W Collection

Włącz 6. Zmysł do gotowania

Odkryj produkty
Inteligentne podejście do zdrowej kuchni

Niezależnie czy słodkie czy pikantne, Twoje śniadanie będzie zawsze doskonale przyrządzone. Zadbają o to kuchenki mikrofalowe W Collection. Ciekawe przepisy, łatwość użytkowania oraz nowoczesne wzornictwo. Czy jest lepszy sposób na rozpoczęcie dnia?

7:00am

Kuchenki mikrofalowe

Kuchenki mikrofalowe W Collection poprowadzą Cię krok po kroku przez wiele interesujących przepisów, zapewniając jednocześnie doskonałe efekty gotowania, w dwa razy krótszym czasie.

Dowiedz się więcej
Obiad:
Odkryj w sobie szefa kuchni!

Piekarniki W Collection zostały zaprojektowane, aby maksymalnie ułatwić Ci przygotowywanie potraw oraz uprzyjemnić czas spędzony w kuchni. Od zdrowych dań gotowanych na parze po obfite pieczenie, po prostu wybierz przepis, a inteligentna technologia 6. Zmysł zajmie się resztą.

1:00pm

Piekarniki

Odkryj radość i swobodę gotowania w piekarnikach z technologią 6. Zmysł.

Dowiedz się więcej
Smaczne gotowanie, przyjemne oświetlenie, czyste powietrze

Gotowanie już nigdy nie będzie takie samo. Płyty indukcyjne W Collection z technologią 6. Zmysł krok po kroku wprowadzą Cię w intuicyjne gotowanie na elastycznej powierzchni. Nowe okapy zapewnią doskonale dopasowane oświetlenie i czyste powietrze w Twojej kuchni.

8:00pm

Okapy

Czyste powietrze i idealne oświetlenie, nie tylko podczas gotowania.

Dowiedz się więcej
Płyty indukcyjne

Doskonałe efekty gotowania, za każdym razem.

Dowiedz się więcej

Odkryj produkty

6TH SENSE LIVE
Wybierz inteligentne rozwiązania.
Postaw na łączność.
Poczuj wolność

Aplikacja Whirlpool 6thSenseLive pozwala z dowolnego miejsca i o dowolnej porze łatwo i intuicyjnie kontrolować każde urządzenie w Twoim domu.