Darmowa dostawa z wniesieniem

50 zł rabatu za zapisanie się do newslettera

Aż 30 dni na zwrot produktu

W Collection

SupremeClean

Doskonała wydajność i elastyczność zmywania.

Wyjątkowe rezultaty, nawet o 50% szybciej

Idealny program zmywania to taki, który zawsze gwarantuje doskonałe rezultaty, niezależnie od tego, co znajduje się w zmywarce. W zmywarkach Whirlpool W Collection, technologia 6. Zmysł wykrywa poziom zabrudzenia i optymalizuje zużywane zasoby, zawsze gwarantując niskie zużycie wody i wydajne zużycie energii.

Zaprojektowane, aby robić wrażenie

Minimalistyczne, wyjątkowe wzornictwo. Nowe zmywarki Whirlpool są starannie zaprojektowane, z troską o elegancję Twojego domu. Intuicyjne funkcje i starannie wyselekcjonowane elementy składają się na czysty, uporządkowany design.

Intuicyjna obsługa

W pełni dotykowy wyświetlacz zmywarek W Collection zapewnia Ci łatwe i szybkie ustawianie wszystkich programów. Ekran wyświetlacza zapewnia natychmiastowe, łatwe do odczytania informacje o dostępnych funkcjach.

Glass Protect to nowe rozwiązanie zaprojektowane tak, aby Twoje kieliszki do wina były bezpieczne i stabilne w dolnym koszu zmywarki, niezależnie od ich wysokości. Możesz w każdej chwili wyjąć akcesorium, aby mieć więcej miejsca na naczynia.

W Collection

SupremeClean

Zmywarki W Collection SupremeClean łączą minimalistyczny, innowacyjny design z zaawansowaną technologią, dzięki czemu doskonale wpisują się w Twoją kuchnię.

Idealne oświetlenie

Oświetlenie LED w zmywarkach W Collection sprawia, że ładowanie i rozładowywanie zmywarki jest jeszcze prostsze.

Więcej przestrzeni, lepsze efekty

Power Clean Pro oferuje do 30% dodatkowej przestrzeni* w zmywarce, dzięki czemu możesz łatwo umieścić w niej więcej naczyń. Strumienie wody ze specjalnych dysz z tyłu komory zapewniają doskonałe efekty zmywania, usuwając najtrudniejsze zabrudzenia.

*Procent obliczony w porównaniu z innymi zmywarkami Whirlpool bez funkcji Power Clean Pro.

TECHNOLOGIA