak i kształt.

Multi FreshBox
 • Multi FreshBox

  Szufladę z możliwością dostosowania do różnych rodzajów żywności tworzy się przez proste przekręcenie pokrętła, które pozwala wybrać jedno z trzech dedykowanych ustawień, aby idealnie przechować określone składniki - ryby i mięso ~(+/-1°C), owoce i warzywa ~(+/-3°C) lub nabiał ~(+/-2°C).

Fresh Box+
 • Fresh Box+

  Do 15 dni świeżości owoców i warzyw. Szuflada ta, dzięki zintegrowanemu pokrętłu, pozwala wybrać idealny poziom wilgotności, aby przechowywać owoce i warzywa w optymalnym stanie i zachować ich świeżość na dłużej.

Fresh pad
 • Fresh pad

  FreshPad to wyjmowana taca, którą można umieścić wewnątrz szuflady FreshBox+. Dzięki powłoce Microban Silver Shield® jest ona w stanie ograniczyć rozwój bakterii nawet o 99,9%*, tworząc zdrowsze i bardziej higieniczne środowisko dla świeżych składników, aby poprawić ich konserwację. *Niezależnie testowane przez IMSL (Industrial Microbiological Services Ltd, UK) zgodnie z normą ISO 22196.

Taca Easy Access

Taca Easy Access

Wstępne zamrożenie składników i specjalnych preparatów w aluminiowej podkładce umieszczonej w zamrażarce zapobiega sklejaniu się kawałków i zachowuje ich konsystencję do 55% w porównaniu ze standardowym procesem zamrażania.
Skróć czas zamrażania do 30%* i zachowaj wartości odżywcze potraw dzięki aluminiowej wkładce.

* Test wewnętrzny wykonany przy użyciu standardowej procedury zamrażania w plastikowej torebce na tacy szybkiego dostępu bez podkładki aluminiowej vs podkładka aluminiowa bez plastikowej torebki na tacy szybkiego dostępu
Elegancki design, doskonała wydajność

Elegancki design, doskonała wydajność

Odświeżony design lodówki do zabudowy W Collection Total No Frost wyróżnia się dbałością o najdrobniejsze szczegóły, umożliwiając bezproblemową integrację z każdą kuchnią, całkowicie zmieniając aranżację wnętrza.
Wydajność jeszcze nigdy nie była tak stylowa.