W COLLECTION

Kuchenki mikrofalowe

Włącz 6. Zmysł do gotowania

Linia W Collection otrzymała dwie prestiżowe nagrody za wyróżniające się wzornictwo:

Wybierz przepis, a technologia 6. Zmysł w kuchenkach mikrofalowych Whirlpool zapewni doskonałe efekty gotowania, w dwa razy krótszym czasie1!

Nowe kuchenki mikrofalowe Whirlpool do zabudowy z technologią 6. Zmysł nie tylko zapewniają oszczędność czasu i energii, ale także inspirują i pozwalają wyczarować idealnie przyrządzone, pełne smaku, zdrowe potrawy.

1 Czas gotowania w porównaniu z tradycyjnymi piekarnikami Whirlpool dla najbardziej popularnych przepisów.

MySmartDisplay

Twój osobisty asystent gotowania w kuchenkach mikrofalowych z serii W11: uczy się Twoich preferencji kulinarnych i prowadzi Cię przez kolejne etapy przygotowywania dowolnej potrawy.

Crisp

Z technologią Crisp wyczarujesz idealnie złocistą i chrupiącą skórkę na całej powierzchni znacznie łatwiej i szybciej niż w tradycyjnym piekarniku. Technologia Crisp doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku ciast, quiche i pieczywa, jak i omletów, ryb i pieczeni.

CrispFry

Unikalna funkcja CrispFry pozwala cieszyć się chrupiącymi, idealnie wypieczonymi potrawami. Teraz możesz szybko i bez wysiłku uzyskać podobną chrupkość jak podczas pieczenia w tradycyjnym piekarniku lub smażenia na patelni, w znacznie krótszym czasie. Technologia 6. Zmysł umożliwia szybkie podgrzanie mrożonych dań do odpowiedniej temperatury, bez utraty ich chrupkości. Auto crisp stosuje się tylko do zamrożonych gotowych potraw.

Steam&Boil

Steam&Boil to łatwa w obsłudze funkcja, która ułatwia zdrowsze przyrządzanie potraw, przy mniejszym nakładzie czasu i pracy. Dzięki wykorzystaniu naturalnej mocy pary wodnej program pozwala w wygodny i łatwy sposób gotować potrawy z użyciem specjalnych akcesoriów, zapewniając krótszy czas przygotowania oraz lepszy smak upieczonych dań.

TECHNOLOGIA

Powłoka iXelium

Funkcja Reheat&Defrost zapewnia równomierną dystrybucję mikrofal, umożliwiając odgrzewanie i rozmrażanie potraw z zachowaniem smaku, konsystencji i wartości odżywczych.

Miękkie domykanie drzwi

Poczuj jakość. Dzięki nowej generacji zawiasów drzwi kuchenki mikrofalowej zamykają się bez wysiłku, cichym i delikatnym ruchem. Zawiasy zaprojektowano tak, by harmonijnie komponowały się z wzornictwem piekarników z tej samej linii.

Talerz obrotowy o średnicy 40 cm

Dzięki większej pojemności komory kuchenki mieści się w niej więcej niż jedno naczynie, co pozwala na przyrządzanie kilku potraw równoczesnie. Na talerzu obrotowym o średnicy 40 cm zmieszczą się pojemniki o różnej wielkości, bądź kilka szklanek, kubków lub talerzyków jednocześnie.

Steam Clean

Opcja SteamClean wykorzystuje moc pary wodnej do utrzymania wnętrza kuchenki mikrofalowej w czystości. Wystarczy wlać szklankę wody do specjalnego naczynia do gotowania na parze i włączyć cykl czyszczenia.

CECHY
W11

6. ZMYSŁ

CONNECTIVITY

WYŚWIETLACZ

My Smart Display 4.5”

KOMBINACJE KULINARNE

Do 140 kombinacji kulinarnych

CRISP FRY

CRISP

STEAM & BOIL

TERMOOBIEG

REHEAT & DEFROST

6TH SENSE LIVE
Wybierz inteligentne rozwiązania.
Postaw na łączność.
Poczuj wolność

Aplikacja Whirlpool 6thSenseLive pozwala z dowolnego miejsca i o dowolnej porze łatwo i intuicyjnie kontrolować każde urządzenie w Twoim domu.

Znajdź sklep w Twojej okolicy
Szukaj teraz